Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

oczekuje chyba będziesz tą naszą iskierką nadziei:) kamelia chodzę do gamety, clo zapisał mi lekarz bo wszystkie badania mamy z mężem w normie a już ponad 2 lata starań minęło więc lek ten ma sprawić zwiększenie szans (jak widać bez skutecznie), na hsg wybieram się w przyszłym m-cu, jeśli dostanę się na wizytę do gin w przyszłym tyg. to od razu umówię się na hsg. mam nadzieję że z tymi pęcherzykami będzie tak jak mówisz i się w razie czego wchłoną. A co Wy byście zrobiły na moim miejscu? starałybyście się? Lekarz mówił tak poważnie o tej ciąży mnogiej iż gdyby taka wystąpiła byłaby ciężka w utrzymaniu, już gdy wychodziłam powtórzył że mam kupić prezerwatywy i się nie starać w tym cyklu. Ale z drugiej strony przecież nie z każdego pęcherzyka byłby zarodek. Kurcze, głupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniko naprawde nie wiem co bym zrobiła, bałabym się zapewne tak jak Ty, mąż też pewnie nie chciałby mnie narażać na jakieś komplikacje więc u mnie już byłaby lipa z tym bo on jest uparty... Z jednej strony duża szansa na dziecko z drugiej strach i człowiek ma mętlik w głowie. Musisz sama podjąć decyzje, rzadko zdarza się tak, że każdy pęcherzyk wygrywa, sama widzisz, że cykl temu miałaś ich więcej niż jeden i się nie udało, w ostatnim jeden z tego co pamiętam i też nie więc nigdy nic nie wiadomo, nie ma pewniaka. Może akurat plemniczki przetrwają i nie będziesz się musiała martwić, że postąpiłaś tak a nie inaczej bo nie byłaś świadoma. Kurcze ciężkie to musi być. Dbając o Ciebie i Twoje zdrowie powiedziałabym posłuchaj lekarza ale też jest ta druga strona - pragnienie bycia matką... Nic się nie dzieje bez przyczyny, Bóg ma napewno plan i zostaniesz mamą prędzej czy później :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) oczekuje-napiecie wzrasta...;)czekamy na wiadomosc od Ciebie:) kanika-jest dokladnie tak jak mowisz-wyczytalam o przestymulowaniu po clo, ze moga to byc puste pecherzyki (torbiellki).clo stymuluje pecherzyki, ale niekoniecznie wszystkie zawieraja jajeczka w srodku (bardzo male prawdopodobienstwo, a wrecz niemozliwe jest, ze wszystkie są z jajeczkem)...moga oczywiscie nie peknac, ale szybko sie wchlona.wazne jest zebys duzo pila i jada wiecej bialka.istotna jest tu rowniez grubosc endo-czy w ogole dojdzie do zagniezdzenia, bo czasem po clo zmniejsza sie jego grubosc.wiesz jakie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) lece po tescik jeden zrobie jeszcze dzis a potem rano...tak sie boje...trzymajcie za mnie kciukasy...odezwe sie ok 14:) Miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje no to trzymamy mocno kciuki i czekamy na info ;-) moje tempki dalej żyją swoim życiem ;-) 1-6dc @ 7dc 36,35 plam 8dc 36,9 plam 9dc 36,4 10dc 36.65 11dc 36.4 12dc 36.4 13dc 36.4 14dc 36.45 15dc 36.5 16dc 36.5 plam 17dc 36.4 plam 18dc 36.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje-trzymamy kciuki-czekamy na wiesci:) malinko-na razie nic tempki nie mowia-zobaczymy jak bedzie do konca tygodnia... kanika-tak sobie mysle o Tobie i Twojej dawce dostinex-u dalej bierzesz 1/4 tygodniowo? ja mialam teraz takie same wyniki jak Ty i mialam zwiekszona dawke z 1/4 do 1/2 tygodniowo...prolaktyna przeciez tez nie jest bez znaczenia dla prawidlowej owulki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko dziękuje Ci bardzo, w ogóle fajnie że można z Wami pogadać, Wy mnie rozumiecie. kamelia endo nie wiem jakie jest dokładnie gin powiedział