Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

hej:) dziekuje dziewczyny za wsparcie:) oczekuje-faktycznie zmien tego lekarza...super podejscie ma do pacjenta...wydruku usg nie mam, gdy bylam na nfz-takie panuja zasady. kanika-tylko najbliźsi wiedza (rodzice, rodzenstwo i przyjacolki), a w pracy jeszcze oficjalnie nie powiedzialam;) chociaz znajac zycie-wszyscy beda wiedziec zanim jeszcze zdaze im powiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsh w normie androstendion w normie glukoza w normie lipidogram tez wiec jest ok. @ brak bole jajnikow mam i brzuszka i sikam i sikam..... wczoraj bylam u gina i mowi do mnie ze jak zaszlam to 18.12 mam termin porodu az milo słuchac tego bylo hihi :) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza-no to super!!!a test ciazowy pozytywny?mi pozytywny wyszed wlasnie 14 dpo wieczorkiem:) trzymamy kciuki zeby @ nie nadeszla:) jak mozesz napisz mi jakie masz tsh.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,0 wiec jest ok, brzuch boli piersi nadete jak balony no i to cholerne sikanie az mnie denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze, trzymamy kciuki i daj znac, moze te wyniki nie sa zle a jakie normy masz? i co Ci tak wogóle wyszło? kamelia superrrr, cudowna wiadomość ale tych plamień pilnuj i nie przemeczaj się! iza czekamy na dobre wiadomości ;-) a progesteron miałaś teraz badany? bo by dużo powiedział czy ciąża jest ;-) oczekuje nie za ciekawa ta Twoja ginekolog, wszystko z łaską, zmień lekarza, może poleci coś normalnego dla męża i zajmie się Tobą tak jak powinien ;-) jak pęcherzyk tyke miał to starania jak najbardziej wskazane ;-) zaglądałam na Twoj wykres i wzrost jakiś był więc czekamy co z tego wyjdzie, czy to już czy jeszcze chwila ;-) Trzymam kciuki ;-) a co tam w badaniach nasienia wyszło, jakoś opisali nazwą ? u mnie Kochane 10 dc mam kłucia jajników delikatne ale szyjka i śluz jeszcze się nie spieszą więc czekam, myśle, że jutro zaczne starania i tak do piątku bo wieczorem jade na te rekolekcje, może zdąrze bo niby ovu powinna być koło niedzieli, poniedziałku o ile będzie więc się jeszcze postaram po powrocie ;-) buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwy nie opisali tylko podali wynuki i obok normy...np. calkowita liczba plemników 2,24 a powinno byc 39 ruch postepowy 11%a powinno 32% ruch calkowity 21 a powinno 40 brak ruchu 79% plemnikow o prawidlowej budowie nie zbadali poniewaz byla ogolna liczba plemnikow za mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej progesteronu nie miałam badanego.... dzisiaj strasznie bola mnie jajniki piersi ciagle nadymane jak balony az maz mowi kurcze ale wielkie :D a @ nie ma poki co..... a test wykonam jak @ nie przyjdzie do końca tygodnia..... ale cos mi sie wydaje ze nadejdzie bo taki bol brzucha jak przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam dziewczyny te, którym się udało i te, które dzielnie walczą :) U mnie bez jakiś większych zmian. Zbliża się @ i mam nadzieję, ze przyjdzie w terminie, zresztą już zaczynam czuć, że się szykuje do ataku :) A potem staranka na początku maja, przynajmniej tak wylicza kalkulator. Będę się obserwowała testami ovu żeby nie przeoczyć gdyby stwierdziła, ze będzie w innym terminie niż powinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów cisza nastała. Wiec pomyslalam, ze napisze ;) Nie bardzo mam co ale napisze cokolwiek, zebyscie nie spaly :) Dzis sie wybieram wieczorem do gian, skontrolowac te moje plamienia. Powiem szczerze ze sie strasznie boje, ale jakos to chyba bedzie. Mam wrazenie,ze dzieje sie