Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

Czy to normalne że 2 letnie dziecko tak często budzi się w nocy?

Polecane posty

mam prawie 2 letniego synka i w nocy budzi sie conajmniej 3-4 razy...czy to normalne w jego wieku czy powinnam sie przejsc do lekarza czy moze cos nie tak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa pytam ???????????????????
moja tez za 2 m skonczy 2 latka i budzi sie 3-5 razy na picie pije tylko wode :( przekichane normalnie jak z noworodkiem ale spi w dzien 1,5-3 godzin moze jak przestanie spac to minie? tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdljf
Mój dwuletni syn też wciaż sie budzi w nocy :O jestem załamana i wykończona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez za 2 miesiące skonczy 2 lata i najlepsze jest to ze w dzien juz nie śpi , jednak w nocy nadal sie budzi a to do picia a to bo taki ma kaprys...masakra!!Noce przespane w 100% mogę policzyc na palcach jednej ręki...;/ Zastanawiam sie czy może nie wybrać się do lekarza bo praktycznie każde dziecko w tym wieku juz noc przesypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdljf
rozmawiałam z kolezankami które mają starsze dzieci i mówią, ze przesypianych nocy nalezy sie spodziewac ok 3 roku zycia i ze teraz kazdy lekarz mnie odesle... sama nie wiem, wiem ze ich dzieci na etapie 2 lat nie przesypiały całej nocy :( co nie zmienia postaci rzeczy ze tez sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorra
Moja corka od poczatku przesypiala noce prawie bezproblemowo, a od dluzszego czasu - ma 20 mcy- calkiem bez budzenia sie.I jakos w ostatnim czasie zaczely sie regularne wrzaski o 2-3 w nocy. Mama mama i reka reka. Musze pojsc, polozyc sie obok, dac reke i ona za chwile zasypia, aha wczesniej chce jeszcze wode. Nie wiem, czy to tak na dluzej i w ogole o co chodzi, czy jej zimno, czy cos jej sie sni, ale cale szczescie jest to zwykle tylko raz na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tez czesto jestem ciekawa z czego wynikają u małych dzieci takie nocne pobudki skoro nieraz sie budzą ani do picia ani do jedzienia...;/ a jak sie śni koszmar to widac zazwyczaj po dziecku ze sie boi...jak cos boli to powie ci albo pokaze juz ale zawsze wszystko pytam i nic...po prostu sie budzi i tyle na ten temat...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na szczęście problem nie dotyczy, ale powiem wam, że to prawda - lekarze powiedzą że do 3 roku życia..ble ble.. tak miała siostra i rzeczywiście oboje dzieci skończyły trzy lata i sielanka...także pewnie coś w tym jest...moj śpi całe noce od skonczenia 15 miesiecy, ale różnie z tym bywa czasem sie jeszcze budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest jakies niezrozumiałe...dziecko kończy 3 miesiące to kolki znikają a jak 3 latka to przestaje się nagle budzić w nocy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×