tylko "ładne endometrium" a potem zobaczył prawy jajnik i te 4 pęcherzyki i od razu powiedział "trochę za dużo" następnie lewy jajnik "oj nie radzę się pani starać w tym cyklu bo grozi pani ciąża mnoga". w 2 poprzednich cyklach też nie miałam problemu z endo pomimo clo. dostinex biorę tak "asekuracyjnie" lekarz powiedział że nawet nie musiałabym go tak naprawdę brać bo jest to wynik po obciążeniu tylko wysoki i że 10krotność to nie jest przerażający wynik ja w ogóle nie miałam nigdy problemów z owu, z endo czy z czymkolwiek z tym związanym, ogólnie to tylko tarczyca szwankuje ale już ją uregulowałam no i ta prl ale też leczę, a tak poza tym jak to mówi lekarz jestem książkowym okazem zdrowia, tylko ciąży brak. Dlatego też tak szybko wysyła mnie na to hsg. Naprawdę chciałabym zaryzykować w tym cyklu bo ruszył mi się w końcu lewy jajnik który ogólnie nie wytwarza dojrzałych pęcherzyków a są w nim teraz aż dwa i to bardzo ładne bo po prawej stronie chyba faktycznie mam zapchane te swoje "kanały" Chciałabym jak to napisała przemadrzala pójść na żywioł ale ja jestem rozważna wszystko musi być u mnie robione z głowa i takie tam że boję się tego ryzyka, chciałabym ale jednak... mam nadzieje że zrozumiałyście o co mi chodzi, bo trochę pogmatwałam. Na razie czuję tylko to samo pobolewanie co wczoraj w prawym jajniku (no ale to zrozumiałe coraz mniej miejsca w nim jest), dziś czuje mokro jakiś tam śluz się pojawił ale jak już pisałam ciężko jest mi wyłapać ten płodny. Owu powinna być dziś późnym wieczorem lub jutro rano, mam nadzieję że będzie. malinko trzymam kciuki i za Twoją i swoją owu:) może u Ciebie długo wyczekiwana będzie tą szczęśliwą ;) oczekuje DAJ ZNAĆ JAK TEŚCIK, CZEKAMY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-moze faktycznie hsg pomoze i jest cos na rzeczy w jaowodach...jesli mam byc szczera-nie chce byc zlym doradca, ale gwarantuje Ci, ze ja bedac w Twojej sytuacji na 100% nie sataralabym sie w tym cyklu-posluchalabym lekarza. chodzi o to, ze nie chcialabym zeby to byl moj akt desperacji-i to ne pewno nie jest ostatnia szansa...obawialabym sie powiklan iciazy mnogiej...a jesli staralabym sie w tym cyklu i nie udaloby sie-jeszcze wieksza rozpacz, ze tyle bylo pecherzykow-szans...pamietalabym ze to przestymulowanie.skoro wyniki sa ok-cos innego jest na rzeczy...wiem, ze dziewczyny doradzaja staranie-ale nie win mnie,ze ja mam odmienne zdanie.tak po prostu postapilabym sama-uwierz mi:) zycze Ci jak najlepiej:) a kazda Twoja swiadoma i przemyslana decyzja w tym cyklu bedzie prawidlowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ryzyko jest ale ... ale nie idąc na żywioł tylko działając wiecznie w zaplanowany sposob można wiele stracić. Moje zdanie :) nie zmuszam tylko mowie jaka jest moja opinia Laski czy w fl macie dużo białego śluzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest przemadrzala-ja nie igram z zywiolem;) taka jestem:) zdaje sobie sprawe z tego, ze latwiej doradzac, gdy temat nas nie dotyczy, jednak punkt siedzenia zalezy od punktu widzenia...;) to tylko moje zdanie;) co do sluzu-mam bialy-na poczatku fl grudkowaty, potem bardzo gesty biały, na koncu-kilka dni przed @ robi sie rzadszy/metny/bialawy/lepki i jest go sporo (daje uczucie wilgoci).tak jest u mnie-przepraszam, ze az tak obrazowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 4dfl i wczoraj zalało mnie tak bardzo ze az poszłam do wc zobaczyc co mi tak mokro,zobaczylam bardzo duzą ilośc białego gęstego ale nie klejącego śluzu , dziś