Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Hej :-) druga osiemnastko wracaj szybko do zdrowia :-) Kamelia jak się czujesz? Mnie teraz dopadła podła biegunka, boli mnie żołądek i jeszcze męczy mnie katar :-( co jeszcze w tym miesiącu mnie dopadnie ?? Nie daje już rady a dzisiaj siedze w pracy do 14 :-( Buziaki dziewczyny, tylko się ode mnie nie zaraźcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) druga osiemnastko - dziekuje-ale jak wiesz-wszystko trzeba potwierdzic-mam nadzieje,ze bedzie dobrze, malinko-czuje sie dobrze-zadnych zmian,poza bolem piersi (ale to mialam zawsze przed @),czasem lekkim bolem brzucha,janika.wczoraj zrobilam sobie male porzadki-umylam juz okna i zmienilam firanki,bo juz swiata nie wiedzialam;)pewnie jakis wius panuje,bo maz tez chory,przyjmuje antybiotyki.Wam kochane zycze zdrowia,oby choroba i zle samopoczucie minelo.pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiemnastka wracaj szybko do zdrowia i Ty malinko tez...kamelia mam nadzieje ze nie zarazimy sie choroba od dziewczyn tylko od Ciebie ciążą:) u mnie 31dc @ nadal brak...6dzien po odstawieniu dupka...nie mam zadnego sluzu ale to zadnego no masakra taka susza, boli mnie w pochwie lub pochwa :) a jak chce sie zbadac to strasznie ciasno...a i caly czas jestem glodna...jesli kupie dzis test to zrobie jutro jak @ nadal nie bedzie...albo moze zdecyduje sie na bete...miłego dzionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio, postaraj się trochę oszczędzać dopóki lekarz nie potwierdzi, że wszystko jest ok, no i stroń od męża (teraz już możesz :P ) żeby się nie zarazić bo może być niezbyt dobre dla Ciebie i maluszka :) Oczekuje, czekamy na pozytywne wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia moje WIELKIE GRATULACJE :) czyli pomyliłam się ze swoimi przeczuciami o 2 m-ce ;) Twój spokój i pozytywne podejście jednak zrobiły swoje - i bardzo dobrze:) napisz co lekarz powiedział Ci na wizycie a pozostałym dziewczynom życzę tej samej przyjemności jaką doznała nasza kamelia:) ja czytam Was systematycznie, od piątku przez weekend nie miałam jak zajrzeć na forum a dziś patrze a tu taka wiadomość - i na to czekałam:) u mnie w sumie nie wiem nawet jaki dc bo nie liczę, owu w każdym bądź razie nie czułam, odpuściłam. Wydawałoby się że to trudne, pewnie rok temu było by tak ale dziś po 2,5 roku starań nie mam już żadnej iskierki nadziei dotarło do mnie już tak na poważnie że nie mogę mieć dzieci, czuję się w środku pusta (nie wiem jak to inaczej napisać) uczucie okropne, nigdy się z tym nie pogodzę ale się też nie powieszę. To uczucie zmienia człowieka. W piątek mam wizytę u gin bo zrobię jeszcze to hsg (mąż nalega) Powodzenia dziewczyny, oby Wam się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika nie poddawaj się, może jak się wyciszysz to to pomoże, potrzebujesz takiego spokoju, ja też mam takie myśli ale wyciszyć tych emocji nie potrafie a Ty jak widać starasz się i oby to pomogło! kamelia dzisiaj koniecznie daj znać co lekarz powiedział :-) oczekuje robiłaś test? No najlepsza byłaby beta jak sikańce nic nie pokazują. Trzymam kciuki! u mnie 24 dc plamienia się skończyły a został beżowy, gęsty śluz, pewnie zaraz następna partia plamień i mnie zaleje. Szyjka się obniżyła i mam mocne bóle brzucha i lędźwi. Przeziębienie nie odpuszcza, jestem strasznie osłabiona z zawrotami głowy. Już ósmy dzień mnie