Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

córcia szaleje :) czasem jak kopnie to uginają mi się kolana, na ostatnim usg w 30 tyg gin powiedział że jest wszystko ok a mała ważyła prawie 1400 g, powolutku szykujemy się do porodu (obawy już się pojawiły) a jak tam u Ciebie kamelia? z moich obliczeń wynika że już swoją kruszynkę powinnaś mieć przy sobie lub jakoś na dniach, odezwij się :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina ja nie jestem osobą religijną wiec w ogole in vitro postrzegam jako normalne leczenie niepdłodnoci :) czy bedzie czy nie bedzie in vitro jest mi to totalnie obojętne szczerze mowiąc. Stane na głowie ale wykorzystam wszystkie metody mozliwe na posiadanie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika ale będziesz miała dobrą zawodniczkę w piłce nożnej :) tak szybko to minęło, że nawet się nie obejrzałam :D. to już końcóweczka, a wszystko już przyszykowałaś? kamelia właśnie jak tam u Ciebie? przemadrzala oczywiście każdy może mieć inne zdanie na ten temat, ja nie zrobiłabym ivf bo by mnie chyba sumienie zżarło, taka jestem i nic na to nie poradze... tam ginie tyle zarodków, że aż strach... nie potępiam Cię tylko powiedziałam co na ten temat myśle i że życzę Ci abyś nie musiała tego przechodzić... a jednak różnica jest ogromna! Bierzesz dalej clo? Coś się ruszyło? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka za 2 dni zaczynam nowy cykl , bede brała Clo w większej dawce aby mieć ze 3 jaja i koło 10 grudnia ide na IUI. Bardzo sceptycznie jestem nastawiona..dają mi 1-5%... dla mnie mieć dziecko jest tak istotne ze po trupach do celu pojde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala i jak robiliście iui? jaką dawke clo brałaś teraz w tym cyklu i z jakim wynikiem? u mnie drugi cykl.na clo bezowulacyjny, mam dwa pęcherzyki ale nie rosną dalej a jeden się wchłaniać zaczynał. Też ide do lekarza pogadać o większej dawce ale nie wiem czy się na to zgodzi... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapa ze mnie nie doczytałam, że iui koło 10.12. ale napisz prosze jak możesz jaką dawke brałaś teraz i co z pęcherzykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko - ja pierwszy cykl brałam 1 tab 5-9dc i miałam tylko 1 pęcherzyk - czyli jak zawsze,Drugi cykl brałam 2 tab 5-9dc i miałam 2 pęcherzyki :) Teraz jestem 2 dni przed usg kwalifikującym do iui. W środe się dowiem ile jest pecherzyków i jakiej wilkości - na wyzicie lekarz skieruje mnie już na konkretny dzien do szpitala. Mylśe ze bedzie to czwartek :) bo moje pecherzyki koło 11-12dc są już takie spore po 20 mm. Niestety pękają jak sa już przerośniete - tj. 26-29mm i oni chcą podac mi coś koło 22mm na pękniecie ;) i dopiero wtedy robic iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala pisz co tam wyszło na usg, jak pęcherzyki? zrobili Ci iui? u Was robią na pękniętym czy na niepękniętym pęcherzyku? opowiadaj bo ciekawa jestem co się udało wyhodować :) ja następny cykl bez clo bo nie dostałam się teraz do gina a ten na 100% bezowulacyjny... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj malinka działo się w tym szpitalu.. w dniu przyjęciu miałam 4 pęcherzyki , na drugi dzień lekarz widział ich 5...chciał mnie zdyskalifikować z zabiegu bo za duże ryzyko. Kolejnego dnia już były trzy na monitorze...badało mnie stado lekarzy i nikt nie wiedział ile w koncu ich tam jest :D z krwi wynikało ( z estradiolu) ze są ok 2 komórki dojrzałe zdolne do zapłodnienia więc zdecydowano ze zrobią mi te inseminację, Podano mi zastrzyk pregnyl i iui była po 36h. Na usg lekarz powiedział ze pecherzyki właśnie pękają , zaczeły fałdować się i takie nieregularne były - niby akurat pękały. Szans dano mi 1-5% wiec bardzo mało. Dostałam też regulamin i papiery na in vitro...w styczniu odpoczynek i od lutego zaczniemy procedurę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala_rzepinianka fajnie, że