Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

ostatni cykl miał 32 dni więc w zasadzie jest jeszcze czas a myślałam, że ten będzie krótszy :-) kaniko daj znać czy ovu już była czy lekarz coś zobaczył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) u mnie 31dc i czekam na @ a raczej nie czekam :) pobolewa mnie brzuszek ale nie trace nadziei:) nie mysle tez o tym co mowila gina ze to niby bezowulacyjny cykl bo nie miala podstaw zeby tak mowic... a gdyby byl bezowulacyjny to powinnam dostac @? biore sie za jakas prace czas szybko zleci... trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze-oczekuje-moze zaczniesz faktycznie oczekiwac:) zyczymy Ci zeby @ sie nie pojawila:) pewnie niedlugo bedziesz testowac;) trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cykle bezowulacyjne mialam dlugasne na maksa...a wrzesniowy bezowulacyjny byl tylko 20-dniowy...wiec nie wiem czy jest regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmadrzala_rzepinianka
czy ktoraś z Was je dupka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje bardzo często na innych forach dziewczyny zachodziły właśnie w takich "bezowulacyjnych" więc trzymamy kciuki :-) przemadrzala ja niestety nie jem a przydałoby się na te moje plamienia a co potrzebujesz może pomoge szukać w necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowac bede chyba jutro :) bo dluzej nie wytrzymam :) chyba ze nie bede w miescie no to nie kupie testu ale postaram sie :) chce kupic ten pepino o czulosci 10 czegos tam:) miesiac temu wlasnie cykl trawl 30 dni wiec okres w 31 dniu a wczesniej byly po 28 29dni...zobaczymy:) moj maz ma 28 urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam o tych pepino, to są te z tesco czy z auchan ? Ponoć dobre ;-) Życzę cudownego prezenciku dka Ciebie i Twojego męża, mój ma urodziny za 5 dni i niestety nie mam takiej niespodzianki :-( ale co tam trzymam kciuki za Ciebie i za przemadrzala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala-ja kilka lat temu bralam dupka-od 16 do 25 dc i jesli dobrze pamietam (musialabym spojrzec do notatek sprzed kilku lat) po odstawieniu na pewno dostawalam @ po 2-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poratujcie mnie swoją wiedzą...do niedawna brałam duphaston ( na plamienia przed miesiączką oraz starania ) od 12-25 dc przy czym miałam cykle 28dniowe.W tym cyklu bylam w szpitalu na hsg gdzie lekarze powiedzieli mi że źle biorę duphaston , bo powinnam brać od potwierdzonej owulacji do testu a dopiero potem odstawić lub nie lek.Inaczej spowoduje spadek progesteronu. Niestety mam problem ponieważ w tym cyklu przesuneła mi się owulacja , potwierdzona monitoringiem była w 18dc ( zawsze była 13dc) zaczełam więc brać duphaston od 19dc ale teraz pytanie do kiedy ?? 25dc nawet gdybym zrobiła test, jest chyba za wcześnie aby wyszedł wiarygodny więc jak z tym odstawieniem ?? kiedy zrobić test ?i kiedy odstawić lek ? co myślicie? nie chce wracac do mojego starego lekarza i pytać bo on zatwardziało uważa ze 12-25dc , nie ważne czy była owulka czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala chetnie bym Ci pomogla gdybym mogla ale nie mam z tym doczynienia i na ten temat nic nie wiem wiec nie pomoge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala-oczywiscie ze zle bralas...lekarz namieszal.teraz bierzesz dobrze-od potwierdzonej owulki i spokojnie mozesz go brac te 10-12 dni.na pewno ten cykl bedzie dluzszy (owulka 18 dc) - przy fl 14-dniowej bedzie