Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JakZycDonaldzie

Boję się dentysty

Polecane posty

Gość JakZycDonaldzie

Nie byłem u niego już prawie 10 lat, na razie zębów nie mam takich brzydkich i mnie nie bolą, bo myję co najmniej 2 razy dziennie, ale bardzo boję się pójść do dentysty. Wyrosły mi też ósemki, które trochę skrzywiły siódemki, czy w dzisiejszych czasach nadal usuwa się ósemki? Bo gdzieś czytałem, że odchodzi się od takich praktyk. Czy wy też boita się kurde olej dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już nie te czasy konowałów co myśleli ,że zamrożą zęba i nie bedzie boleć. idź ze znieczuleniem u fachowca nic nie boli i nie ma się co bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjkjdkdjkal
Szyja boli na drugi dzień . I te miejsca na czole gdzie pomoc dentystyczna wbija paznokcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetmoments
rany, gdzie Ty do dentysty chodzisz, że ci wbija paznokcie w szyję? Ja nie mam takich doświadczeń. Ale coś w tym jest, że wizyta w gabinecie nie jest zbyt przyjemna mimo, że moja dentystka Beata Kosowska jest bardzo fajną kobietą i wie jak z tymi wystraszonymi dentystami postępować. Ale mimo, że się boję dentysty to staram się chodzić regularnie, bo im wcześniej się znajdzie ubytek tym potem mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie czego bac a jak juz tak straszliwie sie boisz to zrob zeby pod narkoza, chociaz ja bym sie na to nie zdecydowala zwykle znieczulenie zalatwia sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czasem do innych zabiegów też ja sobie nie wyobrażam kanałowego mieć robionego bez znieczulenia. No po prostu tego nie widzę. Ale ja generalnie boję się bólu u dentysty więc zawsze proszę dr Kosowską o znieczulenie. Tak jest dla mnie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×