Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

ostatnio tu wrzucalas:) wiec dawaj tutaj.jesli dzisiaj beda staranka to na bank bedzie ok;)traficie w punkt;)jutro zobaczysz jaki bedzie pasek i potwierdzi to moment piku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 dc bedzie owulka:) jutro zobaczysz jaki bedzie pasek i upewnisz sie co do pory dnia/nocy w jakiej byla.niezaleznie od wszystkiego dzisiaj jest "ten" dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos-zapomnialam dodac, ze u mnie ten sluz rożowy mam od rana (podczas podtarcia), zakonczyl sie na kilka godzin i teraz znow jest ten sluzik...wiec @ jeszcze nie sie nie rozkrecila.brzuch nie boli, tylko czasem cos poczuje.jutro dam znac-moze w nocy @ uderzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala-jak wychodza Ci testy to super:) asz duze ulatwienie:) teraz tylko musialabys kiedys sie wybrac po piku (owulce) na usg i zobaczyc czy pecherzyk peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) przemadrzala-oby sie udalo:) u mnie dzisiaj juz zmiany;) @ jednak nadeszla, wiec dzisiaj 1 lub 2 dc.jeden ogromny plus w tym wszystkim, ze fl wydluzyla mi sie znow o kolejne 2 dni:) jak dlugi bedzie ten cykl-okaze sie...ja niczego nie moge przewidziec...takie figle plata moj organizm. musze umowic meza na badanie i probujemy 3 cykle-jak sie nie uda mamy sie zglosic na inseminacje.nie mamy tracic czasu...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-mialam tak w przedostatnim cyklu:) owulacja ma miejsce ok 37 godzin po rozpoczeciu wyrzutu lh (gdy pasek ciemnieje), ewentualnie 17 godzin po szczycie (gdy testowa jest ciemniejsza od kontrolnej).ja czasem gdy widze ze pasek zaczyna ciemniec robie test 2 razy dziennie.jesli wczoraj mialas identyczne a dzisiaj ciemniejsza, to za kilka/kilkanascie godzin (od tego mega ciemnego paska) bedzie owulka.o ktorej teraz robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o nic sie nie martw-wczoraj na pewno byl ten dzien:)wazniejszy:)jesli dzisiaj za kilka godzin od testu bedzie owulka, to mogloby byc za pozno (jesli przytulanko byloby tylko dzis wieczorem a wczoraj nie byloby).co prawda plemniczki potrzebuja kilkunastu minut do dotarcia do jajeczka, jednak musza zyc ok.6 godzin w macicy (proces kapacytacji) zeby byc zdolnymi do zaplodnienia...a zatem dzisiejszy wieczorny/nocny seksik moze byc poprawkowy, ale moglby byc zbyt pozny (jesli nie bylo przytulanej wczesniej).wczorajszy byl decydujacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala dziękuje za odpowiedź. a teraz mam kolejne pytanie w czwartek skończyłam brać podwójna dawkę clo od piątku czuję już dość mocno pracę prawego jajnika, dziś to czułam się z rana tak jak na kilka godz. przed owu, dodatkowo codziennie boli mnie głowa, na razie ból minął w jajniku ale za to pojawił się brązowy śluz! Co to znaczy? prze stymulowanie czy jakieś inne świństwo? nigdy tak nie miałam. dodam że @ skończył mi się w środę. czekam na Wasze sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika ja Ci nie pomogę. Kamelia_amelia dalej do końca nie rozumiem tych testów.Tzn rozumiem wszystkopoza tymi godzinami o ktorych mowiłaś..o sile koloru juz pozyttwnego testiosra. Dziś dopiero ustąpiło napięcie w brzuchu,tak jakby było po owulce. Najbardziej bolało wczoraj i takie też mam podejrzenie. Kochaliśmy sie idealnie według mnie w momencie..jesli plemniki potrzebują 6h na kapacytację a komórka jest zdolna do zapłodnienia 6-12h to chłopak powienien byc :D wczesniej zawsze kochaliśmy sie 2-4 dni przed owu ( śluz jajowy był) i nigdy nic z tego nie wyszło..wiec moze taka taktyka zadziała. Zeby było śmiesznie śluz płodny miałam 10-14 dc , owu 18 albo 19dc , śluz zaczał się na nowo 20dc...dziwne co ? to sa odczucia subiektywne bo gin podczas kolposkopii mowił ze śluz mam jak ta lala..ale ja ogladalam go tylko na zewnątrz i myślałam ze jestem wyjątkowo sucha w tym cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) przemadrzala-ta wczorajsza grafika fajnie pokazuje moment owulacji:) koncowa faza dojrzewania pecherzyka trwa ok.3 dni, dokladnej godziny nigdy sie nie przewidzi, no chyba, ze 24h/dobe bedziemy miec monit usg;) u Ciebie na pewno bylo ok:) kanika-nie wiem czy pomoge, ale co do tego plamienia-mialam tak 2 m-ce temu.pisalam o tym, ze wyczytalam,ze (jesli to plamienie nie ma nic wspolnego z owulka i jest ciemnobrunatne) dzieje sie tak z uwagi na zmienne stezenie estrogenow. blona sluzowa macicy odpowiada wtedy na wzrost estrogenow fazą wzrostu swych gruczolow oraz rozwojem naczyn krwionosnych-estrogenowe krwawienie przelamujace (pojawia sie w nastepstwie wysokiego stezenia estrogenow). zdaza sie to przed owlka.mysle,ze u Ciebie (jesli nie jest to skutek uboczny clo) to jest to. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) nic nie pisze ostatnio bo czekam sobie na @. dzis 29dc...sama nie wiem kiedy teraz bedzie myslalam ze dzis ale moze byc tez we wtorek roznie te cykle raz 28 raz 30dni...zobaczymy :) ale nie mam zadnych objawow ani na @ ani na ciaze... buziaki dziewczyny i przepedzajcie tez moja @:) w kupie sila hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kamelia za odpowiedz, troche sie tym zdenerwowalam, faktycznie jestem 3 dni przed owu, ten brazowy sluz pojawia sie przez caly dzien co prawda w nie duzych ilosciach, boje sie ze w tym cyklu zostalam przestymulowana i teraz sie wogole wszystko zchrzani, a wizyte u gin mam dopiero we wtorek. jak sie nie ruszam to i sluzu nie ma takze jutro chyba przeleze caly dzien mam urlop tydzien czasu, wzielam go na potrzeby starania sie ale w obecnej sytuacjj chyba nici w tym cyklu. pozdrawiam Was kamelia @ przyszla? bo nie doczytalam nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala oby starania byly owocne;), ktos musi przelamac zla passe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje-oby @ sie nie pojawila:) kanika-pisalam-tak tak @ nadeszla, upomina sie o swoje;)jedyny plus ze fl wydluzyla sie o kolejne 2 dni.jak dlugi bedzie ten cykl i kiedy pojawi sie owulka-nie przewidze.kanika-moze u Ciebie bedzie owocny tydzien i ominie Cie badanie-naprawde tego zycze Ci z calego serca:) oby sie udalo i wszystko bylo ok:) trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×