Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Hej dziewczyny :-D ja już nie wiem kiedy ta ovu bedzie i czy w ogóle będzie. Od tamtej pory co pisałam boli mnie podbrzusze, dzisiaj ten lewy jajnik to już masakra boli, głowa też i jeszcze doszło plamienie i znowu nie wiem czy to na ovu czy ma to związek z czymś innym. kaniko w poprzednim cyklu też w okolicach ovu miałam chyba 3 dniowe plamienie więc mam nadzieje, że to to i u Ciebie i u mnie ;-) tylko mi jeszcze tempka nie skoczyła :-/ oczekuje i przemadrzala no to trzymamy kciuki, mam nadzieje, że Wam się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia cos te moje kosci oszukuja mnie:), a czulam ze Ci sie uda. naprawde szkoda bardzo bym chciala aby ktos w koncu mial dobre wiadomosci. malinka a jaki bol odczuwasz gdy ten jajnik boli, ja np.czuje zawsze tylko prawy i boli to tak jakby ktos mocno mi go sciskal a gdy jestem kilka godz.przed owu to czuje jak mi go rozsadza a jest to silniejsze gdy sie poruszam nie mowiac juz o siadaniu, jak siadam to tak jakbym na jakis pret siadala tak mi rozsadza jajnik wtedy wiem ze owu za kilka godz lub w toku, masz jakies podobne odczucia? bo ja np.po sluzie nie umiem okreslic bo mam go tak malo ze zadko kiedy wylapie go. u mnie wczoraj byl ten brazowy sluz dzis jak na razie go nie ma, ale wczoraj bylo wlasnie to moje apogeum bolu jajnik jak w owu, dzis odrobine tylko ten jajnik czuje. czy to mozliwe aby bylo juz po owu? jestem dopiero w 11 dc a owu mam zawsze 13/14 dc. ale naprawde lepiej sie czuje niz wczoraj. czy lekarz jutro na wizycie zobaczy jeszcze czy owu byla chodzi mi o ten plyn, jak dlugo on jest? o tym etapie malo wiem ale moze ktoras z Was mi odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika ja mam ten ból zazwyczaj w lewym, co by poniekąd potwierdzało usg, jak ostatnio byłam na monitoringu to w prawym nie było szans na pęcherzyki tylko w lewym i to on zawsze mnie boli ale jest powiększony więc objawy dziele na dwa :-) mnie boli też tak jakby go ktoś ściskał a jak jade samochodem po dziurach to musze się troszke podnosić z siedzenia do góry bo czuje w jajniku każde uderzenie o dziure :-) gdzieś czytałam, że jest taki test żeby określić czy to ból owulacyjny czy nie jest to tzw. test z odbicia, jak siadasz na coś twardego energicznie to czujesz ból w jajniku i to niby na ovu ale czy prawda to nie wiem, próbowałam i taki ból niby jest. Myśle, że gin powinien zobaczyć jeszcze płyn albo ciałko żółe jutro. Wiesz przy podwójnej dawce clo możesz mieć ovu wcześniej, wszystko jest możliwe. Okaże się jutro czy już po czy przed a może w trakcie :-) a Ty się staraj bo masz duże szanse :-) Mnie dodatkowo boli bardzo brzuch przy staraniach od dwóch dni wręcz nie do zniesienia ale jakoś musze dać rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka w ciazy jest...jedna tez kilka dni temu urodzila... ciesze sie ze jest w ciazy bo miala torbiele ale takie to przykre ze tak bardzo bym chciala a nie jestem jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) dziękuje Wam wszystkim za kciuki :) Mam do Was pytanie..czy któraś z Was ma problem bólu jajników cały cykl? Ja już mam troszkę dość..boli i boli. Raz prawie nie czuje a zaraz rwie , i znowu nic nie czuje. Do owulki sa to leciutkie bóle , owu bardzo mocno i po owulce znowu ..ale tak średnio. Mialam robione wszystkie możliwe badania i nic mi nie jest, żadnych stanów zapalnych , żadnych torbieli , nic a nic. Wkurza mnie to..nie chce tego czuć,chce zapomnieć o moim ukłądzie rozrodczym choć na 1 miesiąc..a tak ciągle mam w głowie starnia :( dziś w ogóle jakaś wzdęta jestem , bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no kanika-niestety...jeszcze nie czas na mnie;) co do Towjego pytanie-jesli juz byla to oczywiscie jutro powinno byc widoczne ciałko zolte (tworzy sie dzien-1,5 dnia po owulce-ostatnio pisalam dokladnie ile godzin po owulce tworzy sie cialko zolte) i na pewno plyn lub slad plynu w zatoce douglasa-to pewne. plyn chyba utrzymuje sie do 3 dni-lae to tez sprawa indywidualna.daj znac co powie