Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dolarowa

Praca na kamerkach - strona prawna

Polecane posty

Gość gość
Znalezienie dobrego studia kamerkowego, które pod każdym względem by mi odpowiadało było czasochłonne, większość niestety narzucała wymagania, których nie byłam w stanie zrealizować. :/ Ale znalazłam! Dobre warunki pracy, wysokie zarobki, łatwy i przyjemny kontakt - nie zamieniłabym tego studia na żadne inne! Sprawdźcie same http://www.camshowstudio.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stręczycielstwo jest KARALNE, a tutaj stręczy się do nierządu. Policja w drodze, śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie z tymi tandetnymi reklamami swoich firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_cam
Założyłam stronę, by ułatwić przepływ informacji o stronach, zasadach, studiach itp. Link: pracanakamerkach.forumpl.net Zapraszam! Po rejestracji można napisać powitalny post i wtedy włączam dostęp do forum, żeby trochę chronić prywatność dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19gold_girl86
o borze sasiad wlamujacy sie na kompa? serio? tyle lat juz sama na siebie pracuje i jeszcze zaden nie chciał mi sie wlamac ani na router ani na kompa, ani do chałupy, wiec wiekszej bujdy nie słyszałam. A jesli ktos ma problem z zalozeniem konta na czatach too niech zasuwa do biedronki, bo co za roznica gdzie bedziesz robic na kogo. Studio zabiera wilcza czesc zarobkow, musisz sie meldowac w godzinach dyzuru, a co jesli ci cos wypadnie, hm? Mam komfort pracy na siebie ile chce, nikomu nic nie oddaje,cenie sobie to juz od kilu lat i zadne laurki nie przekonaja mnie do zmiany. Aha szkoda ze nikt nie wspomina tego ile trzeba sie potem bujac z usuwaniem kont na portalach, ktore pozakladały studia-jesli chcesz pracowac na wlasna reke i pozakladac konta na czatach. Tye w temacie, niech kazdy sobie robi co uwaza, ja wiem swoje. A i serio? do zrobienia makijazu na kam potrzebna jest az makijazystka?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cami girl
Pracuje w agencji na kamerkach w Warszawie. Nie dziele sie z nimi 50 na 50 tylko 60 dla mnie 40 dla nich. Zawsze da się z nimi dogadać. Nigdy bym nie zrezygnowała z tej pracy, gdzie tyle zarobię? Nie musisz się rozbierać, masz naciągać facetów na hajs, to tyle. Jak coś, piszcie to wam opowiem, myślę o założeniu bloga. Tyle tu różnych opinii, że aż maila założyłam by pogadać jak ktoś by chciał : modelinginternetowy1@gmail.com Camgirls power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pracuję w Wawce, kiedyś zaczynałam w Poznaniu. Cały czas pracuję dla jednej i tej samej firmy i jestem bardzo zadowolona. Nikt nie każe mi się meldować, nie ma konsekwencji za nagłą nieobecnośc lub też spóźnienie. Nikt nie zastrasza lasek, że nie mogą odejść albo nie dostaną kasy - atmosfera jest świetna i chyba też m.in dlatego cały czas jestem wierna jednej firmie:) Dobre jest to, że pracując w studio masz normalne udokumentowane zatrudnienie i regularne dochody. Nie każdy ma możliwość pracy w domu, więc akurat moim zdaniem profesjonalnie przygotowane do tego miejsce daje więcej możliwości niż skromny pokoik w domu:) Jeżeli któraś w Was potrzebuje pomocy, można się skontaktować ze mną na priv: fanmariapage@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć1
Jest jakaś tu dziewczyna co pracuje na kamerkach? Jeśli tak to proszę o kontakt euphory666@o2.pl chciałabym zadać kilka pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę firme która się zajmuję czatami internetowymi, kamerkami w Gdyni. Wysokie zarobki i wysoka samodzielność. Grafik elastyczny, świetna atmosfera, oraz umowa normalna. Legalnie. zainteresowane zapraszam do kontaktu agata@uniqueint.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webcamlover