wynosil 32 dni, wiec odstawisz ok. 27-29 dc. po kilku dniach dostaniesz @ lub nie dostaniesz:) dupek w ciazy nie jest szkodliwy-bierze sie go na podtrzymanie i na podniesienie progesteronu, ktorego poziom powinien byc wysoki w ciazy:) zeby zarodek sie zagniezdzil i zeby jego poziom nie spadl (jak spadnie poziom progesteronu nastepuja skurcze i @). taka moja sugestia.dla pewnosci jeslli chcesz zadzwon do przychodni. ale nawet gdybys byla w ciazy dupek Ci nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala zazwyczaj dziewczyny biorą od 16-25 dc więc to wychodzi 10 dni tak więc moim zdaniem możesz zrobić tak, że weźmiesz od 19 dc do np.28 dc i tak ovu Ci się przesunęła więc możliwe, że cykl się wydłuży, a jaką masz zazwyczaj fl ? Ewentualnie druga możliwość bierz do 25 dc ale może być krótko test w 7 dpo jeszcze może nie wyjść. .. poszukam czegoś w necie, może kamelia ma jakiś pomysł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisałyśmy razem ;-) dupek jest jak najbardziej polecany na podtrzymanie ciąży, chodzi o to żebyś sobie bardziej cyklu nie wydłużyła chyba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądnęłam sobie gdzieś indziej i tam jak ovu była później to brały po ovu przez 10 dni więc myśle, że spokojnie tak możesz zrobić i teścik w między czasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia_amelia ja odwrotnie pytam :P wiem ze nie szkodzi w ciązy , ja GO MUSZE PRZYJMOWAĆ w ciązy i o to pytalam :) wcześniej odstawiałam i przychodziła @ , lekarz w szpitalu mi powiedział ze sie nie odstawia jak jest szansa na ciąze . Ja nie utrzymam ciązy bez dupka bo ja mam niedomogę lutealną , pytanie moje miało sens taki ze jak mam przedłuzyć branie dupka i kiedy test zrobic aby był wiarygodny, nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałaś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsza byłaby dla Ciebie beta w tym dniu albo dzień wcześniej -pewniejsza niż sikaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po wizycie i jak to mówią "jak nie urok to...przemarsz wojsk" :( jestem załamana lekarz powiedział że 2 tab.clo było jednak za dużo jestem prze stymulowana, mam 6 pęcherzyków i powiedział że zdrowo jest mieć 3 a nie 6 bo gdyby doszło do ciąży mogło by mi to zaszkodzić i w tym cyklu nie mamy się starać a nawet zabezpieczać się, a za tydzień mam iść znów do lekarza aby zobaczył czy torbieli nie mam bo pęcherzyki są wszystkie bardzo duże i może któryś nie pęknąć (bo owu jednak nie było to co czułam to szybki wzrost pęcherzyków) dziś też mnie pobolewa prawy jajnik i to właśnie w nim mam aż 4 pęcherzyki, gin powiedział że będę cierpiała jak już dojdzie do owu bo jest ich po prostu za dużo-zajefajnie:( nie to że cykl stracony, to w dodatku (jeśli doszło by do zapłodnienia a staraliśmy się z mężem przez ostatnie dni więc mogą "panowie" przetrwać do jutra) to zagraża to mojemu zdrowiu lub grożą mi torbiele - normalnie bomba, a i jakby tego było mało do lekarza nie mogłam się zapisać bo jest teraz na urlopie (dlatego byłam dziś u innego) mam zadzwonić w pon to będą wiedziały czy lekarz zostanie w jakiś dzień po godzinach. MAM DOŚĆ O MAŁO SIĘ U LEKARZA NIE POPŁAKAŁAM. no nie jest mi pisane bycie mamą tego już jestem pewna, ale obiecała mężowi że do czerwca się przemęczę potem doje za wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniko przykro mi, cała nadzieja w tym cyklu była żeby ominąć hsg :-( ale nie mów tak, że dasz sobie spokój, nie poddawaj się!!! Czytałam o tylu