Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nasa

pasożyty

Polecane posty

Gość nasa

ciągłe infekcje, czasem wysypki,brak apetytu... Mój 1,5 roczny synek dostał od lekarki ziołowy preparat na odrobaczenie PARAFARM i. dawka 2x10kr. I krople Vicalcora na candide.Na ulotce pisze ze jest os 3rż. Boje sie troche zeby mu nic nie było potym. Stosował u was ktoś takiemu małemu dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
te robaki nie wyglądają zbyt apetycznie, ale wspaniale smakują z surówką warzywną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakiej podstawie
ma stwierdzone pasożyty ? a ta lekarka to chyba jakaś naturoterapeutka ze takie cuda przepisuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
miał badania, candida obfita czy cos takiego i przy okazji na robaki. bardzo czesto mi choruje, mial morfologie,mocz i wyszlo dobrze, tylko troche anemi,,ma zelazo przepisane,,doradzcie bo sama niewiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa jak to czytam to pękam !
a od kiedy candida to pasożyt !!!!!! i leczy się ją przez odrobaczenie ??!!! To jest zwyczajna grzybica! Co to znaczy troche anemii? !!co z ciebie za osioł a nie matka! nawet nie wiesz jakie robaki ma dziecko !! owsiki, glista węgorek tasiemiec? ogarnij się babo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj o
poczytajcie o ZAPPER. A Parafarm nie zaszkdzi, tylko najlepiej jakby cała rodzina go brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak małe dziecko
ma najgorszy rodzaj grzybicy w organizmie ? sam tego nie nabył któreś z was musiało go zarazić jeszcze za życia płodowego , urodził się z tym bo ,miał takiego dawce , przebadajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
do pana który klnie!!! candida to pasozyt idioto!! candida wyszla z badan, a moja lekarka twierdzi zeby ja wyleczyc to trzeba odrobaczyc organizm!! jezelinie masz nic do powiedzenia na ten temat to spir...z forum. moje pytanie brzmi czy moge bez obaw podac parafarm i vicalcore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie, wybrałaś
tematyczne forum i kompetentnych ludzi do odpowiedzi na takie pytanie :o. Puknij się i leć do innego lekarza, skoro temu nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Poasożyty to przecież nie to samo co robaki... przykro to czytać, bo serio wasza lekarka po przeczytaniu w wynikach badań o candidii, stwierdziła że dziecko trzeba odrobaczyć? Więc zmień lekarza, candidia to owszem, pasożyt, ale grzyb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candida nie jest
Najgorsza.gorszy jest asergillus. A tak na marginesie zmien lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candida nie jest
*aspergillus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parafarm i vlcacora maja działanie przeciwgrzybiczne,przeciwbakteryjne,przeciwwirusowe.Ogolnie bardzo dobre leki ale poradziłabym sie innego lekarza, bo to małe dziecko. a jak jedno i drugie jest od 3rż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się ukryć ze
matka jest tak samo ograniczona jak jej lekarz który chyba lekarzem samozwańcem jest bo po sposobie leczenia to nie jest to lekarz medycyny tylko zielarz albo inny szarlatan ! Tą vilcacorą to rok sobie poleczy dziecki i gowno to da własnie takie sa naturalne leki ! Naturalne leki a bardziej suplementy stosuje się wspomagająco w leczeniu one nie nie wyleczą ! Jesli chcesz dziecku zaszkodzić jak najbardziej podawaj parafarm i vilcacore !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
podbijam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a troche ma anemii, tzn. jak wyglądają jego badania w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
tzn hemoglobina wyszla dobra, i zaczela tłumaczyc ze w rozmazie krwi jest malo czerwonych krwinek..dala ferum lek 2ml raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie halo, bo rozmaz robi sie z białych krwinek hehe a ile miał hgb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka tekstu zadała pytanie. Nie musi sie rozwodzić na ten temat. Poziom inteligencji forumowiczów widac na każdym kroku. Każdy z was jest mądrzejszy od wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
dokładnie nie wiem,moze zle zapamietałam z tego wszystkiego a hgb miesci sie w normie. niemam tych wynikow bo zostały w przychodni.. caly czas chce sie dowiedziec czy parafarm jest bezpieczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wybierz sie do innego lekarza, może prywatnie i pogadaj nie zawsze jak piszą, ze od tego wieku i tego, to masz się sciśle tego trzymać, ale to decyzja lekarza musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
Nie miałam robionego badania. Z reguły tak jest jak sie nic nie dzieje to sie do lekarza nie idzie. Moze tak byc ze mam, a mógł sie zarazić w szpitalu, niewiadomo. Pytam sie i prosze o odpowiedz,czy ktos spotkał sie z takimi kroplami i podawał je dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
z nowego sącza..nie znam nikogo takiego (zielarza )kto by mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk z lasu bez kapturka
darujcie sobie Mały mógł ją złapać na skutek osłabionego systemu immunologicznego nikt z rodziny nie musi mieć grzybicy zresztą tą bakterią najczęściej zaraża się w szpitalach Do najważniejszych przyczyn zakażeń kandydozą należą: osłabiony ukłąd immunologiczny długotrwałe przyjmowanie antybiotyków Inne przyczyny zakażeń: Osłabienie organizmu (stres, wyczerpanie, brak snu i wypoczynku) zła dieta bogata w cukry proste, wysokosłodzone produkty spożywcze (np. cola) bogata w mięso i mleko zawierające antybiotyki, i hormony sterydowe niskie spożycie warzyw spożywanie żywnośći typu fast foods (hamburgery, hot dogi, pizza) nadużywanie używek: kawy, alkoholu, nikotyny, zażywanie hormonów sterydowych picie nieprzegotowanej wody używanie wspólnych ręczników, mydła, kostiumów kąpielowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, ale 95% społeczeństwa ma pasożyty i wiele z tych osób o tym nie wie, bo nie ma żadnych objawów. Jeżeli mama miała np pasozyty wczesniej i o tym nie wiedziała to jej dziecko tez ma pasozyty. Dla bezpieczeństwa mama powinna sie przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
dziekuje za odpowiedzi. Nikt z was nie stosowal tych kropli?? najwazniejsze teraz dla mnie jest to aby dziecku przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
do nasa prosze sie nie obawiac tylko podac dziecku,najlepiej przy tych lekach cos na watrobe,oslaniajace,prosze pytac w ziołowych,pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×