Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani ciekawska

Czy gdy macie okres robicie dobrze swojemu faectowi oralnie?

Polecane posty

Gość pani ciekawska

No wlasnie, czy po prostu w te dni nie kochacie sie w ogole i jemu tez dobrze nie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeee
nieee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka**
to juz w okres nie można mieć spokoju On te 3-4 dni nie wytrzyma ? to niech trzepie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ciekawska
wlasnie pytam bo moj facet zawsze narzeka ze on przez moj okres musi cierpiec i ze sama z siebie powinnam zrobic mu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz ale możesz
czy chwila przyjemności podarowana facetowi to jakiś grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty głupia Tyyyy
Sama z siebie hahahahahha.Niech sobie wytrzepie do kibla debil jeden.Nie daj sie wkręcic w jego chore gierki.Szanuj siebie kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty i5y
Of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ciekawska
tez tak mi sie wydaje ze te pare dni mozna poczekac i razem czerpac przyjemnosc z seksu, tylko sie zastanawiam czy nie jestem jakas dziwna jesli nie chce tego zrobic akurat w tych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ciekawska
bo zauwazylam, ze nie jest zachwycony z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimedia
Nie. Ja bardzo cierpię przez tych kilka dni (robie wtedy minimum, zazwyczaj spedzam ten czas w lozku) i oczekuje, ze facet da mi święty spokój. Ja nie wybrałam sobie tego, naprawdę nie jest to dla mnie komfortowe, chciałabym, by solidaryzowal się ze mną w tych dniach. Nie obchodzi mnie, kiedy facet mówi, ze kobieta "powinna coś sama z siebie...". Kurde, jesteśmy ludźmi czy zwierzętami? Jeśli tym pierwszym, to używamy rozumu i miejmy w sobie choć trochę uczuć. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ciekawska
Czyli niech wytrzyma, a nie mi tu jakies wskazowki daje, ze on ma ochote, strasznie mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniigma88
Oczywiście, że tak, lubię mu sprawiać przyjemosc w te dni..jak nie oralnie to robimy to analnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara młoda ,,,
nie tylko oralnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem........
Jak ma ochotę, to niech się ze mną kocha... może nie przez pierwsze 2 dni, bo wtedy rzeczywiście czasem mnie brzuch boli i nie mam na nic ochoty, ale już 4-5 dnia sama zaczynam mieć straszną ochotę na seks.. ale to już zależy od faceta. Miałam i takiego, który nie wyobrażał sobie widoku krwi na penisie i takiego, któremu to zupełnie nie przeszkadzało... dlatego robiliśmy to tylko jeżeli facet zaproponował... Ja jestem z tych, które nie bardzo lubią seks oralny, ale czasem mu sprawiam tą przyjemność, po tym, jak dzięki nie mu sama czułam ogromną rozkosz. W seksie nie warto się do niczego zmuszać i nie ma, że kobieta coś powinna. Warto być otwartym ale Twój facet też zwierzęciem nie jest i nie ma prawa od Ciebie tego wymagać. Ostatecznie, jeżeli ma straszne napięcie, to może sam się rozładować - ja nie mam nic przeciwko, tylko raczej nie chciałabym na to patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka starej daty
a robicie z połykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzrlzo
Ale z was lamagi, najlepsza ta co jak ma okres leży w łóżku :/ normalnie aż mi was żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem........
Tak jak napisałam - jeżeli facetowi to nie przeszkadza, to ja również mogę uprawiać seks, ale nie każdy facet lubi. Ja lubię różne formy seksu, analny także, za to oralny trochę mniej, ale znając pragnienia swojego mężczyzny czasem chcę mu sprawić przyjemność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ciekawska
czyli kazda kobieta inaczej do tego podchodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ciekawska
co do analnego podczas seksu to tylko raz sie zgodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, bo facecik
nie może 4 dni przeżyć bez seksu :O :O ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobieta ma przesrane
facet powinien nas rozumiec w te dni, a nie biadolic ze oralnego lub analnego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski ktore pisza
laski ktore pisza ze facecik nie moze wytrzymac 4 dni bez seksu, jak ja cierpie to niech on cierpi ze mna szok, dziwicie sie pozniej ze sa zdrady, niedosc ze brzmicie tak jakbyscie same nie mialy ochoty na seks z partnerem to traktujecie to jako nagrode test typu nie lubie seksu oralnego ale czasem sie zmusze zeby mu zrobic przyjemnosc masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski ktore pisza
ja jak mam okres to nie ma problemu, moj facet nie widzi przeszkod ze krew itd, ja np mam lepsze doznania podczas okresu a wy traktujecie okres jak chorobe - niech sie facet laczy w bolu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem........
Jak biadoli, to tak ma... jak jest dobry w łóżku, to kobieta sama chce się z nim kochać. Oczywiście są wyjątki, niektóre kobiety rzeczywiście czują się bardzo źle... chociaż ja tego nigdy nie rozumiałam. Nawet jak mnie trochę bolał brzuch, to z niczego nie rezygnowałam, nigdy nie wzięłam zwolnienia z WF z tego powodu, a teraz również pracuję, uprawiam sport i jak mam ochotę, to kocham się ze swoim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........,,,,......
bez przesady przeciez kobieta nie musi spelniac wszystkich zachcianek faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka0101
rób mu dobrze oralnie, manualnie i analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ciekawska
Ale moj facet nie chce uprawiac ze mna seksu normalnego w te dni, tylko chcialby loda, zeby go uszczesliwic i to mnie wkurwia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka0101
a on pieści cię językiem na codzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×