cos zlego. Obym sie mylila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..sluchajcie martwie sie o ten moj pecherzyk..nadal nie bylo skoku tempki a skubany tak mnie targa z czego oczywiscie sie ciesze ale boje sie ze moze nie peknac... śluz jest i to sporo wiec super otwarta tez jest i miekka też no rewelacja.:). ale nie jest az tak wysoko i teraz sie zastanawiam ze moze jest wysoko ale ze nauczylam sie ja juz badac to nie mam problemu zeby ja dosiegnac i moze mi sie tylko wydaje..sama nie wiem co myslec...nie pamietam juz kiedy mialam taki sluz wiec musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nie ma piersi napompowane ...a teraz mam pytanie jaki jest sluz na poczatku ciazy i czy wogole jest bo ja mam sucho...... a przy pierwszej nie pamietam jak było... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny nie wiem co robic...czy brac dupka czy nie...mialam brac juz od wczoraj czyli 16dc ale nie bylo wyraznego skoku tempki wiec nie bralam..dzis te nie bylo wzrostu i nie wiem co robic...jak to rozegrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie spimy!:) Iza ja jak bylam w ciazy to mialam duzo mlecznego sluzu, ale nie wiem czy tak jest zawsze. Zrob test a wszystko sie wyjasni. Ile dni spoznia Ci sie @? Kilka razy dziennie zagladam i sprawdzam czy czasem nie napisalas,ze masz pozytywny test.:) Oczekuje, ja nigdy nie mialam nic wspolnego z dupkiem wiec nie pomoge. Mi lekarz powiedzial,ze plamienia trzeba uznac w moim wypadku za skapa @ i oczyszczanie. Na UGS bylo czysto. W jajnikach po kilka pecherzykow bez dominujacego. Czyli PCO znow daje znac o sobie. Endomerium 6mm. Powiedzial,ze za 2-3 tygodni powinna przyjsc juz normalna @. I wtedy od 5dc znow po 2tabletki clostilu i monitoring kolo 9-10dc. Mowi,ze w maju powinnam zaciazyc, a najpozniej w czerwcu. Tylko wiemy jak to w praktyce wyglada. Chcial chyba robic mi droznosc jajowodow,ale uznal,ze skoro ciaza byla to nie ma sensu. Bo znaczy to,ze jajowod drozny. Milego dnia kobietki i odzywajcie sie:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-* kropelko jak wizyta u gina? Mam nadzieję, że wszystko o.k. ... druga osiemnastko wreszcie i nareszcie niech ta @ szybko przyjdzie i równie szybko się skończy ;-) Powodzenia ;-) iza dlaczego nie zrobisz testu? śluz różnie opisują, jedna ma sucho, druga biały, mleczny i dużo więc to sprawa indywidualna... nie męcz się i zatestuj! oczekuje wyniki faktycznie poniżej normy ale będzie wszystko dobrze zobaczysz, tylko dobrze by było żebyś czymś męża szprycowała ;-) idź do apteki to napewno coś doradzą. Jakiś niewielki skok miałaś wczoraj ale to jeszcze nie to a jak dzisiaj? bo nie widziałam tempki... nie powiem Ci co masz robić bo sama nie wiem, może dzisiaj jest skok? Ogólnie dupka bierze się dopiero po skoku ale ile tutaj czekać trzeba to nie potrafie powiedzieć z tempek. kamelia jak tam Twój skarbek ? ;-) Ja Kochane dzisiaj wyjeżdżam odrazu po pracy więc się nie odezwe do poniedziałku, denerwuje się troche bo nie wiem co tam będzie ;-) u mnie 13 dc i nic się nie dzieje, czasami coś zakłuje, zaboli a tak to ani śluzu ani szyjka nie wysoko więc nie wiem czy coś z tego cyklu będzie ale staraliśmy się wczoraj i dzisiaj rano na zaś ;-) ovu może będzie koło 15dc to w niedziele, może się załapie na starania jak wrócimy. Ale tak ogólnie wyluzowałam z tym staraniem, nawet mi się nie chce... dopadła mnie monotonia ;-) będzie co ma być ;-) buziaki dziewczynki, piszcie żebym miała co czytać po powrocie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko ja pisałam i nałożyłyśmy się, moje pytanie