Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miły narciarz

Zapraszam na narty

Polecane posty

Rozmawiamy, zabijamy czas, nudny piątek, zmęczeni i tak dalej. Czego więcej chcieć na tę chwilę? Mi tam wybornie. Poza tym podtrzymuję twój temat, a nóż widelec jakaś panna białogłowa przybiegnie, zobaczy temat i się skusi? A ty czarnowidztwo połączone z euforią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienna i kapryśna. Dzisiaj chce, jutro nie. Nie trafisz za taką. Musisz skuteczniej zniechęcać, wtedy bankowo będzie zdecydowana udać się z tobą na narty, jako towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obdaruj mnie jakimś podarunkiem. Może masz coś ciekawego w kieszeni? A myślisz, że podniecenie, że Narciarz czekał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z jakiej okazji? Zasłużyłaś? Moje kieszenie są puste Nie posiadam nic, jestem próżny..... "Nie mogę Ci wiele dać"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Powinieneś zrobić awanturę sam sobie, że wypisujesz takie inwektywy. Poza tym jeśli w tym roku ci się nie uda zaprosić na narty, pamiętaj! Jest szansa! W przyszłym roku znów będzie zima! Ja mój drogi nigdzie nie jadę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym, że nigdzie nie jedziesz. Nigdy nie miałaś takiego zamiaru. A ja czekam, nie w tym roku, to w następnym, masz rację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogarnął mnie spokój i szczęście, temu. Nie licz na nic więcej(a może nigdy więcej) i jakoś specjalnie nie pałaj do mnie uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego tak chcę. To się dzieje poza moją świadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie twierdzę że nie można tego zmienić. Cofnąć. Sprawić bym zapałała gorącym, szczerym, namiętnym uczuciem. Możliwe, że możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie moja brutalna prawda. Moja złożoność, moja atrakcyjność, lotność i powściągliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj stary- sorry za stary, ale pasuje mi do wyznania. :) Jeżeli nie przeraża cię, że lubię stać na deszczu/ śniegu i czekać aż makijaż się rozmaże, nie zastanawiaj się ani chwili. Przekonuj. I muszę zacytować: Bierz mnie, będzie wspaniale, okryj mnie złotym deszczem. Ooae. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, zadanie wydaje się tylko z pozoru skomplikowane! Tak skomplikowane, że aż proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja piertole.......
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi bardzo miło, prawie przyjaźnie to "stary" Po co masz stać na deszczu? Czekać aż makijaż się rozmaże? Masz zamiar ronić łzy? Beksa. Bierz mnie? Nie, nie zabiorę Cię do raju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama widzisz, że nie tylko ja tutaj nie nadążam. " o ja piertole..." doznał załamania psychicznego... A ja jeszcze się jakoś trzymam, mimo starości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujesz się odpowiedzialny za resztę towarzystwa, że komentujesz? Może skoncentruj się na sednię sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam zdecydowana
" Nie, nie zabiorę Cię do raju..." Dobry wieczór! Oczywiście, że nie zabierzesz Bó do raju, ponieważ ja jadę na te narty. Właśnie nabyłam łańcuchy na koła i jutro będę trenować jazdę z onymi, wszak jadę własnym środkiem, coby niezależność celebrować:classic_cool: Bó, dziękuję za dotrzymanie towarzystwa mojemu kumplowi, zdaje się jutro pracujesz? To pa... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odskok myślowy? Myślałby kto, jaki heros umysłu, pies gończy- spaniel, detektyw inwektyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×