trzyma :-( nierówna ta walka i mam ochote się poddać, tak słabo się czuję :-( i do tego 13 dni pod rząd w pracy do świąt :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no u mnie nadal cisza ale uznalam ze nie bede sie napalac ze jak jestem w ciazy to zdaze sie o niej dowiedziec:) i tak czekam spokojnie:) dzis mam wspanialego gosci ma 1,5 roku :) wiec zabawiamy sie teraz chwilke mam wolna bo spi:) aniolek kochany maz powiedzial ze tez chcialby juz takiego skarba miec :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kanika-fajnie,ze napisalas-nie rezygnuj z wlasnych marzen...jak juz odpuscilas-zobaczysz,ze wszystko bedzie latwiejsze-pojawianie sie @ nie bedzie robic wrazenia:)moze u Ciebie przyczyna lezy w jajowodach-oby pomoglo:) powiem Ci,ze ja od wielu lat myslalam,ze nic sie nie zmieni-leczenie pomoglo i w koncu zaczelam miec jakies cykle no i owulke;)wszyscy dookola pytali mnie czy decydujemy sie i myslimy o in vitro...mowilam spokojnie,ze wierze,wierze ze sie uda,bo wierze w cuda;) kazdej z nas zycze cudu:) zeby dobrze sie zaczelo i skonczylo-bo to najwazniejsze. dziewczyny-oczywiscie dam znac czego sie dowiedzialam na dzisiejszej wizycie.pewnie wroce pozno,wiec napisze jutro:) poza tym czuje sie dobrze:) jeszcze nie wierze,ze moge nosic dzieciatko pod sercem:) przynam sie Wam,ze dzisiaj tez zrobilam test,zeby sprawdzic czy ta druga kreseczka sie pojawi-byla,ciemniejsza niz poprzednio:) oczywiscie boje sie-mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia wszystko bedzie dobrze :) trzymam kciuki i czekam na te wszystkie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) a wiec po wyzycie nastepujaca: na razie jest za wczesnie zeby stwierdzic lub wyklucyc ciaze, jest cialko zolte, endo 17 mm, byla malutka plamka-pecherzyk ciazowy? pecherzyk powinien sie utworzyc w ciagu tygodnia po terminie @-u mnie bylo wczoraj 4 dni,wiec lekarz powiedzial ze troche za wczesnie (wiec po co mialam przyjsc na wizyte?).mam sie traktowac jak w ciazy, jednak kolejne usg mam za tydzien (2 kwietnia)-jak nie bedzie pecherzyka oznaczac moze ciaze pozamaciczna (bedziemy wywolywac poronienie) lub pecherzyk sie powiekszy i wszystko bedzie ok.oczywiscie w przypadku boli,krwawien mam sie zglosic.wiec pozostaje niepewnosc.staram sie nie denerwowac i myslec pozytywnie.na nastepna wizyte mam przyjsc z wynikami morfologii, badanie ogolnego moczu, glukozy na czczo i tsh.sprobuje jeszcze zadzwonic do przychodni-moze na nfz uda mi sie umowic na piatek.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do przychodni na nfz-mam przyjsc w czwartek,wiec pojde i zobaczymy co bedzie widac.bedzie to akurat te 7 dni (21 dpo).oczywscie dam znac co i jak.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kameli wszystko bedzie dobrze:) trzymam za Ciebie kciukasy:) a u mnie @ i nic wiecej chyba dodawac nie musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia wszystko będzie dobrze, teraz najważniejszy to spokój i dbaj o siebie, olej to co masz robić na święta bo takich świat będzie kilkadziesiąt a dzieciątko (w naszych przypadkach) to jak 6 w totka, także zostaw to sprzątanie i odpoczywaj:) Życzę Ci zdrówka i trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziekuje dziewczyny za wsparcie:) mam nadzieje,ze bedzie dobrze.moze jutro dowiem sie czegos wiecej-licze na to.po wizycie napisze czy cos sie zmienilo i co powiedzial