Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dolarowa

Praca na kamerkach - strona prawna

Polecane posty

Gość gość
Pracuje w Studio24 i też uważam ze dobrze trafiłam a pracuje na amerykańskich i niemieckich portalach nie znając obcych języków bo w moim imieniu z klientami rozmawia moderator Nawet nie widzę z kim rozmawiam bo przeglądam sie w kamerce jak w lustrze Jest to praca legalna bo dostaję umowę o dzieło i rozliczam każdego roku pit Kasa zawsze przychodzi na czas i nigdy nie podpisywałam żadnych dziwnych papierów o których wspominają moje przedmówczynie Studio24 ma dwa rodzaje wynagrodzeń za przepracowane minuty i stawka za godzinę pracy Każda dziewczyna może sie zdecydować jak chce pracować i ile chce pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photos
coraz więcej w dobie kryzysu dziewczyn zmaga się z takim aspektem pracy , ja jako fotograf, niejednokrotnie robiłem zdjęcia do tego celu. w skrócie to każdego sprawa jak zarabia, mnie to nie interesuje, dziewczyny zgłaszają się płaca po ok 100zł za sesje + moje koszta dojazdu, zastanawiam się nawet nad zakupem kamery, oględniej mówiąc dostarczam zdjęcia ... to moja praca... jak ktoś chce niech pisze na GG 48762274, w tej branży liczy się przede wszystkim dyskrecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza11
Polecam fajny czat, na którym wypłata jest już od 25 euro. Ustawienia i zakładanie konta w j.polskim. Translator na czacie z klientem:) więc i bez znajomości języka dacie radę. Wypłata co 2 tygodnie tak jak wspominałam od 25 euro, na payoneer, konto bankowe lub syspay. http://www.xmodels.com/c78988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zaczynałam pracę w intercam to umowę dostałam pocztą do podpisania i odesłania. A czy można nie podawać swoich danych? Nie, nie można bo jak inaczej stwierdzą, że jesteś pełnoletnia Musisz dowód pokazać, to jest konieczne. Ale oni te dane trzymają dla siebie i w ogóle tam wie kto jest kto może 3 osoby- te dziewczyny od przelewów o kadr tylko. Przecież im też chodzi o to, by videomodelki do nich przychodziły więc dbają o dyskrecję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoman
powiem tak, ja się nie wtrącam do tego co kto robi, jak to niektórzy, generalnie zaoferowałem kilku dziewczynom zdjęcia, które wykorzystują na stronach, tego typu, oczywiście doradziłem tez kilka kwestii- w zakresie zdjęć, są zadowolone zwiększyły ilość dochodów tylko poprzez odpowiednio wykonane zdjęcia , generalnie specjalizuje się w tym, w powyższej sprawie pisać GG 5823915, dyskrecja gwarantowana, porady i dorady gratisowo, najniższe ceny za zdjęcia, i sporo do wyboru, w zakresie cenowej również retusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfresz
FreshGirl obrabia każdemu d**ę, pora na nią. Blog obnażający chamstwo i obłudę freszki. Ostrzeżenie przed nią i tym, do czego jest zdolny jej pokręcony móżdżek: antyfresz(punkt)blogspot(punkt)com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seaaw
Poleca portal Wildshow. Bardzo fajna stronka z dziewczynami, a i pary się trafią Można zarobić i się dobrze bawić oglądając Myślę, że nie ma w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl ale qrwy! :D dobrze ze ja postanowilem zwiazac sie tylko z dziewica ;) juz wiem skad tyle kobiet ma nowiuskie bmw mercedesa albo audi... Swoja droga trzeba byc na prawde frajerem zeby ogladac dziewczyny w avi i jpg i za to placic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakatekGoscinny
wejdz na camchatki.eu tam myślę że znajdziesz jakieś info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1998
Jak pracować chcecie z domu to polecam camgirl.pl, to amerykańska firma i otworzyła rejestracje na Polaków , w przeciwieństwie do pracy w studio nie zabierają połowy zarobków Zarobki do ręki ok 6-8 tys zł miesięcznie Wypłacają przelewem i płaca podatki za Ciebie Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która z was pracuje na szołapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promolinki to zło klikacie na własną odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to camgirl.pl to przeciez widac ze jakies studio... jaki jest amerykanski odpowiednik w takim raize?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilicam
