Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani ciekawska

Czy gdy macie okres robicie dobrze swojemu faectowi oralnie?

Polecane posty

Gość znikneływchmurach
ja przez tabletki anty mam bardzo skąpy okres, nic mnie nie boli więc kochamy się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, bo facecik
masz cwanego faceta. jedyna rada- konsekwencja w postępowaniu. jeśli nie chcesz zmienić go na innego, musisz go nauczyć życia we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcie na ogół mają sklerozę
raczej nauczyć się żyć w samotności i płakać w poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, bo facecik
jednak nie, pajacyku :) chociaż z takim podejściem radziłabym zaopatrzyć się w wazelinę i dużo chusteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligencja esencja:)
no tak bo faceci------ TO DLA CIEBIE przeraża mnie twoja pisownia ZNAKI INTERPUNKCYJNE I ICH FUNKCJE W języku polskim używamy dziesięciu znaków interpunkcyjnych. Są to: kropka, średnik, przecinek, dwukropek, myślnik (pauza), wielokropek, znak zapytania (pytajnik), znak wykrzyknienia (wykrzyknik), nawias i cudzysłów. Podstawową funkcją języka jest funkcja komunikatywna, dlatego też za podstawowy cel interpunkcji należy uznać zapewnienie tekstowi pisanemu jednoznaczności i ułatwienie jego poprawnego odbioru. Oznacza to, że w razie wątpliwości związanych z przestankowaniem należy przede wszystkim uwzględnić zasadę zrozumiałości (komunikatywności) i zastosować takie przestankowanie, które zapewni maksymalną przejrzystość tekstu. Druga funkcja znaków interpunkcyjnych polega na tym, że służą one do wyrażania niektórych właściwości mowy, które w inny sposób w pisanej odmianie języka nie mogłyby zostać zakomunikowane. I tak na przykład przecinek i kropka sygnalizują przerwy w mówieniu, myślnik m.in. zawieszenie głosu, pytajnik bywa, a wykrzyknik z reguły jest znakiem emocji. Stąd wynika funkcja trzecia: znaki przestankowe umożliwiają poprawne zrozumienie i wygłoszenie tekstu, inaczej mówiąc: pozwalają go właściwie interpretować. Szczegółowe funkcje polskich znaków interpunkcyjnych podajemy w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligencja esencja:)
tabele znajdz sama i w końcu naucz się pisać:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, bo facecik
spójrz na siebie raczej :P moje znaki przestankowe są całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ciekawska
Nie przesadzajcie z a interpunkcja, przeciez to nie o to chodzi w temacie. Tak tez uwazam, ze musze byc konsekwentna w tym i miec po prostu swoje zdanie, a on sie z nim powienien liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarwena
ja podczas okresu mam najwieksza ochote!! po prostu jestem seksualna niebezpieczna!!! po okresie mija :( nie do konca ale okres to jakies apogeum u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokoczoko

Nawalone w glowach, dla kobiety to jest przywilej powtarzam PRZYWILEJ zrobic loda swojemu mężczyźnie. A jak nie odpowiada mu normalny seks a oralny nie zadowala to zostaje analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi! Jeszcze czego xD Seks to ostatnia rzecz o której myślę w pierwszych dniach okresu. Czuję się wtedy tak jakbym miała grypę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×