Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Kropelko, u mnie bylo tak, że lekarz powiedział, że oni podają najpierw leki poronne, a potem standardowo robią zabieg. Po lekach ryzyko uszkodzenia macicy jest małe bo leki powodują to, że szyjka sama się rozwiera, nie trzeba tego robic mechanicznie. Wiesz, co ja mogłam dyskutować? U mnie samoistne oczyszczenie nie nastąpiło, a i ja nie chciałam już czekac bo to było mało komfortowe dla mnie. Chciałam ten rozdział zamknąć i miec to za sobą. Pierwsza cykl był ok, tzn. trwał tyle co zawsze, ale jak będzie z drugim i kolejnym to ciężko przewidzieć. Dlatego chciałabym starać się wcześniej. Mnie lekarz powiedział, że jesli zajdę w ciążę i będę miała tego pierwsze potwierdzenie typu test ciążowy, to od razu mam brać luteinę. Ja miałam niski progesteron, ale nie wiem jak bardzo niski. Nie traćcie nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) przeziębienia się jeszcze nie pozbyłam a do tego dzisiaj plamienie jest brunatne i mocne, mam nadzieję, że cykl mi się nie skróci tak bardzo bo dzisiaj 20dc a taki krótki to nie bardzo :-( może wpływ na to ma paracetamol, który przyjmuje na przeziębienie bo on chyba rozrzedza krew :-( czekam dalej, oby było normalnie. kropelko zawsze możesz zrobić test dla potwierdzenia a lepiej idź do lekarza, może da na wywołanie. druga osiemnastko koniecznie daj znać co tam u lekarza. kamelia bez zmian powiadasz ;-) a który to dpo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) malinka lipka kurcze ze tak Cie wzielo jakby nie mialo kiedy sie przyplatac...kropla moja mama tez tak :) tylko u nas znowu jest cos takiego ze jak chce jej cos powiedziec to ona juz sie usmiecha i mysli tylko o jednym :) chcialabym ja zaskoczyc i w koncu powiedziec to co na prawde chcialaby uslyszec...a u mnie nadal cisz ale dopiero 28dc 3 dzien po dupku wiec jeszcze czas..tempka 37 wczoraj pobolewal mnie brzuch ale nic nie bylo zobaczymy co dzis dzien przyniesie:) milego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) u mnie 14 dpo (wiec juz aktualna fl wynosi 14 dni), dzisiaj dodatkowo zaczal sie bol sutkow, czas suszy tez dzisiaj minąl - pojawil sie sluz,ale nie jest ciagnacy, szyjka caly czas szczelnie zaknieta-poczekam jak sie wszystko rozwinie.jak wczesniej pisalam-mam co jakis czas to uczucie,ze @ nadchodzi-taki minimalny bol jak na @...skurczy brak.nie wiem czy owulka byla,bo usg przeciez nie mialam...dodatkowo tez jakis czas temu skonczylam castagnus i ziola...oby nic sie nie pochrzanilo...jak do soboty nie dostane @ zrobie test, bo wtedy musze wziac znow dostinex.oczywiscie dam Wam znac kochane czy @ nadeszla:) jesli chodzi o mozliwosc ciazy-odpowiadam z gory-nic nie czuje;) nie mam przeczucia ze sie udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyuuyjuy
Jeśli są objawy na zbliżającą sie miesiączke a jej dalej nie ma oznacza to prawdopodobie ciąże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jyuuyjuy pocieszajace to co piszesz ale to niestety tylko prawdopodobnie....jesli chodzi o mnie to mialam juz tak kilka razy ze wszystko jak na @ i nie bylo jej przez 3 4 dni od planowanej daty ale jednak przyszla... kamelia to juz nie czekaj do soboty tylko jutro zrob :) a ktory u Ciebie dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 niezle :) jejciu tescik musisz zrobic jutro bo z ciekawosci nie wyrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie;) moj 35-dniowy to u mnie krotki cykl-moje cykle nie licza 28 dni; nie patrz na dlugosc cyklu,ale dlugosc fazy lutealnej-jestem dopiero 14 dpo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia ale bym chciała, żeby się udało :-) smutno tak bez brzuszków ;-) kanika popieram, daj znać co tam i oczywiście przemadrzala, miałyście czytać to poprosimy chociaż o jedno zdanie o Was ;-) kurcze ja już założyłam podpaske bo to plamienie to nie tylko dwie plamki tylko tak zlatuje ten wodnisty brunatny śluz :-( masakra jak ten cykl będzie taki krótki to nie wiem co mam robić, brzuch i plecy też już tak @- owo bolą. Mogłam nie brać żadnych leków ale pewnie bez tego to nie miałabym siły wstać z łóżka bo dawno takiego przeziębienia nie miałam, szkoda husteczek na taki wodospad z nosa to już zaraz rolke papieru toaletowego kończę :-D ale na tą chwilę nie czuje już gorączki, musiałam znowu tempke dzisiejszą zaburzyć bo mi owu przesuwa przez stan podgorączkowy a jestem pewna że to było w 15dc jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mam pojecia co robic czy testowac czy nie...boje sie tez czekac na to co bedzie bo jesli sie udalo to chyba powinnam brac dupka dalej...zastanawiam sie co zrobic...moze jak rano tempka bedzie nadal wysoka to moze zatestuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga osiemnasta