Nie pakujcie się do żadnej pracy na seks czacie. Nie wierzcie w anonimowość na takich czatach, choćby były "z drugiego końca świata". NAGRAĆ obraz z seks czatu, OBOJĘTNIE JAKIEGO, to ŻADEN PROBLEM, a ktoś niezaznajomiony z komputerami może nagrać to nawet zwykłą kamerą. Są tacy co tylko tym się zajmują, a potem sprzedają wasze filmiki na swoich stronach. W sieci jest pełno takich filmików i pozostaną tam (ogólnodostępne dla wszystkich - także waszych najbliższych) już chyba dotąd, dokąd internet będzie istniał, albo i dłużej (czyli - NA ZAWSZE, bo nie da się ich całkowicie usunąć). Jeśli już nie macie wyjścia, albo jest wam obojętne to że każdy będzie mógł was zobaczyć i zidentyfikować, to zróbcie własne rozeznanie jakie strony są dostępne i zarejestrujcie się SAMODZIELNIE na tych jakie wam najbardziej pasują i wydają się wiarygodne. W żadnym wypadku nie pracujcie dla żadnego studia ani innego pośrednika (wiele ze stron to właśnie pośrednicy), oni zabiorą wam większość tego co zarobicie i jeszcze potem zrobią z was prostytutkę, bo będą mieć wasze wszystkie dane i prawa do wszystkich nagrań z waszych "sesji" i zdjęć umieszczonych na takich czatach (czym mogą was szantażować do końca życia). Poza tym, nie jest to łatwy kawałek chleba. Na początku może znajdziecie zainteresowanie, ale z czasem jak już nagrania z wami zaczną krążyć po internecie, to niewielu będzie wam chciało płacić. Chyba, że macie ogromną umiejętność przekonywania. To praca tylko dla ekshibicjonistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę, że koleżanka wyżej już pisała o dziewczynach :D Również polecam pracę tutaj - www.video-models.pl. Bez dyżurów, z pełnym dostępem do serwisu i statystyki a nie jakichś panelów w których nie wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna tam pracowac bez twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można pracować nie pokazując twarzy, ale lepsze rozwiązanie to zienić inage, np. przez okulary, mocny makijaż lub fajne maski na oczy :) Ja sobie chwalę pracę dla studia, oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że powstaną nagrania - w końcu to tylko internet a tam można zrobić wszystko, ale studio daje ochronę danych, usuwa najważniejsze rzeczy i zapewnia poufność i legalny zarobek. Poza tym, jeżeli nikomu nie zdradzicie swoich nicków to nie ma możliwości żeby ktokolwiek was wyszukał po nazwisku i znalazł nagrania z pracy. Nie jest prawdą to, że po jakimś czasie ludzie nie będą chcieli płacić - ja pracuję tak już od 2 lat i jakoś cały czas zarabiam. W jakiej pracy w Polsce bez odpowiedniego doświadczenia i wykształcenia zarobicie 5-10k/m-c ?? W żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456754321
Dziewczyny mam pytanie! Co sądzicie o intercamie i jak to jest u nich i u innych z ZUSem? Ile % miesięcznej wypłaty bierze nam ZUS w tym przypadku? POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość123456754321
Jak to ile bierze ZUS? Płacisz proporcjonalnie do zarobków, jak zawsze. stałą stawkę masz jak masz działalność gospodarczą. a jak mas umowę to ZUS zależy od wysokości wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4567543456u
A pracuję/pracowała któraś z was w intercamie? Bo analizując pewne rzeczy wydaje mi się ze firma nie dość że może nagrywać i udostępniać później obraz gdzie chce to jeszcze płacimy zus(video modelki) a nie mamy ubezpieczenia bo przerobiona umowa o dzieło jest u nich. Jakie macie opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Modelki"? Raczej d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to płacisz ZUS a nie masz ubezpieczenia? bo nie rozumiem. jak masz umowę o pracę to z automatu dostajesz mniej na rękę bo część idzie na składki. na np. umowie o dzieło dostajesz do ręki więcej, ale składki opłacasz sobie sama, bo się zgłaszasz do ubezpieczenia we własnym zakresie. I po co mają Cię nagrywać? Żeby gdzie zarabiać? darmowych filmów jest w necie od metra. tu chodzi o czaty na żywo, o rozmowy life a nie odtwarzanie filmów. na tym się zarabia w intercam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa22
