Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miły narciarz

Zapraszam na narty

Polecane posty

To ja się mogę z Tobą zamienić, nie cierpię śniegu i mam nadzieję że rano już go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narciarz, biednemu zawsze wiatr w oczy. Chlip, chlip. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa to zależy od pewnych czynników. Nie Wiem Czy mi się będzie owa zamiana opłacała. Jeśli masz ze dwadzieścia lat, długie piękne, gęste włosy i jędrne piersi, możliwe, że bym mogła, chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó blisko blisko ;) miłego wieczoru, idę wymieniać opony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Przejrzałam cię Narciarzu jeden! Nie pożycza, to może daj na zawsze? A sobie nowe zakupisz, hym? Skąd wiesz, że mam wodę? Może piach mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to idziesz? W obecności mężczyzn się krępuję. Nie idź. Narciarz, lubię sobie czasem utrudniać. Czy to skomplikowane? Skąd, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję wodę niedaleko Ciebie. Tzw. siódmy zmysł. Faceci też go posiadają... Masz rację Bó, po co ma być łatwo, skoro może być trudniej....Masz pełne moje poparcie w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda, woda, woda gasi pragnienie. . Kto to śpiewa? :] Masz rację Narciarz, człowiek z większości z wody się składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Sex Bomba śpiewa. Na punkowo proszę. Dla ciebie Narciarz. :) http://www.youtube.com/watch?v=5FjHAbwtHVk Nieważne ile jeszcze wymyślą ludzie. Ilu Bogów stanie, a ilu jeszcze runie. Ile będzie wojen, niesprawiedliwości. Ilu chłopców jeszcze pęknie z zazdrości. :]]] Woda, woda, woda. Gasi pragnienie. Woda, woda, woda. Skraca cierpienie. Woda, woda, woda. Obmyje was radioaktywny wody czas, czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci, że lanie wody to też sztuka. Trzeba wiedzieć jaką wodę i gdzie ją lać. Tak więc gratuluję panie, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że wodę lejesz. Umiesz pewnie przypodobać się kobiecie. Każdy ma swoją " wodę". Za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Bó! Skąd takie podejrzenia niesmaczne? Masz do tego jakiekolwiek podstawy? Znasz mnie, że wolno Ci tak pisać??? Jeśli nie, to powinnaś nabrać wody w usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś namazał wcześniej, co? Mój drogi nie manipuluj porządnym obywatelem. Jaka cicha woda z Narciarza, no kto by się spodziewał. :) Don't panic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazać , nabazgrać , nabazgrolić, napisać jak kura pazurem. To właśnie dla mnie znaczy namazać. Odniosłam się do twojego "I często leję wodę". I pozostałe twoje insynuacje. Jakie źródło taka woda. :] Narciarz, na mnie pora. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fejsbukowa oś czasu
A snowboardzistka może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być. Z tego co wiem, to snowbordzistki są młodymi dziewczynami. Nie wiem czy Tobie by odpowiadało towarzystwo dojrzałego faceta po 40-tce.... Smiem wątpić w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fejsbukowa oś czasu
Ja wiem, czy 30 to taka młoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 40? A może przed 50? Cześć Narciarz. Jak minął dzień? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bó z tego co wiem po 40-tce jest przed 50-tką...A więc wszystko się zgadza. Czyżbyś znowu szukała dziury w całym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmę twoją wypowiedź za żart! Mam w sobie honor, więc się nie pogniewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×