lekarz. malinka-owulka na pewno tuz tuz:) mnie czasem boli tydzien przed jej wystapieniem. poznasz po temepraturze. szyjke badasz? oczekuje-nie smuc sie tylko poczekaj do @-bo przeciez u Ciebie w tym cyklu moze sie w ogole nie pojawic:) skoro jeszcze jej nie ma...wszystko jest na dobrej drodze zeby i Tobie sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala-ja tez czasem tak mam...niestety...przedostatni cykl cale 50 dni czulam jajniki, a teraz dopiero przed owulka i w dniu @...jesli wyniki sa ok to niczym sie nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia dzieki za dobre slowo.... przez te wszystkie wydarzenia to bedzie najgorsze czekanie i najgorsze rozczarowanie...jest mi tak przykro ze az sobie poplakalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia dziękuje, mam nadzieje, że masz racje :-) szyjke badam ale pewności nie mam, narazie czuje, że jest wysoko i lekko się otwiera ale nie wiem czy miękka czy jeszcze twardawa bo cały czas czuje tą kuleczke a ona chyba teź powinna być ledwo wyczuwalna ?? śluz to u mnie w tym cyklu najgorszy problem, raz wydaje się lepki raz wodnisty a raz się rozciąga i co chwile mam inne wrażenie :-) kamelia sądzę, że ten cykl też już powinien Ci się skrócić i mam nadzieje, że tak będzie :-) przemadrzala no ja pisałam, że już chyba z tydzień czuje brzuch i jajniki, też bym chciała zapomnieć ale ból nie daje :-) oczekuje nic straconego, może Ty też bedziesz miała dobre wiadomości :-) liczymy na to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spójrzcie prosze na te temp. 1-6dc @ 7dc 36,35 plam 8dc 36,9 plam 9dc 36,4 10dc 36.65 11dc 36.4 12dc 36.4 13dc 36.4 14dc 36.45 15dc 36.5 16dc 36.5 plam skoku chyba takiego jaki powinien jeszcze nie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie-skoku jeszcze nie bylo.moze owulka "za chwile".zobaczysz jaka tempka bedzie jutro-moze juz zacznie wzrastac, np. 36.6, pojutrze 36.7:) po trzecim dniu wyzeszej temperatury wyznaczysz linie nizszych temperatur na poziomie nizszych szesciu dni poprzedzajacych ten skok. skok musi byc okolo 0,2 stopnie (przyjmuje sie 0,2-0,5). trzymam kciuki:) szyjka powinna zmieknac (nie powinnas czuc tej kulki,a otwarta - u mnie czuje taki jakby miekki platek, dzyndzelek;) nie wiem czy dobrze okreslilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia a moge prosic jeszcze o opinie, od której temp mam liczyć te 0.2? bo to 36.9 mierzylam o innej godzinie więc moge pominąć więc moja temp przy skoku powinna mieć gdzieś 36.85? żeby to było to musi być wyższa o 0.2 od tej 36.65?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedź, u mnie na pewno po lub w trakcie owu bo ból zanika a i bardziej rześka się czuje:) dobrze że z mężem przez ostatnie 3 dni były "przytulania" ;) nie będę miała sobie za złe że nie próbowałam w tym cyklu (nie przypuszczałabym że tak szybko owu się pojawi) najlepsze jest to że innych dodatkowych prócz bólu i tego (nowego) brązowego plamienia, objawów nie było i nie ma. Sama jestem ciekawa co mi lekarz powie. malinko w Twoich temp. nie widzę typowego skoku jak na owu, także musisz jeszcze troszkę poczekać;) u mnie temp. podskakiwała o 2 st. kamelia podziwiam u Ciebie optymizm i takie "dobre" podejście, każdemu umiesz doradzić, podpowiedzieć i rzadko kiedy sama narzekasz:) super:D oczekuje głowa do góry jeszcze nowy cykl Ci się nie zaczął więc...:) trzymam mocno kciuki:) przemądrzała ja jajniki czuje zawsze przed i w trakcie owu, a po to tylko od czasu do czasu kłucie w jajnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-dziekuje:) takia mam osobowosc-ale sama nie potrafie sie otworzyc, ciezko mi jest sie zwierzyc...ja po prostu caly czas mam nadzieje:) malinko-linie nizszych temepratuy wyznaczysz dopiero po 3 dniach wyzszych temperatur-gdy zacznie sie skok. juz teraz liczac 6 dni wstecz-linia nie obejmie tempki z 10 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie zauważyłam nawet :-D Dziękuje dziewuszki :-) Kanika ma racje kamelia kochamy Cię za Twoje usposobienie ;-) kurde kiedy ten skok będzie już się nie moge doczekać