pęcherzykach, że mogą wyjść z tego ciąże mnogie. Szkoda, że nie można się starać, swoją drogą czy torbiel to jedyne zagrożenie? Człowiek bierze leki na stymulacje bo nie wychodzi a tu stymulanty wstrzymują starania, jak nie urok to sraczka :-( Umów się jeszcze do lekarza i sprawdź czy pękły czy zrobiła się torbiel. Mam nadzieję, że będzie w porządku. A jakbyś zaszła w ciążę to reszta by się nie wchłonęła? Ciekawe jak to wygląda. Przytulam bo nic innego nie moge :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko dziekuje za wsparcie. oprocz torbieli ktore moga sie pojawic po tym jak pecherzyki nie pekna chciaz nie mialam z tym nigdy problemu to nic mi ogolnie ze zdrowiem zwiazanym nie grozi, jesli bysmy sie starali to gin z powaga mowil ze mogloby byc nawet 6 zarodkow, chodzilo mu po prostu o ilosc ewentualnych dzieci, 6 czy 5 a nawet 4 to jest "trudna"ciaza, dlatego sugeruja ze najlepiej max do 3 pecherzykow. korci mnie aby sprobowac w koncu to 6 krotna szansa jak 6 w totko ale boje sie ze jesli nawet polowa by odpadla to trojaczki hmm duze obciazenie finansowe i fizyczne, a gdyby bylo wiecej...nastraszyl mnie lekarz. a moze mojemu gin o to chodzilo, sama nie wiem. Mezowi wszystko wytlumaczylam to teraz nawet mnie tknac nie chce;) pomimo ze on ma wysokie libido boi sie skubany 6 raczkow:) juz sobie poplakalam i jest lepiej, szukam plusow w tym wszystkim, moze "panowie"z wczoraj dadza rade i doleca do jednej komoreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala-jesli zrobisz test po 12-tu dniach od owulki powinno byc ok:) 28 lutego bedzie na pewno super:) kanika-nie zalamuj sie.na pewno bedziesz odczuwala bol brzucha, a torbiele (o ile sie pojawia) to wchlona sie na 100%.czesto mialas usg i nigdy Ci nie zostawaly przeciez.moga sie wszystkie polaczyc w jeden duzy, ale w cyklu wszystko sie unormuje.mialam tak kilka razy.powiedz mi dlaczego lekarz przepisal Ci clo?na jakiej podstawie?ja tyle lat chodze, ale nie proponuja mi clo...oragnizm ma niby sam pracowac...dlaczego twierdzisz, ze nie jest Ci pisane zostac mama-poniewaz teraz sie nie udalo?ja wiele razy slyszalam, ze nie zajde w ciaze.mi tez sie nie udaje...nawet zdrowe kobiety maja problem...moze jeszcze potrzeba kilku cykli.trzeba zmienic myslenie.nie zadreczac sie, nie obwiniac,nie rozpaczac...przeciez clo stymuluje owulacje farmakologicznie...moze u Ciebie wystarczy jajeczko z naturalnej owulki, bez ingerencji lekow.kolejny cykl bedzie bez clo-a czy wybierasz sie na hsg?moze faktycznie cos wyjdzie w tym badaniu.pytalam do poludnia-czy Ty chodzisz do Invicty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika sama wiesz ze trafic na cala 6 to niezly wyczyn wiec chyba nie ma sie co martwic na zapas...a skoro nic nie grozi gdybys jednak zaszla w ciaze to czemu nie...pamietaj lepiej miec blizniaki trojaki itd. niz nie miec wcale...tak mysle nie musisz oczywiscie sie ze mna zgadzac ale warto nad tym pomyslec...a z reszta sama dobrze wiesz ze to na serio jak 6 w totka zeby byly nawet trojaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga dodam ze mija 31dc a @ nadal brak...chetnie bym jutro zatestowala ale nie mam testu:( wiec kolejny dzien w niepewnosci chyba ze kupie jutro i zrobie w poludnie :) zobaczymy ale na te chwile czuje sie dobrze co jakis czas zaboli brzuszek ale nic specjalnego.....objawy :) =jestem strasznie placzliwa ale nie wiem czy moze to miec cos wspolnego. Dobrej nocy kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×