Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dolarowa

Praca na kamerkach - strona prawna

Polecane posty

Gość dolarowa

Witam serdecznie Zainteresowala mnie praca na kamerkach ( czatach)internetowych. Interesuje mnie sposob rozliczania podatku od tego typu pracy. Staralam sie poszukac informacji na ten temat ale jak to jest kazdy ma inne zdanie.. Czesc mowi ze DG powinna byc a czesc ze nie, tylko dochody wpisane w PIT na koniec roku w rubryce INNE DOCHODY, a inni odradzaja jakiekolwiek rozliczenia z US... Nikogo nie potepiam.. ale ja jestem za strachliwa na cos takiego :) Nie mam pojecia jak ugryzc ten temat . Pieniazki za taka prace wplywaja na konto bankowe , czy np. wyciag bankowy starczy do rozliczen?? i wtedy od tego rozliczac podatek?? Praca jest z w Polsce ale czaty sa zagraniczne np. w Wielkiej Brytanii czy USA, czy w takim razie jak mieszkam w Polsce rozliczam sie TYLKO w Polsce czy jakos inaczej?? Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdhgs
dziwki sie nie rozliczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assdddsdsd
to jest kurestwo, a wiec nielegalne i chyba sie nie rozliczasz, tak samo jakbys dupy dawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgty67arash to pers -qa nie
wylkuzuj ja pracuje juz 5l mam konto zagraniczne i karte tez.. wiec omijam podatki nie sjuzuj sie i nie nakrecaj. tylko polskiego konta nie podawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję dziewczyny do pracy na zagranicznych czatach towarzyskich. Pomogę założyć profile oraz udostępnię sprzęt do pracy w zamian za podzielenie się ze mną na pół rachunkami i czynszem za pokój. GG 6828319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o zagraniczne serwisy to płacisz co miesiac podatek na konto swojego urzedu skarbowego. Dziewczyny jeśli znacie dobrze angielski ( tak aby swobodnie rozmawiać ) to lepiej zatrudnić się bezpośrednio w amerykańskiej firmie. Tam zarobki to 1500 -5000 ale dolarów $ ! Wypłata na konto payoneer ( koszt utrzymania konta to 30 $ rocznie) Agencja z która wspólpracuje to http://www.internetmodeling.com/20333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli któraś z was chce zacząć tak zarabiać to chętnie pomogę przy pierwszych krokach :) Nie jestem z żadnego studia. Sama właśnie w ten sposób zarabiam i dobrze pamiętam, że początki były dla mnie trudne. Teraz jestem samodzielna i zadowolona z życia :) Zarobić można sporo a przynajmniej nikt nas nie "dyma" za 1300zł jak to robi większość pracodawców :) Kontakt ze mną mail slimnhot@onet.pl gg 51616484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe k***wki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pracuję na kamerkach w Coyotecam w Szczecinie (www.coyotecam.com) i nie zmieniłabym tej pracy na żadną inną :) studiuję dwa kierunki więc to dla mnie idealne rozwiązanie nikt nie ingeruje w mój czas pracy a wypłata jak na studentkę jest mega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pakujcie sie dziewczyny do żadnych biur oskubia was z zarobków i nic więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkhu
youtube.com/watch?v=P--lVHNmY14 Na tej stronie Youtube znajdziecie informacje i krok po kroku proces rejestracji na portalu w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt dziewczyny które pracuja na kamerkach. potrzebuje porady.. :) magdamikotka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwarła się nowa polska strona do takiego własnie zarabiania:) jesli chcecie piszcie a podam adres:) sekstacja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FanMariaPage
Odprowadzanie podatku to kwestia podpisanej umowy z biurem, w którym pracujesz. Jeżeli Agencja jest uczciwa i w sposób legalny prowadzi interes to nie powinnaś się tym martwić. Sama pracuję w Agencji, mam umowę zlecenie, dostaję wypłatę gotówkową (w ten sposób nie odnotowuję ile naprawdę zarabiam), podatki odprowadza za mnie Agencja. Jest to łatwa, przyjemna praca zwłaszcza kiedy nie ma się czasu na to by chodzić do pracy w ciągu dnia i zarabiać 1200zł :/ Mogę pomóc dostać się do mojej Agencji na rozmowę kwalifikacyjną. Mój prywatny mail fanmariapage@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynanina
czy sa tu dziewczyny z Rzeszowa, ktore tak pracuja? jesli tak to prosze o pozostawienie jakichs namiarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z okolic,kiedys pracowałam w ten sposób.ale matka mnie nakryła i odchorowała to cięzko,dałam sobie spokój,zabawa cipką to nie żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynanina
Czy na kamerkach pracuje sie tylko rozbierajac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję na kamerkach w Poznaniu. Wahałam się czy zaczynać taką pracę ale w końcu kumpela mnie namówiła. Jestem mega zadowolona, atmosfera, zgrana ekipa i przede wszystkim uczciwość. Słyszałam różne opinie, że każą podpisywać dziewczynom jakieś papiery i potem jak ktoś chce zrezygnować to dostaje kary do zapłaty itd. Ja nie podpisywałam żadnych takich bzdur a mam umowe zlecenie więc płacą podatki. Wypłatę mam raz w miesiącu i powiem szczerze, że nie zamieniłabym już mojej agencji bo jaka dziewczyna mając 20 lat zarabia 8.000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camgirl
Cześć, jesli zarabiasz pieniazki w dolarach, byc moze pracujesz na amerykanskich czatach to mozesz zalozyc sobie darmowe konto payoneer :) za rejestracje otrzymasz zarowno Ty jak i ja po 25 dolarów :) sprawdzilam działa :) pozdrawiam w razie pytan jestem do dyspozycjiu :) https://share.payoneer-affiliates.com/micro/english?e=ed452@wp.pl&f=Magdalena&refid=9995196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pracuję na amerykańskich czatach, i przynajmniej mam pewność że jestem anonimowa. A po co mam zakładać to konto? Pracując w Agencji zawsze wiem ile zarabiam i często dostaję więcej niż 50% zysku :) Nie mam zamiaru zmieniać mojej pracy bo uważam, że bardzo uczciwie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.MamCZY jest jakas solidna firma w ktorej wystarczy podac numer konta i zaczac prace nie ujawniajac danych nawet wlascicielom zalezy mi na anonimowosci a tam tez nie wiadomo CZY kris znajomy nie siedzi.Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.MamCZY jest jakas solidna firma w ktorej wystarczy podac numer konta i zaczac prace nie ujawniajac danych nawet wlascicielom zalezy mi na anonimowosci a tam tez nie wiadomo CZY kris znajomy nie siedzi.Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.MamCZY jest jakas solidna firma w ktorej wystarczy podac numer konta i zaczac prace nie ujawniajac danych nawet wlascicielom zalezy mi na anonimowosci a tam tez nie wiadomo CZY kris znajomy nie siedzi.Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FanMariaPage
Jeżeli chodzi o solidną firmę to ja mogę polecić moją, słyszałam dużo negatywnych opinii na temat Intercam, u nas takie rzeczy się nie zdarzają. Mimo tego, że masz podpisaną umowę to masz zapewnioną pełną anonimowość!!! Żaden kris tu nie siedzi ;) Zapraszam na priv: fanmariapage@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny mam pytanie znacie jakieś dobre amerykańskie czaty w których pracujesz w domu czy gdzie chcesz a podajesz naprzykrzać angielskie konto na które oni wpłacają pieniądze czy w banku widza ze to zarobek z takich czatów i czy angielski musi być prefekt,komunikatywny czy może ktoś za ciebie prowadzić konwersacje mimo ze nie pracujesz w biurze i może znacie jakieś kamerki godne polecenia najlepiej bez pokazywania twarzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Agencja pracuje na amerykańskich czatach, nie musisz pokazywać twarzy jeżeli nie chcesz. Kamerkę ustawiasz sobie sama. Angielski wystarczy komunikatywny, możesz pomagać sobie przez translator :) Firma zarejestrowana jest w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to agencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o firmie cams???i czy tez maja siedzibę w pl.czy np. W stanach tylko,jak sie z nimi rozlicza musi być konto np.zalozone w USA?i jakie są wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową Agencji www.vm-a.pl. W razie pytań śmiało piszcie na mojego prywatnego maila: fanmariapage@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×