Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmarznięta

Ogrzewanie w UK. POOOOMOCY!

Polecane posty

Gość kabareton
dobry temat, akurat jak dla mnie na czasie, annikaaaa pocieszylas mnie, bo biorac pod uwage ceny gazu w pl bylam przerazona pierwszym rachunkiem. my mamy 2 sypialnie i grzeje po kilka godzin na dobe, w dzien czasem 2, zazwyczaj pod wieczor i okolo 4-5 w nocy. troche sie uspokoilam jak przeczytalam twojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
a mogę mieć do Was prosbe? bo mam priny screena z mojego konta i tam sa wszystkie wpłaty i wypłaty. mogłybysci eluknąć okiem? moge chyba zmienic po konsultacji z wlascicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
print screena tam miało być oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
halo halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie płaciliśmy ani grosza za instalację licznika na kartę, zgoda landlorda również nie była potrzebna, aczkolwiek warto, a nawet trzeba zapytać przed, aby później ktoś nie miał do nas pretensji. Plus jest taki, że kontroluję swoje wydatki no i łatwiej wydać mi te przykładowo 20 f tygodniowo, niż zapłacić 3 miesięczny rachunek. Poza tym dostawcę prądu bez problemu możesz zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
a rzucicie okiem na tego linka?? bo ja juz sama nie rozumiem co to sa te watrosci tam? bo w sumie ztgeo wynika ze nie placilam 2razy po 23 potem wyrownanie i potem 2razy 99 i wyrownanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zle doswiadczenia z kar
ta. mieszkalam jakis czas z licznikeim na karte i placilam jak za zboze, ladowalam non-stop, dziennie szlo mi nawet 20f na gaz, na prad tez, co tydzien 30f, masakra, sprawdzalam dlugi, sprawdzalam czy nie ulatnia sie gaz. przeprowadzilam sie i mam spokoj, rachunki stale zblizone, jakies 30f za gaz miesiecznie, moze 20f miesiecznie za prad a mam elektryczna kuchenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zle doswiadczenia z kar
no i nie ma sytuacji, ze nagle w srodku nocy konczy ci sie prad czy gaz i rano o 5 nie mozesz sie umyc, wlaczyc swiatla, zrobic herbaty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zle doswiadczenia z kar
jkies dziwne te twoje rachunki, u mnie wszystko jakos tak prosto napisane. dostaje rachunek co 3 miesiace, jest wyszczegolniona standing charge, pod spodem stan licznika poprzedni, stan l;icznika obecny, roznica czyli ilosc zuzyta, ta ilosc zuzyta razy iles tam pensow za jednostke, zsumowane kwoty i tyle. place i mam z glowy na 3 miesiace. poza tym kiedy chce moge aktualizowac stan licznikow na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
no właśnie jak nie wiem jak to jest, ze przychodzi co miesiac 99 tzn 2 razy na trzy mce, kolejengo przychodzi rozliczenie, założmy 200 i co? oprocz tego 2razy 99 jeszcze 200? z tego tak nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zle doswiadczenia z kar
no ja tego nie kumam w ogole, albo co miesiac albo raz na 3 miesiace, a nie jakos tak bezsensu. Mozna wiedziec jaka firma dostarcza ci prad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
scotish power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
scottish power;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam małe one bedroom ale bardzo zimne i na parterze, gaz i prąd na kartę, zimą ogrzewanie chodziło non stop, płacilismy po 60f miesięcznie za gaz. Kuchenka elektryczna, piekarnika nie było, ciepła woda w kuchni i łazience ale bez prysznica - tam był ogrzewacz przepływowy. Teraz się przeprowadziłam do two bedroom i sama jestem ciekawa jak będzie z ogrzewaniem. Narazie za gaz przyszło ok 60f za trzy miesiące. Mamy wannę a ja lubię kąpiele:P, kuchenka gazowa no ale ogrzewanie dopiero od niedawna włączone na dlużej. Moim zdaniem gaz czy prąd na kartę jest sporo droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadeknastole23
Idealny kontakt z właścicielem sklepu , profesjonalna porada, szybka dostawa i elegancki piec www.wklady-kominkowe.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich:) Ja dostałam takie coś od EDF energy Może komuś przydadzą sie stawki jakie tam obowiązują. Dear Mrs Violetta ............. Quote ID: ............... Thank you for signing up to Blue+Price Promise June 2015. As discussed, please find below the Princ**al Terms for Blue+Price Promise June 2015. Unit Rates Electricity Meter Type: Economy 7 Standing Charge (price/day)**: 18.90p Day Rate (price/kWh)**: 15.61p Night Rate (price/kWh)**: 5.63p Gas Meter Type: Standard Standing Charge (price/day)**: 26.25p Unit Rate (price/kWh)**: 3.771p **Prices shown above include VAT. Przy okazji może ktoś mi obliczyć ile zapłacę skoro zużyłam za miesiąc 44m3 gazu, 126kWh prądy dziennego i 23 kWh prądy nocnego Wynajmuję dom 3 sypialnie dopiero od miesiąca. Za wyliczenia i pomoc serdecznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do EleGant .... Ale zimy w Anglii to nie to samo co zimy w Polsce, ja mieszkam na poludniowych zachodzie Anglii i w tym roku nie bylo ani jednego dnia mrozu i ani platka sniegu. wiec sie tak nie jaraj, ze malo placimy bo my tutaj nie mamy mrozow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×