Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

no wiem ze pewnie myslenie wplywa troche co nam sie sni:) tez mialam sen o moim porodzie hehe:) wszystkie były piekne:) dzis 27dc :) strasznie strasznie bola mnie piersi..i czasem podbrzusze ale tak delikatniusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny kochane jestescie:) tak bardzo bym chciala zobaczyc te sliczne II kreseczki musi byc to niesamowite uczucie ktore kazda z Nas chciałaby poczuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi coraz mniej zależy na ujrzeniu II kresek..chyba odpuszczam w końcu sama z siebie i mniej sie spinam. Jak juz testów nie robiłam przed @ to jestem na dobrej drodze do wyluzowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przez caly cykl dobrze idzie z wyluzowaniem ale gdy zbliza sie @ to ciagle to samo...moze tez dlatego ze wiesz to zaboli tamto zaboli teraz od kilku dni bardzo bola mnie piersi i jak tu nie myslec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane,,,u mnie 29dc:) @ brak,,,piersi bola okrutnie,,,wczoraj zauwazylam ze jakby mi urosly hehe albo sie ujedrnily:) w kazdym razie i jedno i drugie super:) dzis rano bylam juz prawie pewna ze sie udalo tak z przeczucia:) ale zobaczylam tempke i szybko zeszlam na ziemie. 36,7...co prawda nie mierzylam w tym miesiacu wiec nie wiem jaka mam ta najnizsza ale ta chyba i tak jest za niska.. a co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje nie doszukuj sie objawów..po prostu czekaj :)..przeczucia ja mam co miesiąc..raz tylko bylam pewna ze sie nie udało,jak wyjątkowo nie mialam objawów w tym cyklu :D a przechodzilam już wszystko..od mdłości na kawę po pieczenie sutków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze do doszukiwanie sie objawow:) i dodatkowo jest tak kazdego miesiaca:) no ale co zrobic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem ze to jest wyszukiwanie no ale co zrobic:) dodatkowo mam tak co miesiac hehe taka juz nasza uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje, trzymam kciuki :) U mnie nie wiem ktory dc. Moze 19, moze 20,a moze wczesniej. Nic sie nie dzieje. Poza lekkim pobolewaniem podbrzusza jakos od kilku dni. Ciezko u mnie cokolwiek stwierdzic. W czerwcu jakos na kontrole sie umowie jak juz kolejny cykl sie zacznie. Narazie teoretycznie odpuscilam,a w praktyce to codziennie dzieciatko mi po glowie chodzi.;) Istna masakra. A jak tam nasze ciezarowki sie czuja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki u nas wg usg zaczyna sie 10 tc a od OM 12 tc czujem sie ok boli mnie czasmi brzuszek jeszcze ale podrzymuje sie ciagle i zastanawiam sie czy wrocic do prcy bo jestem na zwolnieniu..... goraco was pozdrawiam i trzymam za was kciuki bardzo mocno!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) byłam w czwartek u gin widziałam i słyszałam bicie serduszka :) popłakałam się niestety okropnie się czuje, mdłości i wymioty codziennie przez cały dzień, ból głowy, poza tym ok, gin powiedział że ciąża jest jak najbardziej prawidłowa a i torbiele zmniejszyły się. teraz mam 14 badań do wykonania (oczywiście prywatnie bo prywatnie chodzę też do gin, także kupa kasy ale warto :) ) czekam na Wasze dobre wieści i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) z calego serca trzymam za Was kciuki:) oczekuje moze @ nie przyjdzie...;) kanika-oby mdłości szybko minęły-wiem jakie to meczące...ja tez chodze prywatnie, wiec wiem ile to kosztuje;) super, ze slyszalas serduszko:)uwazaj na siebie.przy nudnosciach troche pomagala mi cytryna, woda,migdaly, chleb,świezy imbir tez powinien dzialac, nie dopuszczanie do pustego żołądka:) przegryzanie przekasek, moze cos slodkigo:).w koncu minie. u mnie wg usg 14 tc, jest juz troche lepej-mdlosci prawie odpuscily:) nie