Szukam dziewczyny, ktora pracuje w INTERCAMIE :) Potrzebuję parę wskazówek. Proszę zostawić adres e mail a się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielnaonanaczatach
tylko ze niktore czaty umozliwiaja sprzedaz filmikow modelki, wiec chocby dlatego nagrywanie. Ja pracuje samodzielnie.Nie place zusu bo nie musze,oplacam sobie sama ubezpieczenie i opieke medyczna,noi place podatki.Tyle. Serio nie rozumiem czemu ładujecie się w studia gdzie dostajecie ulamek waszych zarobkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
samodzielnaonanaczatach jak nie płacisz ZUS to nie płacisz tez podatków... skończy się to dla ciebie raczej tragicznie ..... ale każdy sobie .... itd. :) i nie próbuj tutaj opowiadać, ze można mieć własną działalność i nie płacić ZUS ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Zajęcia z zarobkiem Powyżej 10.000 zł Netto miesięcznie ? i ze stawką gwarantowaną 4.100 zł. zainteresowana ?? Zostań CamGirl Informacje i rekrutacja przez stronę http://www.studiocam7.com Sprawdź i Ty, jak łatwo zarobisz u nas 10.000zł. Netto miesięcznie ! W końcu niczym nie ryzykujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielnaonanaczatach
huhuhu- nie napisałam, ze mam działalnosc gospodarcza, bo miec nie musze.Nie jest to odgorny wymog nie wiadomo kogo. Kwalifikuje się to jako działalnosc wykonywana osobiscie, a w picie wpisujesz jako zarobki -inne. Dlatego place podatki, a nie place zusu,prawda ze proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GirlInWonderland
Witam Ja pracuję w Intercam od ponad pół roku i nie mam najmniejszych powodów do narzekań. Pracuję w studiu. Co do samych warunków - umowa zlecenie lub umowa o pracę - w zależności co Tobie bardziej pasuje. Wynagrodzenie - 3000 zł brutto podstawy, ale tyle zarabiasz jeśli na czatach zarobisz mniej niż 3000. Jeśli zarobisz więcej niż 3000, wówczas dostajesz tyle ile zarobiłaś. Godziny pracy są dowolne i sama je sobie regulujesz. Musisz jedynie wyrobić określoną ilość godzin w danym miesiącu, ale w jakie dni, w jakich godzinach i po ile godzin - to już Twoja decyzja. Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem:) girlinwonderland@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
StudioCam7 Sp. z o.o. poszukuje Kandydatek do pracy w charakterze CamGirl Szukasz Zajęcia z zarobkiem, powyżej 10.000 zł Netto miesięcznie ? ze stawką gwarantowaną 4.100 zł ? zainteresowana ? Zostań CamGirl Informacje i rekrutacja przez stronę http://www.studiocam7.com Sprawdź, jak łatwo i szybko zarobisz u nas 10.000zł. Netto miesięcznie ! Jesteś tego warta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Jestem kompletnie nowa w temacie. Chcialabym dowiedziec się czegoś więcej od kogoś kto pracuje na własny rachunek i ma doświadczenie. Zostawiam numer gg 62169403 Chętnie nawiąze kontakt z kimś kto mi powie co i jak, od czego zacząć, co trzeba a czego nie trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim dziewczynom, które zaczynają przygodę z pracą na kamerkach i nie wiedzą "z czym to się je" polecam bloga: https://praca-na-kamerkach.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dziewczyn w tym pracuje, ale płacić ZUS i podatki, to już chyba niewiele dziewczyn stać na to. W tej branży też jest duża konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielnaonanaczatach
Nie polecam nie płacić podatków.W tym roku miałam kontrole.Ale wystarczyło,ze przedstawiła potwierdzenia otrzymanych przelewów i interpretacje,która pozwala na odliczanie 50% kosztów i wszystko zostało zaakceptowane przez urzędnika. ZUS nie jest obligatoryjny.Lepiej kupić sobie opiekę medyczna z miesięcznym abonamentem niż płacić i czekać na wizytę u lekarza miesiącami. Przypomne jeszcze raz-pracuje bez studia. Wszystko można samodzielnie ogarnąć bez oddawania sporej części zarobków firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×