też mam uczucie mokrości i nie wiem czy to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...bialy,zalewajacy,gesty,niekelejacy...cos mi to mowi...;) taki wystepuje na poczatku ciazy, ale nie wiem czy az tak wczesnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doceniam każde Wasze zdanie, dziękuje za nie:) z tymi staraniami chyba odpuszczę, tym bardziej że pojawiły mi się w tym cyklu te brązowe plamienia a to nie jest normalne (jak dla mnie) więc raczej z "dziwacznego" cyklu nie może wyjść nic dobrego, odpuszczę. Oby tylko była owu a nie torbiele, no i żebym do tego gin się do stała w przyszłym tyg. Czyli prezent dla męża na urodziny odpada w lutym, ale ja mam urodzinki w marcu to może wówczas, prawdopodobnie już po hsg, zrobię sobie prezent :D przemadrzala ja w fl mam w tych pierwszych dniach duuużo śluzu ale to w ostatnich cyklach stymulowanych clo zazwyczaj przeciętna ilość, może hsg coś "odczarowało" u Ciebie:) oczekuje czekamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie jutro rano jeszcze...juz tak dobrze mi bez tej @ ze mogloby juz tak zostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy zajęci:) oczekuje daj znać jutro jak wynik poranny, trzymam kciuki:) rozumiem że takowych objawów @ nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oczekuje jak test??? u mnie owu niestety nie było (problem czy się starać sam się rozwiązał), no chyba że przeszła bardzo delikatnie ale przy 6 pęcherzykach mało prawdopodobne, teraz boję się aby nie porobiły mi się torbiele, jak chodzę nadal czuję ten prawy jajnik. mam pytania - jeśli owu nie było i te torbiele się niestety pojawią to co dalej? jakie leczenie? i co z następną @? na ten temat nie mam pojęcia może Wy mnie dokształcicie i troszkę zarazem uspokoicie:) kamelia a Ty już pewnie po @, rozumiem że nadal zażywasz ziółka i castagnusa, może już coś pracuje? oprócz skrócenia cyklu zauważyłaś inne zmiany po tych preparatach? malinko jak temp.i inne zmiany do owu? przemadrzala nadal zalewa Cię ten śluz? kropelko jak się czujesz? druga osiemnastka a jak tam u Ciebie? życzę Wam miłego dnia:) trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) kaniko różnie lekarze leczą torbiele, jak u Ciebie się zawsze wszystko wchłaniało to może lekarz tylko zaczeka a po @ sprawdzi czy jest czysto, moja koleżanka np. przy staraniach brała jeden miesiąc tabletki anty żeby jej się wchłonęła torbiel i podziałało bo w następnym cyklu oczywiście stymulowanym zaszła w ciąże. Licze na to, że u Ciebie się obejdzie i samo się naprawi :-) może nie miałaś jeszcze owu ?! a kiedy idziesz do lekarza? on zobaczy czy pękły czy zrobiła się torbiel (oby nie). oczekuje jak test? u mnie dzisiaj temp. 36.6 jakiś postęp jest, obliczałam sobie, że jakbym miała mieć ten cykl 32 dni tak jak ostatnio to owu wypada właśnie na dzisiaj t.j 19 dc albo na 20 dc :-) No to zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) oczekuje-daj znac jak test i czy @ sie pojawila, malinko-fajnie, ze tempka sie podnosi:) kanika-jesli chodzi o torbiele - mialam bardzo czesto, czasem polaczyly sie w jeden (powiekszajac jajnik), czasem zostawalo kilka duzych.nigdy nie bralam na to lekow-poza dolegliwosciami bolowymi (takze w trakcie @ mocne skurcze i duze skrzepy) za kazdym razem same sie wchlonely-zwykle nastepuje to w tym samym cyklu, maksymalnie w nastepnym.jak bedziesz w przyszlym tygodniu na usg to lekarz sprawdzi co sie dzieje.skoro bol ustepuje-moze juz sie zmniejszaja.