odzywalam sie, gdyz mamy teraz troche spraw (myslimy o przeprowadzce), dodatkowo 2 tydzien jestem przeziebiona, no i mamy pierwszy krociotki urlop, wiec wyjezdzamy:) po wizycie u lekarza - ok, maluszek sie rozwija (plci nie poznalismy-dzieciatko nie pokazalo, nie bylo widac).poznamy na wizycie nastepnym razem, tj. za 3 tygodnie:) ale jest juz spory-widac wszystko-nozki, raczki, glowke, malenki człowieczek, to rzeczywiscie cud:) wyniki tarczycy lepiej-dawka leku zmniejszona, luteina (d*phaston) ostawione:) na nastepna wizyte znow mam zrobic badanie tsh,moczu i krwi.brzuszka oczywiscie jeszcze nie widac, chociaz juz płaska nie jestem.waga jeszcze nie idzie w gore, ale juz nie chudne (na -4kg sie zatrzymalo).pozdrawiam Was kochane i czkam na Wasze wpisy.jesli jeszcze sie nie uda-spokojnie czekajcie-przyjdzie "ten" czas, kiedy wszystko zadziala i sie uda.podstawa to badania i sprawdzenie czy w organizmie gra jak nalezy:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, smarkate jestescie ;) U mnie w czerwcu bedzie 17 cykl. Czuje sie jak weteran. Chociaz coraz mniej mi zalezy. Mysle o tym ciagle, ale sa inne sektory mojego zycia, ktore chcialabym uporzadkowac i osiagnac w nich wyznaczone cele. I to jakos bardziej by mnie na obecna chwile satysfakcjonowalo niz ciaza. Mialam isc w czerwcu do gina, ale nie wezme juz recepty na clostil. Nie chce mi sie zwyczajnie starac. Liczyc te dni cyklu, bawic sie w sprawdzanie sluzu. Pojde na zwykla kontrole, bo juz od kilku dni pobolewa mnie dol brzucha i chce sprawdzic, czy wszystko jest ok. Nie wiem nawet ktory to dc. Pewnie @ sie zbliza. Oby tylko byla normalna :). Bez plamien i tych innych dziwnosci. :) Miłego dnia dziewczynki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odebralam wynik progesteronu..jak juz w zeszłym cykli pisałam,postanowilam na własną reke sprawdzic poziom prog. po owulacji bo od 2 lat jestem leczona d*phastonem w ślepo na niedomogę..więc poziom 6 dni po owu jest 16.11 ng/ml...jaki kretyn / kretyni kazali mi sie faszerować hormonami kiedy ja nie mam niedomogi!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala no niesamowici sa Ci nasi lekarze...ciesze sie ze o tym piszesz bo wlasnie postanowilam tez zrobic badania na wlasna reke i tutaj prosba bo jestem zielona w tych sprawach...powiedz jakie badania powinnam zrobic? tez mialam d*pka i wmawiala mi ze mam niski progesteron a nigdy nie mialam go badanego wiec wiem tylko tyle ze zbadam progesteron i tarczyce ale co jeszcze.. i ten progesteron w ktorym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje ja raz na jakiś czas sama dla siebie sprawdzam : 1) progesteron - 6-7 dni po owulacji ( ja mam monitoring lub lece na testach owulacyjnych) - wtedy bedziesz wiedziałą czy potrzebny Ci d*phaston,czy była owulacja 2) prolaktyna zwykła i po obciążeniu mimo brania bromergonu - miedzy 4 a 7 dniem cyklu :) pozwala mi to monitorować poziom hormonu ewentualną regulację dawki leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-D kanika, kamelia, iza jak się czujecie? mam nadzieję, że wszystko w porządku :-D kropelko przyszła wredota? przemądrzala Ty masz dostać na dniach tak? Oby nie przyszła :-D oczekuje nie martw się, na pewno coś zaskoczy, cierpliwości :-* :-) druga osiemnastko co tam u Ciebie, na ovu wpisy urwałaś. .. ja dziewczyny po 59 dniach dostałam @ albo coś podobnego bo trzeci dzień jest czarne albo mocno brunatne z domieszką krwi i nie wiem sama co jest nie tak. Obawiam się endometriozy, może ta torbiel to była czekoladowa i dlatego taki kolor :-( Naczytałam się o tym i wszystko pasuje :-( No ale nic nie poradze zobacze co dalej... Ogólnie troche mi się odechciało tych starań i jestem zrezygnowana... mierze tempke, biore leki ale bez większych wrażeń. Czuje po