Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miły narciarz

Zapraszam na narty

Polecane posty

Narciarz, ładnie się zachowałam odstępując miejsce Zdecydowanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na sen... Dziękuję wszystkim, którzy zabrali głos w tej sprawie i tym, którzy tylko biernie śledzili i podziwiali mój trud, poświęcenie i cierpliwość. Jutro też jest dzień i też gdzieś tam będzie padał śnieg.... Zyczę wszystkim dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam zdecydowana
Byłam zdecydowana na szybki prysznic, reszta to bleff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzkie chciałeś powiedzieć? Powiem ci, że to raczej moja zwierzęcość się wydobywać zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już sobie nie pochlebiaj Narciarz. Czekaj, ci zadedykuję piosenkę na spanie. Zdecydowana, nie strój sobie żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam zdecydowana
czemu bez żartów? ty się ciesz, że ja wróżb tutaj nie uskuteczniam w ten andrzejkowy wieczór:D:D:D Żarty to standart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam zdecydowana
Standard? e tam, ja olewator netowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????!!!!???????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tyle pytań??? To może po kolei.... Dzień dobry, może jest jakaś konkretna Pani, która byłaby zdecydowana na wspólny wyjazd i która potrafiłaby to w krótki sposób wyrazić bez pisania godzinami o sprawach niezwiązanych ztematem? Czy jest jakaś szansa na konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciesz sie, ze matkę a nie dzieci;) matce zawsze mozna wpiac narty i puścić na stok nie wydajac wyraznych instrukcji opuszczania wyciagu (nie dziala w przypadku tradycyjnych orczyków, niestety na koncu jest szlaban zatrzymujacy caly wyciag, po jego straceniu w przypadku nie opuszczenia talerza😡) z dziecmi jest gorzej, bo nie mozna na krok zostawic samych, zaraz cos rozwalą albo nie daj boze trwale się okalecza, a przyszla potencjalna tesciowa jest niezniszczalna wiec nalezy ja szybko gdzies zgubic i cieszyc sie czasem "tylko we dwoje"🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściową najlepiej popchnąć ze stoku,kiedy się zamieni w śnieżną kulę nikt jej nie zauważy i dopiero na wiosnę się roztopi(chyba że wpadnie pod ratrak) :classic_cool: tak więc same plusy,nie dziękuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Narciarz aleś mi wystawił cenzurkę. Niech cię licho weźmie. Uznaję twoją przemowę poranną za znak. Znak by się tutaj nie produkować i nie uzewnętrzniać swoich emocji. Jesteś bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bó. No cóż życie to nie koncert życzeń a temat założyłem mając konkretną sprawę. Nie zamierzałem podziwiać tutaj Twoich literackich umiejętności, które bez wątpienia posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×