Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

wiec co moge powiedziec dziekuje mam nadzieje ze test sie nie myli :) objawy: czeste siku i nadete cycochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po hsg w gabinecie byłam z 20 min. strachu było więcej niż bólu czy nieprzyjemności. teraz też nic mi nie dolega, mam lekkie brązowe plamienia ale tak może być aż do jutra wynik - obydwa jajowody drożne bez jakichkolwiek zmian. czyli nadal jestem okazem zdrowia, a ciąży jednak brak. i co ja mam myśleć o tym? gdzie jest ta cholerna przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-super,ze juz po wszystkim.skoro jajowody drozne, to juz nic nie moze stac na przeszkodzie;) teraz musi sie udac:) dlaczego nie wychodzilo...?po prostu nie zadzialalo co trzeba,moze komorka byla niezdolna,moze plemniczek uszkodzony,moze owulka sie przesunela i skrocila fl, moze cykl byl bezowulacyjny, moze hormony zaszalaly, moze endo za cieniutkie...po prostu tak mialo byc.nie mamy na to wplywu.ja cale zycie uwazam, ze nic nie dzieje sie przypadkiem.po zlym zawsze przychodzi dobre:)nie mysl dlaczego sie nie udalo, ale skup sie na tym co bedzie;)powodzenia:)zycze Ci z calego serca (a nawet z calych dwoch serdszek) spelnienia tego wyjatkowego marzenia:)pozostalym kolezankom oczywiscie rowniez-o Was tez pamietam:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) iza prolaktynę mam już unormowaną bo miałam z nią problem ale jest już ok także to nie jest przyczyna, ale dziękuje kamelia może masz racje i pewnie tak jest że coś przez te 2,5 roku nie zadziałało jak należy ale żeby aż tyle czasu mój lekarz powiedział że nie widzi przyczyny chce abym trochę zmieniła kuracje hormonalna na mniejsze dawki bo uważa że mój organizm dość dobrze sobie sam radzi więc może natura prędzej pomoże niż te wszystkie tabsy ;) zobaczymy choć ja naprawdę nie nastawiam się na cud, te wszystkie wizyty są raczej dla męża bo prosi abym nie przerywała leczenia a po 2 jest mi Go szkoda gdy tak czasami siedzi i zastanawia się "dlaczego nam się nie udaje", bierze tabletki na poprawę nasienia (chociaż nie musi bo ma dobre wyniki) ale widzę jak chcę pomóc (dopomóc) więc i ja postaram się jakoś działać, przynajmniej na razie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jutro do gina zobaczyc czy fasolka w dobrym miejscu :))) boli brzuszek troszke ale to normalne... zadnych inych objawow nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) Jestem :-) po rekolekcjach spokojna, wyciszona i pełna wiary :-) nie omieszkałam podczas modlitwy pomyśleć też o Was, mam nadzieje, że Bóg nas wysłucha :-) iza cichutkie gratulacje, daj znać co lekarz powiedział :-) napewno będzie wszystko dobrze :-) kanika cieszę się, że wszystko dobrze poszło, często to czym się martwimy staje się tak naprawde mniejszym problemem niż sobie wyobrażaliśmy, życze Ci teraz z całego serduszka aby do zajścia w ciążę nie było już żadnych przeszkód, może gdzieś w głowie jest blokada a może mimo, drożnych jajowodów coś przepchali :-) Trzymam za Was wszystkie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na usg pecherzyka nie widac jeszcze bo to jakos 5 tydzien i pecherz pelny a pozatym usg do d..... i kazala mi przyjechac do szpitala na dobry sprzet :)) hmmm cos widziala ale bardzo malutkiego i ucieklo ... zobaczymy w czwartek trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza oczywiście bede trzymala kciuki:) malinka mam nadzieje ze Twoja modlitwa Nam pomoże mocno w to wierze :) u mnie spokojnie..jeszcze kilka dni i Ja bede czekala na brak @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) to czekamy na informacje o braku @:) iza-wszystko bedzie dobrze:)pecherzyk ciazowy tworzy sie do 7 dni po terminie @ (ok.21 dpo), wiec moze byc jeszcze nic nie widac. u mnie 18 dfl (18 dpo) byla kropeczka, 21 dpojuz widoczny piekny pecherzyk:) 32 dpo widziałam serduszko:) teraz ide do lekarza w piatek (43 dpo)-dam znac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia_amelia ja powinnam dostac @ 9-10.04 a co to oznacza skrót 18 dpo hihih bo chyba nie obeznana jestem :P pracuje w przychodni i mamy nie nalepszy sprzet