@ powinna pojawic sie normalnie.nie jest to nic groznego-mam nadzieje,ze u Ciebie jest to samo. U mnie @ koncoweczka...plamienie...ziola pije 2-gi cykl, a castagnus koncze w sobote-wtedy wypada 90-ty dzien.zmiany-przede wszystkim w dlugosci cyklu, szyjce, sluzie, wyraznie zaznaczyly sie fazy cyklu (wydluzyla sie fl z 10 do 14 dni), na pewno hormony sie poprawily.no i aktualna @ zdecydowanie mniej bolesna-az przyjemna-nigdy tak nie bylo (zawsze mega skurcze i olbrzymie skrzepy).od wczoraj co jakis czas pobolewa mnie prawy jajnik (teraz na niego wypada owulka),bede pisac co sie dzieje i czy ouwlka nadchodzi.nie wiem jak dlugi bedzie ten cykl...z uwagi na tudny miesiac, w tym cyklu nie mierze tempki,nie robie notatek...ale obserwacje slluzu i szyjki bede robic;)pewnie byloby zaklocone...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Codziennie Was czytam,ale jakby nie mam co od siebie dodac. Czuje sie w sumie dobrze. Od poniedzialku juz nie krwawie ani nie plamie. Nic mnie nie boli. Dzis kontrola u gina i mam ogromna nadzieje,ze wszystko tam na USG bedzie dobrze wygladac. Mam tez nadzieje na zielone swiatlo w przytulankach (z zabezpieczeniem oczywiscie) bo nie przytulalismy sie od mojej owulacji. To bedzie juz chyba ze 40dni. W sumie dziwnie bo libido jest i checi moje sa,ale jak wczoraj pomyslalam,ze mialoby do nich dojsc to zaczelam sie denerwowac i bac. Takze nie wiem sama czy jak lekarz pozwoli to do czegos dojdzie. Sa chwile,ze wraca do mnie to jak sie cieszylam z kreseczek,pamietam jak plakalam ze szczescia i zaraz mam mokre oczy. Boje sie,ze wiecej nam sie nie uda,albo,ze znowu poronie. Okropne poprostu. Caly czas trzymam za Was wszystkie kciuki!! I wierze,ze ten temat zdominuja same mamusie.:) Co do torbieli to jak podejrzewali je u mnie to poki byla mala to dawali mi antykoncepty. Sama nie wiem,czy ten duzy pecherzyk z usg w prawym jajniku nie jest moze juz torbiela. Miala byc ciaza pozamaciczna,ale okazalo sie,ze nie jest a pecherzyk byl duzy w tym jajniku. Dzis sie okaze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika - ten śluz jest nadal..to już 3ci dzień :( jest biały , gęsty , nieklejący i brudzi mi niesamowicie majtaski :D mąz wczoraj brałam rzeczy do prania i aż mi było wstyd je przy nim sciągnać , pewnie zapytasz czemu nie mam wkładki ? bo cięzko jest ocenić śluz i jego ilośc bo wkładka go wchłania :D Nie wiem czy wcześniej był taki sam w II fazie , na pewno nie było go tak dużo , ciągle czuje wilgoć . Poza tym nic , zadnych innych dolegliwości , wrecz wyjątkowy spokoj jak na 23dc ( owu 18dc) Kamelia_amelia niech zyje castagnus!!!! na mnie co prawda nie działał, zastąpiłam go cyklodynonem i chciała bogu !!! jest miło i przyjemnie ..zero pms , zero bólu piersi..tylko @ nie jest lżejsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) @ nie przyszla ale test negatywny...sama juz nie wiem...nie mam zadnych objawow na @ a za to na ciaze wymieniam: bola piersi, latam czesto siusiu nawet w nocy, muli mnie wieczorami, mam straszne gazy, budze sie z glodu(jem kolacje), a jak jest juz glod to taki okropny ze szok, bialy sluz, uderzenia goraca ale nie wiem czy to objaw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje-ponownie pytam i przylaczam sie do pytania przemadrzalej. przemadrzala-jesli masz mozliwosc moze zrob sobie badanie progesteronu 7dpo-sprawdzisz poziom i upewnisz sie ze owulka sie odbyla (pecherzyk pekl)...pamietam, ze bierzesz dupka-moze za mala ilosc...wiesz jak dluga masz fl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×