nieaktualne bo już wszystko wiem ;-) Czyli u Ciebie starania już od następnego cyklu na maxa ;-) Ciesze się, że o.k u mnie też policystyczne za każdym razem moge zaobserwować, pełno małych i nic więcej. Taka nasza natura już nic nie zrobimy. ... Mam nadzieję, że lekarz się nie myli i uda się szybciutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) kanika-trzymam kciuki-oby badanie minelo raz dwa i pojawila sie za nie nagroda:) druga osiemnastko i kropelko-powodzenia w staraniach:) miejmy nadzieje,ze nie potrwaja abyt dlugo;) iza-kiedy masz termin @, ile dni po owulce jestes? najlepiej zrob test,bo zapewne czytasz rozne informacje/fora i jak wiesz objawy ciazy sa trudne do rozpoznania...ja zrobilam test 14 dfl wieczorem i byl pozytywny, od 10 dpo czulam "cos" - jakby delikatniutkie "bole" na @ (ale inne, specyficzne), caly czas bylo praktycznie sucho (szyjka zamknieta), a 14 dpo pojawilo sie uczucie wilgoci i sluz-ale z nim tez jest roznie. co do piersi-zawsze mialam napuchniete,obolale i zylaste w fl. oczekuje-poczekaj do skoku, a jesli sie nie pojawi do 20 dc wez dupka-chyba,ze poznasz objawy owulki.innego wyjscia chyba nie ma. malinko-powodzenia na rekolekcjach:) co do mojego skarbenka-bede u lakarza za tydzien, wiec mam nadzieje,ze moze uda sie uslyszec bicie serduszka.pewnie dostane liste kolejnych badan.aktualnie poza ciaglymi mdlosciami (bez wymiotow) nic mi nie dolega:) pozdrawiam Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza zrob test, my same jestesmy ciekawe co Ci tam w brzusiu siedzi:) kropelko zycze Ci aby lekarz mial racje i szybciutko zajdziesz w ciaze:) wazne ze jest wszystko w porzadku. kamelia ciesze sie ze dzidzia grzecznie "siedzi" i nie ma komplikacji, niech sie babel zdrowo rozwija:) dbaj o nia. ja bylam u gin, biocenoze mam poprawna wiec jutro hsg, przyjmowalam tez clo bo po badaniu ktore mam w 9 dc mamy sie starac, wyhodowalam 3 pecherzyki wiec znow szansa bedzie tylko czy ten moj glupi organizm zareaguje? pozdawiam napisze po hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest 33 dc @ nie ma.. sluz sie pojawil mleczny ... test wykonam za tydzien bo juz raz tak mialam zrobilam 3 i wyszly negatywne dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po owulacji to ja jestem juz na pewno i na serio nie wiem co robic...znowu jak wezme dopiero teraz dupka to cykl bede miala dlugi no bo musze go brac przez 10 dni a dzis jest 18dc wiec odstawialabym w 28dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony jak Nam sie udalo to by pomogl...do tego ostatnio cykle mialam po 33dni wiec to zadna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bo ja tego dupka to w sumie tak w ciemno dostalam...a co jak np mam za wysoki ten progesteron? i do tego jeszcze biore te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec @ nie przyszła i nie przyjdzie przez 9 miesiecy chyba ze test klamie wyszły 2 kreski!!!! na poczatku niewidoczna ta druga ale potem ciemniała i sa 2 :))))) zycze wam powodzenia !!! P.S. mialam bardzo wysoka prolaktyne dlatego nie moglam zajsc badajcie jej poziom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ogromne gratulacje nareszcie płyną dobre wiadomości, oby to był tylko początek:) dbaj o siebie i zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kanika-jestem z Toba:) mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze. iza-gratulacje:) zycze wszystkiego dobrego:) dziewczyny-czyli zaczynamy fasolkowa fale-jak widac "wirusik" krazy w powietrzu;) dla Was wszystkich powodzenia:) owocnych staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×