usg ... mam tylozgiecie macicy moze to tez jakos wplywa...w kazdym razie test pozytywny a dr mowila ze mozliwe ze za wczesnie ... ale wiecie jak to jest zasze jakies glupie mysli a wy jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie-w czwartek pecherzyk powinien byc na 100 % widoczny, ale ja dokladnie wiedzialam kiedy owulka (stosowalam karty obserwacji cyklu, sluz, szyjka, temperatura,itp.). u Ciebie moze byc przesuniecie-tutaj (przy tworzeniu pecherzyka) kazdy dzien ma znaczenie;) dpo-znacza dni po owulacji, dfl-dzien fazy lutealnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malinko oby Twoje modlitwy ktos tam u gory uslyszal:) rozumiem ze starania w toku?:) iza tak jak pisze kamelia teraz bylo po prostu za wczesnie ja swoja kropeczke zobaczylam w 20 dpo takze jeszcze jest czas:) a u mnie 12 dc, wczoraj zastrzyk z ovitrelle i starania. ten cykl gin stwierdzil ze wczesniej warto zaczac, niestety moje podejscie sie nie zmienilo. niby okaz zdrowia ze mnie i z meza a dziecka jednak nie ma. wolalabym aby byla przyczyna moglabym to moze jakos leczyc a tak...brak przyczyny = brak mozliwosci dzialania czyli nieplodnosc. Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza Kochana napewno za wczesnie, kamelia Ci wszystko wyjaśniła, myśle tak samo, czekaj cierpliwie a zobaczysz fasoleczke :-) kanika uwierz w to, że się uda, ja naprawde jestem o to spokojna, zaufaj Panu ! Jeżeli jesteście z mężem wierzący módlcie się do Jana Pawła II i odmawiajcie codziennie Koronke do Miłosierdzia Bożego, na rekolekcjach poznałam małżeństwo, które starało się kilka lat, wtedy ktoś im polecił modlitwe do Jana Pawła II bo podobno jest Świętym od dzieci teraz i długo nie musieli czekać :-) Wiem, że moge brzmieć dziwnie ale czuje się wspaniale po tych rekolekcjach :-) nie chciało mi się wracać :-) mi ovu narazie zaznaczyło na sobote rekolekcyjną ale linią przerywaną czyli prawdopodobnie więc chyba jeszcze przesunie. Starania były dzień przed i dzień po tym dniu :-) Będzie co ma być :-) oczekuje a co z Twoim wykresem? ostatnia tempka z niedzieli !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka miala byc miedzy 27 a 31 .03 ponoc a jak bylo to nie wiem.... no jesli tak mowicie to zapewne tak jest... tez dr mowila ze to moze byc za szybko a jak z bolami brzuszka ?? mnie ciagle boli jak na okres i przy poprzedniej tez tak miałam.... W czwartek napewno dam wam znaka co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie... Na wstępie gratulacje dla wszystkich zaciążonych :-) Ja też w końcu po dłuuugich staraniach jestem dziś w 5 tygodniu ciąży :-) Zapraszam wszystkie już "brzuszkowe" na nowy topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5566771 założony dla świeżynek :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam sobie do innego lekarza ktory badał na tym sprzcie 25 lat i pecherzyk jest :) teraz czekamy na bicie serduszka ale to za moze tydzien a jak cos za 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek gratulacje, super, że Tobie też się udało :-) To jest Was coraz więcej i dobrze :-) iza no i widzisz, czasami nawet wystarczy dzień, dwa i i już widać a i wiele zależy od sprzętu i lekarza :-) Cieszymy się ogromnie :-D Gratulacje Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza gratuluje:) madziulek super ze sie udalo. gratuluje:) a ja mam straszny bol owu jak chodze czy siadam boli cala prawa strona tam gdzie byly 3 pecherzyki. od wczoraj tak to trwa. przytulanie tez malo przyjemne bylo. milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika dobrze, że czujesz... wiesz przynajmniej, że coś się tam dzieje, ja w zeszłym cyklu też tak miałam a w tym obawiam się, że ovu nie było bo tylko miałam lekkie pobolewanie, tempka wzrosła, ale co z tego jak dzisiaj już na linii a w zasadzie może pod bo byłam zaspana i nie wiem czy dobrze tempke zapisałam, pewna połowy stopnia nie jestem a tutaj ma to duże znaczenie bo pół w góre to ovu była a pół stopnia w dół to pokazuje, że nie wykryto. jutro pewnie spadnie i z ovu nici, będzie to znaczyło, że w tym cyklu nie było. a przynajmniej jak nie było to spokojna będę, bez wariacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tu taka cisza??? topik umiera?? u mnie 25dc czekam na @ ale oczywiscie wiecie ze raczej na jej brak..ciekawa jestem czy moj pecherzyk pekl...biore dupka jeszcze 3 dni wiec pewnie dopiero wtedy przyjdzie @...ale juz dziś czuje brzuszek jak na @ wlasnie...zobaczymy co los przyniesie:) piszcie kochane co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no widze,ze cisza jak makiem... madziulek-oczywiscie gratulacje:) iza-super,ze zobaczylas pecherzyk:) kanika-mam nadzieje,ze cykl bedzie owocny:) ja dzisiaj bylam u lekarza-wszystko ok, termin porodu 22 listopad (om) i 25 listopad (usg), dzieciatko mierzy dobre 18 mm;) serduszko bije jak szalone;) nastepna wizytyta za miesiac-badanie przeziernosci. modle sie zeby wszystko bylo dobrze. no i musze wykonac dodatkowe badania krwi, m.in. grupa, hiv, przeciwciala różyczki, żółtaczki, toksoplazmowa i powtorzyc to co bylo nieprawidlowe,tj. mocz i spr. tarczyce tsh czy leki dzialaja (ft4). za Was kochane trzymam kciuki-zeby @ nie przyszla;) piszcie co u Was:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez ciesze sie,ze przybywa nam fasolek i gratuluje. Rzeczywiscie na topiku jakos cicho sie robi. Ja codziennie podczytuje,ale jakos nie mam co dodac. Czekam na @. Moze bedzie za tydzien, moze za dwa. Potem znow clostil, ale o tym juz pisalam po wizycie u gina. Trzymam kciuki,zeby pojawilo sie jeszcze wiecej fasolek u nas. Milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko na chwilke aby cisze przerwac u mnie na bank kolejny m-c bez pozytywnych rezultatow, niczym sie ten m-c nie rozni od pozostalych takze hsg nic nie "przepchalo" zycze milego dnia i czekam na Wasze relacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez przerwe cisze:) U mnie nadal oczekiwanie na @. Odczuwal lekkie mrowienie i cos jakby mnie ktos szpileczka delikatnie dziabal w przestrzeni mieszy jajnikami, dodatkowo mam sporo bialego sluzu i to chyba wszystko. A i wzdeta chodze,ze az strach. Mam nadzieje wiec ze to objawy nadchodzacej @. Piszcie co tam u Was to sie strasznie cicho robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie dziewczyny co slychac. malinka, kamelia, oczekuje, iza, druga osiemnastka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) ja też nic ciekawego napisać nie moge, u mnie na 99% cykl bezowulacyjny więc czekam tylko na @ ale nie powiem bo czekam na ovu do tej pory i ciągle myśle, że jutro tempka podskoczy a tu ciągle nic i pewnie tak będzie do @. Dziś u mnie 24 dc więc jeszcze kilka dni. Kropelko a nie ma opcji żeby się znowu udało? ;-) kanika spokojnie jak nie teraz to może następny cykl zaskoczy :-) Pamiętam o Was cały czas :-) oczekuje jak tam cykl? z tego co widziałam to jeszcze się nie skończył ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, chyba nie ma opcji. Nie wiem. Bylam u gina to w jajnikach bylo po kilka pecherzykow bez dominujacego. Nie wiem wiec czy cykl bez dominujacego,czy bylam po owu czy jak. Ciezko cokolwiek powiedziec,ale sie nie nastawiam na taka niespodzianke. Pewnie przed @ wszystko szaleje. Glupieje juz z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie nie wiem nawet ktory dzien cyklu wiem tylko ze powinna przyjsc @ ale nie licze ktory juz czekam na to co bedzie...ciagle cos robie, zajmuje sie innymi sprawami i jakos czas leci...oczywiscie licze ze sie udalo ale zobaczymy..czytam Was CAŁY CZAS:) oczywiscie dam znac jak cokolwiek sie u mnie wydarzy :) miłego wieczorku:) dzis reksik na motorku..mąz kupil w niedziele maszyne i jedziemy poszalec hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) czytam Was kochane i czekam na mile wiesci:) nadzieja jest dopoki @ sie nie pojawi;) wiec czekamy:) u mnie na razie po staremu-mdlosci calymi dniami...pora dnia i nocy jest tutaj bez znaczenia;)licze na to,ze niebawem odpuszcza.brak apetytu rowniez trzyma.schudlam troche, ale dzieciatko i tak wezmie wszystko, czego mu potrzeba;)innych dolegliwosci raczej nie mam (oczywiscie oprocz bolacych piersi).w pracy jeszcze oficjalnie nie mowilam.pozdrawiam Was:) caly czas jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×