ovuwiev pokazuje, że za dwa dni oby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko-rowniez dziekuje:) tylko pamietaj,ze sam skok nie oznacza momentu owulki-moze ona byc przed jak i po skoku tempki-najwazniejsze zeby byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem oby był a starania są cały czas więc mam nadzieje, że ovu będzie bo się zajade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja też, wczoraj już mi się nie chciało ale mąż pilnuje żebyśmy nie przeoczyli ovu, sumienny to on jest nie ma co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala-powiem Ci, ze moj maz aktualnie tez ma slabe libido;) niedlugo bedzie spiewal: "czterdziesci lat mninelo (...)" oraz: "po czterdziestce czlowiek ma (...)" ;)mowi, ze w tym wieku tak jest...ze jego kumple tez tak maja;) ale jak siegne pamiecia ok. 10 lat wstecz-ulala...byl ogien;) maz teraz postawil na jakosc, a nie na ilosc...hihi;) a ja-ryczaca trzydziestka-ciagle malo i malo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) kanika-czekamy na informacje po wizycie u lekarza. mam pytanie-czy Ty przypadkiem chodzisz do Invicty?jesli tak-do jakiego lekarza?ja chodzilam do dr Stencla (dla mnie byl najlepszym z najlepszych), ale odkad przeszedl do KLN i juz nie przyjmuje na NFZ-najczesciej jestem tam u dr Lenckowskiej (kilka razy bylam tez m.in. u Paszkiewicz i Dawickiego).czasem chodze tez u siebie do przychodni.jestem zadowolona, jednak zaden z wymienionych lekarzy na NFZ nie bedzie prowadzil mojej ewentualnej ciazy;)wybiore kogos blizej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chyba u mnie nic z tego w tym cyklu, skoku dalej nie ma a znowu spadła o 0.1 :-( pewnie będzie bezowulacyjny a mnie wszystko boli, dzisiaj już troszke mniej a plamienie dzisiaj znowu miałam krwiste zamieniające się na brązowe :-( 1-6dc @ 7dc 36,35 plam 8dc 36,9 plam 9dc 36,4 10dc 36.65 11dc 36.4 12dc 36.4 13dc 36.4 14dc 36.45 15dc 36.5 16dc 36.5 plam 17dc 36.4 plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko-owulka nie zawsze wystepuje jak w zegarku-w jednym cyklu mozesz miec 15-go dnia, w innym 20-go.cierpliwie czekaj...czasem przed owulka wystepuje charakterystyczny spadek tempki. mierz sobie temeraturye a niebawem wszystko sie wyjasni-a sluz? zmienia sie? odczucie wilgotno/mokro/slisko?szyjka? dzisiaj dopiero 17 dc-wszystko przed Toba.czekamy na skok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciała już bo tak to cykl się wydłuży ;-) i boje się, że nie będzie skoku a jak będzie jednofazowy wykres to będzie znaczyło, że lipa... śluzu już nie mam białego lepkiego może jest taki b.j ale w bardzo małej ilości, tzn. jest ślisko ale prawie nie wyciągam śluzu, no i do tego dzisiaj były starania rano i znowu troszke krwi, ale szyjka jest jeszcze bardziej otwarta i kuleczka troszke mniejsza i miększa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko-Towje cykle są nieregularne?pamietam, ze masz plamienia przed @ - bylas z tym u lekarza?moze tez teraz te plamienia srodcykliczne nie sa na owulke tylko wynikaja z zaburzen progesteronu?czego Ci oczywiscie nie zycze.skoro masz cykle ok. 28-dniowe i owulke ok.20-go dnia, to moze niedomagac cialko zolte-zbyt krotka fl i bedziesz musiala brac lutene lub duphaston.mialas badania pod tym katem? czy po prostu jest wszystko ok i taka Towja natura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w tamtym cyklu miałam plamienie w środku cyklu około 3 dni później sucho a potem przed @. Sama nie wiem, badań nie miałam na progesteron, ale wydaje mi się, że te krwiste plamienia są inne od tych jakie mam przed @ chociaż wszystko jest możliwe. To drugi cykl z takim plamieniem w środku cyklu, wcześniej nigdy tak nie mialłam. Castagnus ma niby pomagać na tego typu plamienia przed @ więc zobacze jak będzie, oczywiście zdaje sobie sprawe z tego, że w pierwszym cyklu ma prawo nie pomóc, może to troche potrwać ale mam nadzieję, że będzie dobrze.... nadzieja troche za często używam tego słowa no ale co pozostało jak tylko mieć nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×