Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeronimo.38

Czemu kobiety odstrasza fakt, że jestem zawodowym wojskowym?

Polecane posty

Oczywiście, że tak, niemniej jednak specyfika pracy "mundurowego", wiążący się z nią stres itp sprawia, że jednak odsetek ten jest z pewnością nieco większy. Poza tym do takich służb idą ludzie o konkretnych predyspozycjach psychicznych, a więc raczej typowi "twardziele", przynajmniej tak to postrzega osoba z zewnątrz. Nie dziw się więc, że jesteś tak odbierany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie wojskowych
ja tam lubie wojskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4er5th
Ja mam obawy przez stereotypy ale raczej nie mam strachu do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----0-0=--00987
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to T-mobile
Autorze sprytnie ominąłeś pytanie o zone....co sie stało z żoną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ex nie przypadlo do gustu rola matki jak i parnerki, wiec postanowila zrezygnowac ze swoje roli i wybrala inne zycie, zreszytą nigdy nie wykazywala sie jako matka ani moja paretnerka, dzieci ją zdraznily i wkurzaly,nie zajmowala sie nimi w ogole i zapragnela innego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimedia
A ja już Cię lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrfiumarrkaa
ja bym sie obawiala ze bedzie chcial mnie musztrowac i ustawiac :D albo odreaguje stres na mnie i to chyba tyle www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojskowi to
wojskowi to kobieciarze zboczeńcy a alkoholicy ale czasem są też ludzmi z zaletami np są czasem uporządkowani trzymający dystans dyscyplinę musztrę Tacy ludzie nadają się do sprawowania władzy nad psychopatami ... do pracy w więzieniu ... ale jako partner dla kobiety to nie za zbytniooooooo ja ich lubie ale z dalekaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAZYNA1972
wlasnie poznalam wojkowego,jest po rozwodzie,jest milym facetem a ja sie zastanawiem czy jego praca bedzie miala wplyw na nasz zwiazek,chociaz ostatnio widze ,ze wiecej czasu poswieca pracy niz ma go dla mnie,jestem dopiero n apoczatku drogi i mam watpliwosci,slysze od niego ze to tylko przejsciowe ale nauczona doswiadczeniem zyciowym watpie w to, mam sporo watpliwosci ale on jest takim spokojnym, czulym,opeikunczym facetem ze sama nie wiem jaka mam podjac decyzje,co ja mam zrobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, jestem Anna. Posłchaj ... nie powinno Cię to dziwić, gdyż żadna kobieta, nie che mieć męża, kochanka, chłopaka, który codzień poświeca swoje życie, które i tak ma tak ogromnir cenne, i może nagle je stracić. A tu zazyna się płacz! Ale gdy jakas kobieta naprawde Cie pokocha, to nie będzie na to zwracać uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×