Boże, a cóż to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumpki :-D co tam u Was dziewczynki? kamelia @ nie ma? u mnie bez zmian, zarówno z przeziębieniem jak i z plamieniami :-/ już wolałabym chyba dostać @ przynajmniej nastąpiło by to co i tak nastąpi - tylko bez skracania cyklu do takich wymiarów ;-) aż tyle dni plamienia to nie dla mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) a u mnie @ nadal brak i test negatywny...dostalam dupka na skrocenie cyklu a ostatni cykl trwal 33dni wiec lepiej niech przyjdzie bo wyjdzie ze dupek nie zadzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przełożyłam wizytę bo jestem chora, chociaż w pracy jestem. Nie chciałam "zanieść" wirusa na oddział kobietkom na patologii ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki okres teraz na przeziębienia... mnie już wszystko boli od smarkania :-D mam dość, jednak to prawda, że katar nieleczony trwa tydzień a leczony 7 dni :-D oczekuje, przecież jakby Ci się owulka przesunęła po 20 dc to za wcześnie na test a Ty na wykresie masz dopiero 6-8 wyższych tempek? po drugie może faktycznie potrzebujesz tego clo na pęcherzyki, spokojnie czekaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) nie musze testowac w sobote...@ sie nie pojawila, ale pojawilo sie "cos" (przeczucie) i zrobilam test wczoraj wieczorem i dzisiaj - od razu dwie kreseczki, nawet nie musialam czekac:) pierwszy raz w zyciu widze pozytywny test ciazowy:) zadzwonilam zapytac i wizyte u lekarza mam w poniedziale na 21.45.mam nadzieje,ze wszystko bedzie w porzadku:) po wizycie dam znac:) pewnie jeszcze nie nie bedzie widac,ale nie zaszkodzi pojsc. skoro mi moglo sie udac to moze sie udac kazdej z nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczęściara z Ciebie :-D Tak właśnie podejrzewałam :-) Teraz tylko spokojnie czekaj na wizyte, ale fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia a mąż już wie? Ale piękna atmosfera musi u Ciebie być, takie szczęście ;-) Jak widać żołnierzyki nie straciły jeszcze na sile ;-) Gratuluję z całego serduszka :-D Odpoczywaj dużo, pisząc tyle czasu z Tobą nie sądze abyś miała czas na odpoczynek ale postaraj się! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia Gratulacje:) szybko zaraz Nas wszystkie ta ciazą:) :) szczęściara Jestes jak diabli :) ale bedziecie mieli Świeta :) u mnie @ nadal brak nawet brzuch nie boli ale test negatywny wiec raczej nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia to opowiadaj jak powiedzialas mężowi :) i kiedy planujecie powiedziec rodzinie:) no i ile sie staraliscie bo nie pamietam :) jejciu szybko opowiadaj bo jestem taka ciekawa i tak sie ciesze ze Wam sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje-ale jeszcze wszystko trzeba potwierdzic...mezowi powiedzialam ze bedzie tatusiem:) myslal,ze zartuje-nie wierzyl.mi takze trudno uwierzyc.najblizszej rodzinie (rodzicom,rodzenstwu) powiemy w swieta-osobiscie.poza tym na razie nikomu innemu nie powiemy-dopoki nie bedzie wynikow badan,bicia serduszka i pewnosci,ze wszystko potwierdzone i jest ok:) jesli chodzi o nasze starania to nie zabezpieczalismy sie z mezem od bardzo dawna,ale najpierw ja musialam sie wyleczyc,bo i tak w sytuacji w jakiej byl moj organizm nie mogloby dojsc do ciazy...za wysoka prl,dluuugie cykle,caly czas endo < 1 mm, brak owulki...troszke tez poznalam swoj organizm.mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze:) Wam rowniez zycze wszystkiego dobrego, cierpliwosci:) jak pisalam-dam znac co po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejciu kamelia no nie posiadam sie z radosci :) obliczylas sobie w interneci kiedy porod? wiadomo roznie to bywa ale w jakims stopniu pewnie sie sprawdza:) oby wiecej tutaj takich wiadomosci :) a ogolnie dobrze sie czujesz? jakies objawy? badasz szyjke? pisz wszystko co moze nam sie przydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×