lekarz. oczekuje-miejmy nadzieje,ze w tym cyklu ginekolog Ci wyreguluje poziom hormonow i organizm zacznie dzialac jak nalezy.leczenie tez moze troche trwac,wiec sie nie denerwuj. kanika-chcialabym zeby u Ciebie hsg pomoglo.zeby Wam sie udalo:) i u mnie bylo ok-mieszkamy blisko siebie (do innych kolezanek mamy daleko),wiec bylaby sznasa na spotkanie sie z wozeczkiem (albo z brzuszkiem);) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewiczyny:) jestem po wizycie-ciaza potwierdzona - jest pecherzyk ciazowy w macicy-widzialam:) czyli tamta poniedzialkowa kropeczka - najwidoczniej byla pecherzykiem (jak podejrzewal lekarz, ale nie potwierdzil i nie wykluczyl ciazy).dzisiaj jest ok.21 dpo, wiec lekarz powiedzial,ze na tym etapie nic wiecej nie bedzie widac.ulga jest, jednak jeszcze chyba jest zbyt wczesnie zeby sie cieszyc...teraz ide na usg we wtorek 2 kwietnia (do tego lekarza,u ktorego bylam w poniedzialek).zrobilam dzis tez te badania-mocz,cukier,morfologia i tsh-wyniki mam pokazac we wtorek na wizycie.pozdrawiam Was kochane i zycze zdrowych wesolych swiat, spelnienia marzen (w szczegolnosci tego jednaego-naszego wspolnego) oraz mokrego dyngusa:) odezwe sie po wtorkowej wizycie-chyba,ze uda mi sie wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kameli jeszcze raz gratulacje :) zdrówka życzę kochana:) i Wszystkim Wesołych Świąt :) spełnienia tego wspólnego pięknego marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia bardzo się cieszę że mogłaś już zobaczyć pęcherzyk:) miłe uczucie. A teraz naprawdę dbaj o siebie Dołączam się do życzeń Świątecznych, zdrowych i wesołych Świat Dziewczyny:) mokrego dyngusa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez zycze Wesolych Swiat!:) Ciesze sie,ze pojawila sie na naszym forum fasolka i GRATULUJE! U mnie bez zmian, brak @. I co pare dni plamienie. Standardowo takie jednorazowe. Nie wiem co sie dzieje,bo nigdy tak nie mialam. Po swietach pewnie sie umowie na jakas kontrole do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Nie odzywałam sie bo próbowałam wyluzować i odsunąc się od tematu. Oczywiscie nie udało sie..jak myślałam tak myślę,jak liczyłam dni tak licze nadal :( To jest straszne. Znalazłam sobie parę dni temu nowa pracę i mam wiele nauki..zaczynam od 6 kwietnia i liczę ze może to mi pomoże. Nie wchodzenia na forum nie pomogło w każdym razie , więc wracam :) Kamelia_amelia GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!! moj mistrzu testowy :) a W ogole dla ciekawości kamelko , 11,12,13 dc robiłam test , negatywny , zawsze robiłam koło godziny 21. 14dc obudzilam sie uczuciem ze juz teraz natychmiast , dziwne odrętwienia , zrobiłam test o 10 rano i był mega pozytywny,jestem przekonana ze mialam owu 14dc , 15dc juz nie czulam nic za to zaczeły bolec piersi jak normalnie w 1dfl...myślałam i zawsze tak było ze owu była dobe po tescie a teraz ewidentnie owu była szybciej :) no to tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :-) kamelia ciesze się, że zobaczyłaś to małe cudeńko ;-) trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku a napewno będzie, dbaj o Was najlepiej jak potrafisz! przemadrzala cieszymy się, że wróciłaś i mam nadzieję, że niedługo też nam się pochwalisz :-) no to teraz po owu wyczekiwanie - to co kochamy najbardziej ;-) trzymam kciuki! kropelko udaj się do lekarza bo coś za długo to trwa a będziesz