Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

stawiam na 15/16 albo 19/20 ale mną to się nie sugeruj bo dopiero się ucze ;-) wstaw je sobie na tą strone, którą Ci podałam i będzie wiadomo :-) ja też tam jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to mysle ze nie mialam owu...ale zobaczymy...a co do tej strony to ona jest platna? bo czytalam troche regulamin i tam jest cos o platnosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pierwszy miesiąc masz premium za darmo a później nie musisz kupować premium a masz zwykły pakiet za darmo i nic a nic nie płacisz także wpisz te tempki i zobaczymy. Jak nie wpiszesz to nie będzie wiadomo a tak to może zaznaczy jak była ovu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) oczekuje-musisz dokonczyc merzenie caly cykl,ale zgodnie z tempkami owulki jeszcze nie bylo...tym bardziej,ze na usg pecherzyk byl maly oraz zaczelas brac dupka (wzrasta progesteron i tempka tez moze wzrastac). lekarz pewnie tak jak mowill-w nowym cyklu da Ci cos na dojrzewanie pecherzykow i wszystko sie umormuje.badasz szyjke?dobrze byloby to robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore dupka i nie wiedziałam, że temperatura podczas brania wzrasta ale w sumie logiczne skoro to progesteron. Ale czy on aż tak bardzo potrafi wpłynąć na temperature? Tempka urosła już rano 16dc a potem była na linii powiedzmy więc duphaston nie wpłynął na tamte tempki. To jak to jest? kamelia Ty masz wiedze w tym temacie, jakbyś mogła to prosze przybliż mi :-) bo też dopiero obczajam ten temat :-D a czwarta jest już wyższa, bo najpierw czekamy na trzecią, no ja już nic nie wiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) najlepiej trzeba zmierzyc temperatre przez caly cykl-wtedy wysnuje sie wnioski. linia nizszych temperatur to 4 dni poprzedzajace skok.od skoku juz powinna byc ponad ta linia,wiec trzeba zerknac na caly cykl az do @:) co innego gdyby nie bylo "zębów" bylyby tempki niskie, potem wzrastalyby) i wszystko byloby przejrzyste.w tempkach oczekuje tego nie ma.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nie da się wiedzieć szybciej, ja jeszcze nie miałam wykresu z ovu bo ten wcześniejszy był jakiś nienormalny ;-) więc niecierpliwa jestem. Chciałabym mieć taki piękny dwufazowy a najlepiej to trzyfazowy :-) Wtedy może miałabym jakąś wiedze praktyczną a nie tyle co doczytam... Ciekawe jak ten cykl, narazie z 36.4 wzrosła na 36.6 mam nadzieję, że będzie dobrze a dzisiaj 14dc. kamelia ile dpo u Ciebie? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dzis znowu 36,8 jesli chodzi o ten miesiac to sie nie nastawiam bo dobrze wiem o co chodzi z tym dupkiem...nic nie poradze...jesli chodzi o szyjke to badam i byla wysoko i ewidentnie otwarta ale moze nie bylo pekniecia jednak choc czułam klucie w jajniku lewym to to by sie zgadzalo i to tylko w jeden dzien tak mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje a nie możesz wstawić tego na wykres? tam zaznacza się też leki jakie bierzesz, może będzie bardziej widoczne. No ale zrobisz jak uważasz, nie zmuszam. A kiedy miałaś kłucia jajnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko - u mnie 8dpo i samopoczucie dobrze.nic ciekawego sie nie dzieje-zadnych zmian.fl jak kazda z tych dobrych cykli oczywiscie;) a zatem nie pozostaje mi nic innego jak cierpliwie i spokojnie czekac na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucie mialam w 17dc...zapisze sie na ta stronke:) powiem Wam ze zapytalam o ta platnos bo kilka dni temu chcialam wyslac CV ale musialam sie zarejestrowac na stronie karierowo.pl i okazalo sie ze musze im zaplacic 90zl...ZA NIC ...ide zjesc obiadek i zaraz zaloguje sie na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia to czekamy do 14dpo :-D oczekuje zdzierstwo jak nie wiem co :-/ zaglądnij sobie na praca.pl, jobs, money, gumtree, gazeta praca, pracuj.pl. Na tym ovufriend akurat masz wybór czy chcesz premium czy zwykłe, jest dużo takich stron z wykresami, więc jak Ci nie przypasuje to sobie poszukasz innej. Podaje tą bo korzystam i tam zaznacza jeżeli prawdopodobnie ovu była. Napewno jakoś ułatwia życie :-) Korzystam jeszcze z enpr.pl ale tam nie ma forum a tutaj czasami ktoś coś podpowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zarejestrowalam sie i obliczylo mi ze owu niby w 12dc ale to jest nie prawda poniewaz w 13dc bylam u ginki i pecherzyk 13mm a sladu po peknieciu nie bylo ale wspomniala ze endometrium juz idealne na jajeczkowanie....jestem juz tak zakolowana ze mala glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie sorki zle pokazalo ze 12 marca :) czyli w 19dc ale ja juz wtedy bralam dupka a jajniki bolaly mnie wczesniej wiec serio juz nic nie wiem...im czlowiek chce sie wiecej dowiedziec tym robi sie wiekszy balagan w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja myślałam pokazało Ci 19 dc bo 3 następne tempki masz na poziomie wyższych dlatego stawiałam na 15/16 albo 19/20 i ja też już nic nie wiem. Czy to dobre myślenie czy nie. Faktem jest, że nie zawsze ból, kłucia = owulacja bo to może być wcześniej bądź później. Mierz dalej i zobaczymy. No 13mm powiedzmy