do FANMARIA ile ci placa za zachwalnie biura????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny praca przez studio na kamerkach to ściema,w tej chwili próbuję przez camgirls.pl i praktycznie robię wszystko sama a oni chcą z tego procent,mam dobry kontakt na usa i szwajcarię i wolę sama to robić ściema jedna wielka zero pomocy,chore info przez ich stronę szkolenie zero,jeśli jest jakaś zainteresowana koleżanka to podaję mail pomgę za darmo...andza_groch@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jest dobre studio w Szczecinie??Takie które nie oszukuję i ma dobre warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Poszukujemy dziewczyn do pisania na czatach zagranicznych. Praca w naszym biurze. Rejestrujemy i mamy 2-godzinowe szkolenie. Można odejść od pracy za 2 tygodnia. Zarobki zależą od was. Chętnych proszę pisać na emaila: pracasolecc@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellgraycammodel
hej jezeli ktoras z dziewczyn jest zainteresowana praca na kamerkach amerykanskich, nie niemieckich wulgarnych to pomoge zarabiam ok 50-80zl/h isabell.cammodel@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorisekZ
Praca w studio to ściema?? Ciekawe kto pisze takie bzdury. Pracując dla firmy jesteś normalnie zarejestrowana, masz legalną pracę, dostajesz PiT. W studio masz warunki taie, jakich nie zapewnisz sobie w domu i przede wszystkim masz dostęp do szybkiego łącza i możesz pracować na kilku Serwisach jednocześnie. Co lepsze studia mają obraz HD i profesjonalne oświetlenie, albo np. makijażystki. Bezpieczeństwo i komfort psychiczny, że jakiś sąsiad mi się nie włamie na kompa - to jest ściema? Pracuję w takim luksusowym studio to wiem, i jestem zadowolona. Nikt mi nie wmówi, że w domu jest lepiej czy bezpieczniej. Do nas przenoszą się dziewcyzny z innych firm, w których miały słabe warunki albo złą atmosferę. Camgirl nie jest sprzyjającą firmą... Jeśli ktoś potrzebuje namiar na dobre biuro to chętnie pomogę :) Pisać na priv: dorisekz@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie pracujesz w luksusowym studio, nigdy nie spotkałam się z legalną pracą w tej branży, pitami a już nie wspomnę o makijażystkach to naprawdę musi być dobre studio, aż trudno uwierzyć że takie w ogóle istnieje, ale podejrzewam że nie w Szczecinie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorisekZ
No nie w Szczecinie, ja pracuję w Warszawie :) WebStars Agency, tak się nazywa moje firma. Nie mogę znaleźć strony internetowej, jak mi się uda to podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorisekZ, firma w której pracujesz to dawna vm-a :) Info można znaleźć na starej stronce. Zmieniła się nazwa wraz z siedzibą firmy. A swoją drogą gdzie pracujesz? Bo ja też siedzę w Wawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorisekZ
No widzisz jakie spotkanie. Napisałam Ci na maila gdzie jestem dokładnie :) W takim razie nasza firma jest the best! Przynajmniej ja nie spotkałam się nigdzie z lepszymi warunkami, a długo szukałam zanim zaczęłam pracować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję już długo z video models (www.video-models.pl) i nie zamieniłabym tego studia na inne. Z czystym sumieniem mogę polecić :D Zakładanie konta samej nie wyszło mi dobrze... A jak byłam wcześniej w innych firmach to jakaś masakra - dyżury i rygor gorsze jak w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę w założeniu konta na jednym z najlepszych portali kamerkowych. Pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz. W domu. Zarabiasz w euro bądź dolarach (Ty wybierasz). Ja dzięki temu, że wprowadzę nową osobę dostanę pieniądze i Ty zaczniesz zarabiać pieniądze, więc wszyscy zyskamy. Mile widziane kobiety, mężczyźni bądź pary. Zainteresowanych zapraszam na mój e-mail kasia1234566543211@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×