Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megi be

EKSPRES DO KAWY

Polecane posty

Gość megi be

Jestem na kupnie ekspresu ciśnieniowego . Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici-mici
Cos co zrobi cappuccino (tzn.espresso i ubije mleko) i niekoniecznie z najdrozszej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zwoleniczką drogich zakupów i kupiłam ostatnio w biedronce i kest rewelacyjny a także ma gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam dolce gusto na kapsułki i jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilyscie
Dzelka chyba nie pilas kawy z expresso nespresso ;) Jak pijesz taka kawusia z cisnieniowca powyzej 10 bar to czujesz taka pare, ze kapcie z nog leca. Chyba takiej nie pilas i bredzisz na temat kapsulek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilyscie
Dzelka, chyba nigdy nie pilas kawusi "nespresso - expresso" ;) Kapcie same z nog leca, wiec nie wypowiadaj sie na tematy sobie obce :P Wszelkie "kapsulkowce" w granicach 2-5 bar to marne podroby ale nie nespresso i na dodatek z Clooney'em w tle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilyscie
oooooo.... :O bylo, ze zginelo, wiec sie zdublowalo :O Ale sens ten sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
mam w domu 3 expresy i żadnego już nie używam wolę kawę rozpuszczalną szybciutko zalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bredzę tylko wyrażam swoje zdanie. Mam w domu Dolce Gusto Piccolo i owszem ,kawa jest dobra, ale nikt mi nie wmówi, że jest lepsza od takiej z ekspresu z młynkiem i funkcją cappuccino. Poza tym kapsułki są drogie (bynajmniej do Picolo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilyscie
Ok, Dzelka ale sproboj Nespresso, taka kawe z maszyny z mlynkiem tez pilam ale stwierdzam, ze zuzycie kawy jest na tyle duze, by cenowo dorownac kapsulkom. A tak w ogole, to najlepsza jest kawa wlasnorecznie zmielona w mlynku ZARNOWYM, i parzona na sposob turecki, ktory z kawa po turecku parzona w Polsce, nie ma nic wspolnego - oprocz zawartosci kawy i wody ;) Pozdrawiam kawoszow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zostanę przy kawusi cappuccino z mojego ekspresu DeLonghi (ma młynek żarnowy) :) Kawę ziarnistą, którą z mężem lubimy najbardziej znalazłam na stronie producenta w bardzo dobrej cenie, a paczka kapsułek (na 8 kaw z mlekiem lub 16 czarnych kaw) do mojego Piccolo kosztuje już ok. 22 zł :/ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Ja polecam ekspres typu bean to cup, mam cos podobnego jak dzelka, tylko moj sam nie bije piany, mialam saeco na kapsulki lavazzy, ale jednak nie ma to jak swiezo zmielona kawa, no i wychodzi taniej jesli chodzi o koszt jednej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horter
Proszę tutaj - http://kapsulkakawy.pl/ Wiem, że upodobania każdy ma inne, ale mnie po prostu Nespresso mega smakuje, lubię taką kawę, jest smaczna, klimatyczna, ale to też zależy od danego przypadku. Oryginalne kapsułki to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie zakup ekspresu do kawy to polecam wam zajrzeć na stronę www.ekspresydokawy.pl Firma ta sprzedaje świetne ekspresy do kawy w dobrych cenach. Sama zakupiłam od nich ekspres i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza

ja też się śmiało podpisuję pod delonghi, po pierwsze cudowna aromatyczna kawa, po drugie łatwy system czyszczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ekspres do kawy to świetne urządzenie, w które warto zainwestować. Sama mam ekspres, który zakupiłam od firmy www.ekspresydokawy.pl  Mają naprawdę ciekawą ofertę, więc polecam wam zajrzeć na ich stornę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ornnik

Bardzo wysokiej jakości, domowe i profesjonalne ekspresy do kawy dostaniecie w www.flintespresso.eu Sklep ma duży wybór, całkiem przyzwoite ceny a do tego kupicie tam tez pyszne kawy i herbaty, także warto sobie do nich zajrzeć, tym bardziej że działają online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas sprawdził sie ekspres automatyczny od Teesy. 

https://www.teesa.pl/pl/c/Kawa/69

Ekspres świetny, bardzo ładnie jak dla mnie wykonany, robi pyszną kawę i jest bardzo prosty w obsłudze. Ma dużą tackę ociekową tak więc nie trzeba jej tak czesto czyścić. Co jest wygodne bo mój poprzedni ekspres miał mniejszą.....  Jedyny dyskomfort to trochę głośna praca podczas mielenia kawy ale przepyszna oraz aromatyczna kawa wynagradza wszystko. Ogólnie duża róznica w porównaniu do wcześniej przeze mnie użytkowanego ekspresu kolbowego.  Jak najbardziej mogę polecić, bo nie wiem czy obecnie jest lepszy ekspres jeśli chodzi o zestawienie cena a jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×