pęcherzyk to 5 dni później miałby 25mm licząc, że rośnie 2mm na dobe to by się pokryło :-) Głośno myśle :-) a weź udostępnij ten wykres na tablicy, zajrze tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze obczaic jak to sie robi :) ale mozesz zagladac zaraz pewnie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrze później jeszcze jak będę w domu bo na telefonie nie widze Twojego wykresu, inne rzeczy tak a tempek nie. W wiadomościach masz zaproszenie to będziemy pod ręką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrze później jeszcze jak będę w domu bo na telefonie nie widze Twojego wykresu, inne rzeczy tak a tempek nie. W wiadomościach masz zaproszenie to będziemy pod ręką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny dostalam jakies plamienie a raczej to sluz taki brazowy duzo go ale nie jest taki jak wystepuje gdy @ sie konczy...myslicie ze to normalne moze od tego dupka... nigdy wczesniej nie mialam takich plamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) oczekuje a wcześniej nie miałaś takich plamień? może to być niedomoga lutealna no ale jak bierzesz duphaston to chyba nie powinno, od dupka ne wiem bo go nie brałam, problem z hormonami i ewentualnie jak będzie to jednodniowe to zagnieżdżenie ale częściej to raczej różowy śluz, chyba, że @ będzie wcześniej i coś się zaczyna. A jaka tempka? dalej wysoka? bo na tel. mi nie pokazuje wykresu :-( ja się dzisiaj czuje jakby traktor po mnie przejechał, boli brzuch, plecy, piersi i śluz mam rozciągliwy, szyjka dalej wysoko, już sama nie wiem czy to ovu czy co a dziś 15dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka dzis to 36,9...jesli chodzi o sluz to sama pewnie wiesz ze czasem ciezko stwierdzic..ale na pierwszy rzut wydaje sie jasno brazowy....a i nigdy nigdy wczesniej nie mialam takiego przed @...a @ nie przyjdzie wczesniej bo ten dupek ja wstrzymuje dopiero jak odstawie to przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe, że ovu u Ciebie była tego 19stego ale nic nie jest napewno. Musisz zaczekać na rozwój wydarzeń, zaznacz to plamienie na wykresie żebyś potem mogła zaobserwować co, kiedy i jak... Chyba, że to plam. to okołoowulacyjne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia co to za plamienie nigdy go nie mialam... boje sie tylko ze musze za kilka dni odstawic dupka i wtedy przyjdzie @ a dokladnie zmusza ja to odstawienie tabletek do przyjscia i boje sie jesli sie udalo to co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki:) u mnie nadal brak @. Calusienki wczorajszy dzien czulam kucie po prawej stronie. Jakby jajnik. Ale skad, dlaczego i po co? Jak zaszlam w ciaze to owu byla z pawego jajnika, nie wiem czy teraz tez moze byc. Czy powinna byc z lewego? Czy wogole byla lub bedzie. Zakrecilam sie. Milej niedzieli Wam zycze. Fajnie,ze znowu zaczelo sie tutaj cos dziac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) oczekuje-nie martw sie, bo nawet jak zajdziesz w ciaze dupek nie zaszkodzi, a jego odstawienie nie spowoduje pojawienia sie @ nie "zmusza" @ do pojawienia sie w przypadku ciazy;)...jesli bedziesz chciala sprwadzic czy sie udalo-po prostu w nastepnym dniu po ostatniej tabletce dupka (czyli u Ciebie bedzie to 27 dc, skoro bierzesz od 16-26 dc) zrob test ciazowy i wtedy nie odstawisz dupka, udasz sie do lekarza.jesli udalo sie-to @ nie przyjdzie-nie zamartwiaj sie na zapas:) kropelko-u CIebie pewnie hormony wracaja na dobry tor:) jajniki pracuja:) moze to znak,ze @ lada dzien zapuka do Twych drzwi;) malinko-mam nadzieje,ze u Ciebie byl "skok" i tempki wzrastaja i owulka byla:) u mnie nic sie nie dzieje, dzisiaj 10 dpo.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! oczekuje widziałam, że ovu Ci się przeniosla, więc może to było plam. okołoowulacyjne? kamelia mam nadzieję, że u Ciebie ten brak objawów to dobry objaw :-) u mnie niestety dalej nic, temp. wzrasta ale o 0.5 st. na dobe, a jeszcze dzisiaj rano obudziłam się z bólem gardła i zapaleniem pęcherza i musiałam wziać urosal, troszke przeszło ale parcie i ból mam cały czas :-( sutki mnie też bardzo bolą tak jakby progesteron działał ale kto tam wie... szyjka już się chyba zamknęła, nie chce sprawdzać bo mam bardzo wrażliwe krocze dzisiaj przez to zapalenie :-( wczoraj tempke zmierzyłam o normalnej porze ale znowu po zaledwie 3.5h snu więc raczej zakłócona. Przez tą pogode i moje dolegliwości czuje się jak zbity pies :-( Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz sama ale raczej nie byla teraz bo szyjka byla nisko i zamknieta...dzwonilam do ginki w sprawie tego plamienia a ona ze moze tak byc przy dupku a NIGDZIE dosłownie NIGDZIE nikt nie pisal ze po dupku moze byc...normalnie jestem juz taka zakolowana ze szok i do tego zla na ginke bo mogla robic mi ten monitoring i wszystko byloby jasne a takto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje-w ulotce duphastonu sa mozliwe skutki uboczne, w tym plamienie-zerknij.w nowym cyklu lekarz na pewno podejmie leczenie, o ktorym Cie informowal-nie denerwuj sie i nie zamartwiaj. malinko-moje objawy to typowe objawy nadejscia @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×