spokojniejsza :-) druga osiemnastko dobrze wyszło z tą torbielką a mówił coś lekarz o staraniach? u mnie 29 dc testowałam wczoraj ale negatyw, czekam na tą @ bo czuje się okropnie, wszystko mnie boli od kilku dni a wczoraj wieczorem miałam straszny ból żołądka i zwymiotowałam obiado-kolacje :-( masakra. Coś musiało mi zaszkodzić ale tak się czuje cały czas i do tego dalej zakatarzona jestem. Mam po prostu dość tego bólu brzucha i wszystkiego innego z tym wspólnego :-( Również życzę Wam Wesołych, Rodzinnych Świąt :-D buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, życzę zdrówka :* Lekarz zapytał czy będziemy się starali. Teraz powiedział, że jest za wcześnie (nawet nie ma 2 miesięcy od poronienia), nazwał to: co nagle to po diable. Ale w maju mamy wolną rękę i powiedział, że już czeka na dobre wieści. Będę się trzymała tego co mówi, bo pewnie ma rację. U mnie niebawem owu. Kupiłam testy do sprawdzenia czy rzeczywiście będzie, ale jak sobie pomyślę, że choroba mnie zmogła ostatnio i to mogło spowodować jakieś przesunięcia, to nie wiem czy będę testowała. Bo jak nie będzie owu to się niepotrzebnie nakręcę. Także, chyba sobie odpuszczę dla świętego spokoju. 17 kwietnia powinnam dostać @, mam nadzieję że będzie normalnie w terminie bez jakiś nieprzewidzianych jazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) bo topik umiera...piszcie co u Was:) jak po Świetach:) jak staranka i kiedy wszystko bedzie wiadomo czy sie udalo:)...My dostalismy fajne zyczonka"..Waszego króliczka jak najszybciej..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastko życze aby szybko zleciało i żeby szybko się udało :-D oczekuje no też mam nadzieję, że się szybko doczekacie ;-) a co z Twoim wykresem na ovu? u mnie 3dc a w tym miesiącu chyba nie trafie w ovu ze starankami bo jedziemy z mężem na rekolekcje a tam nie można :-( a to wypada właśnie 13,14,15 dc. Trudno spróbujemy wcześniej może zaczekają... Kamelia jak się czujesz? Rodzinka już wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka no moj wykresik na ovu niby jest ale zapomnialam o tempce hehe:) od jutro znowu zaczynam mierzyc :) ogolnie fajna ta stronka :) dzieki ze mi ja polecilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak po swietach?:) U mnie nic sie nie zmienia. Plamien ciag dalszy. Ogolnie slabe brudzenie, a po przytulankach jakby mocniej. Zbyt dlugo to trwa wiec umowie sie na wizyte ginekologa jutro. Sprobuje na NFZ zeby nie generowac kosztow po swietach. Zobaczymy jakie maja terminy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, w takim razie powinnaś iść, bo takie plamienia między @ nie są zbyt dobre, szczególnie jeśli mają taki brunatno-brązowy kolor. Czy Wy się staracie zajść w ciążę, czy czekasz na pierwszą @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwilke, czytam Was regularnie. kropelko idz z tymi plamieniami do lekarza bo tak nie powinno byc, u mnie po poronieniu wszelkie plamienia trwaly 1,5 tyg. potem po 28 dniach byla @ i wszystko wrocilo do normy a takze jak i u Ciebie moj organizm sam sie oczyszczal. sprawdz to. malinko starajcie sie z mezem przed wyjazdem a moze plemniczki przetrwaja:) kamelia co tam u Ciebie kochana, jak sie czujesz? ja umowilam sie na 13.04 na hsg, ostatni test. a aktualnie czekam na @ jutro bedzie. Trzymam za Was kciuki dziewczyny, powodzonka:) i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×