prostu, że to nie mój czas. Oczywiście myśle o tym ale to mi nic nie da. Może tak ma być, co raz częściej tak to właśnie odbieram, że nic mi na tą chwile i tak nie pomoże. Pozdrawiam Was Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie oczekiwanie na @. Jeśli dobrze licze to mam dzisiaj 27dc. Troche białego śluzu, lekko jakby wrażliwe sutki i raz na jakis czas ból w podbrzuszu. Pewnie na dniach pojawi sie wredota. Mało nas tu juz zostało. Coraz rzadziej pojawiają sie nowe wpisy. Ciemno to widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malino tak na dniach powinnam dostać , i czuje ze dostane :( już mam znowu zabarwiony sluz po przytulankach i po e-e , czyli standard od 2 lat..cóż..przynajmniej wiem ze to nie od niedomogi :P zycie..to nie czas na fasolę najwyraźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane:) nie załamujcie sie - na kazda przyjdzie czas...ja przeciez rowniez musialam swoje odczekac, wyleczyc sie i sie udalo:) najwazniejsze to byc dobrej mysli:), znalezc odpowiedniego lekarza, zbadac hormony i zaczac leczenie (jesli jest konieczne). trzymam za Was kciuki:) i czekam na wpisy:) u mnie juz naprawde lepiej-mdlosci praktycznie minely, w koncu, bo to moj 16 tc;) waga jeszcze nie rosnie (troszenke jeszcze spadla, lacznie przez pierwszy trymestr schudlam 5 kg), ale skoro juz moge normalnie jesc, to wszystko powinno byc ok:) brzuszka jeszcze nnie mam, chociaz juz nie jestem plaska-najbliźsi widza roznice;) kanika-mam nadzieje, ze Ciebie nie meczy az tak bardzo i szybciutko minie, ale znam ten bol...wiem,ze jest ciezko, ale wiekszosc z nas sie z tym zmaga i musimy to przetrwac;) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie niby trochę lepiej bo jakąś tam metodę na mdłości odkryłam lecz wczoraj ona padła (odkryłam że gdy jem co 2-3 godz to nie mdli mnie aż tak, więc przez tydzień było w miarę ok, nie licząc że już przytyłam, ale wczoraj kupiłam sobie garstkę pięknych, wciąż drogich :/ truskawek i niestety "impreza" z truskawkami po 2 h zwróciła się ;) ) także tak skończyła się moja metoda bo dziś już nie działa. pocieszam się tylko tym że to wszystko dla dzidzi i że to chyba oznacza iż jest wszystko ok tak sobie ostatnio myślałam o Was aby napisać coś Wam mądrego "dobrą radę" (bo ja zawsze zastanawiałam się jak te dziewczyny to zrobiły że są w ciąży i im się udało) ale chyba takiej nie ma, tak jak pisała kamelia każdy ma chyba swój czas, także nie poddawajcie się, pamiętacie "nowy rok nowe możliwości"? także tego "szczęśliwego 2013 roku" zostało jeszcze 7 m-cy więc jest czas ;) pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze zafasolkowane sie odzywaja. U mnie 30dc (chyba). Zadnych typowych oznak na @ i zadnych na fasolke. Tak jakos dziwnie. Tez sie mialam nie nakrecac i nie myslec, ale znowu kupilam test. Lezy juz kilka dni. I pewnie polezy jeszcze troche, bo wiem, ze nie ma sensu testowac nawet i czekam na ta @. Ile nas tu zostalo tak wlasciwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) szkoda ze topik umiera ale wcale sie nie dziwie bo ile mozna pisac jedno i to samo wiecie o czym mowie...mi samej juz sie nie chce pisac 8 miesiac to samo wiec chciałam sie z Wami kochane pożegnac...Zycze Wam wszystkim abyście doczekały się swoich ukochanych i upragnionych dzieci:) buziaki dla Was trzymajcie sie cieplutko i powodzenia w staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 37 dc. Nadal brak @ a test kilka dni temu wyszel negatywny. Czekam wiec tak sobie na ta malpe. Widze, ze calkiem to wszystko umarlo. Wiec i ja sie pozegnam. Dzieki dziewczyny za wsparcie i rozmowy :). Zafasolkowanym zycze szczesliwego rozwiazania a za starajace sie trzymam mocno kciuki. 3majcie sie dziewczyny. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×