się odezwałaś :). Szkoda, że iui nie dała niespodzianki, ale teraz najważniejsze in vitro i na tym trzeba się skupić :). Będę trzymała kciuki i mam nadzieje, że w miarę możliwości będziesz pisała co u Ciebie i jak się sprawy mają :). Ciekawe co u reszty dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co już leczyć się nie będę - udało nam się i jestem w 17 tc. Ale fajnie by było nadal czasem się tutaj kontaktować z Wami wszystkimi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisalam tutaj wczesniej, ze nam sie udalo. Najlepiej trzymalabym to w tajemnicy, dopoki sie nie urodzi, zeby nie zapeszyc ;). Czuje sie juz dobrze. Na poczatku mialam lekkie mdlosci i tonami jadlam kapuste kiszona, ogorki i mandarynki. Nie wiemy czemu tak dlugo sie nie udawalo. Po poronieniu w lutym odczekalam pare miesiecy, dostalam clo na 3cykle. Jakby sie nie udalo to wtedy jakies drozsze i lepsze leki na stymulacje ovu. Ostatni cykl z clo odpuscilam. Tzn nie poszlam na monitoring, nie wiedzialam kiedy dokladnie jest owulka, czy wogole bedzie. Nie chcialam sie stresowac. Poszlismy na zywiol. Pojechalismy z mezem do pobliskiego sanktuarium, pomodlilismy sie i czekalam na to co sie okaze. No i okazalo sie, ze jest fasolka :). Od poczatku do 15tyg ciazy bralam dopochwowo luteine, bo na poczatku mialam bol brzucha silne. Ale teraz wszystko jak narazie idziw ok. Termin mam na poczatek lipca. A no i spodziewamy sie synka :). Trzymam za Ciebie Kochana kciuki i bede czekala na jakies wiesci co u Ciebie i jak sie sprawy maja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko gratuluje! super wiadomosc ja 11.01 urodzilam coreczke Amelie zdrowiutka, porod szybko poszedl 4h, w tym 55min bole parte. coreczka grzeczna, mamy troszke klopotow z brzuszkiem ale sa kropelki i radzimy sobie. musze powiedziec ze dziecko jest cudem ktore przewraca zycie do gory nogami ale bardzo pozytywnie:) pozdrawiam i kochane nie poddawajcie sie, warto!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika gratuluje córci :) Ja codziennie myślę o moim dzidziusiu i już się doczekać nie mogę kiedy będzie z nami. Mam wiele obaw o to czy wszystko do terminu będzie się dobrze układało, czy sobie poradzimy jako rodzice i finansowo. Ale obawy mijają tak szybko jak się pojawiają jak tylko sobie o tym maluchu pomyślę. Ucałuj mocno Amelkę od forumowych ciotek :) Na pewno jest ślicznym bobaskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) kanika-gratuluje coreńki:) mam nadzieje (tak jak kiedys pisalam jeszcze przed zafasolkowaniem), ze spotkamy sie na spacerku z wozeczkami:) gratulacje oczywiscie dla kropelko:) a reszcie dziewczyn zycze powodzenia:) i wiary, ze sie uda:) na pewno bedziecie mialy swoje skarby:) przepraszam, ze sie nie odzywalam, ale duuzo sie u mnie dzialo...doszla jeszcze przeprowadzka itp. ale najwazniejsze-urodzilam córeczke Rozalię 29 listopada:) porod przebiegl w ekspresowym tempie;) ciaza (gdy juz minely mdlosci, czyli po 17 tygodniu) przebiegla super i bez komplikacji:) oczywiscie brzuszek jak mialam maly-taki tez zostal, a jak schudlam, to juz nic nie przytylam.mala wszystko ze mnie wysysała:)moja coreczka wczoraj skonczyla 2 miesiące, czas tak szybko mija.juz jest pocieszna, usmiecha sie, gaworzy:) moj Aniołeczek:) pozdrawiam Was Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz to znaczy ze wiekszość z nas już ma swoje pociechy?? :D ja właśnie zaczełam tabletki antykoncepcyjne , za jakieś 2 tyg zaczynamy stymulację..myślę ze na urodziny męza bede testować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemadrzala, jak u Ciebie? Jak stymulacja? Kamelia-amelia gratuluje córci :) Odzywajcie się dziewczyny w miarę możliwości :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemądrzala_rzepinianka
kropla , przedwczoraj była punkcja..wyciągneli tylko 5 komórek z czego 4 były dojrzałe a zapłodniły się trzy...dziś jest druga doba dopiero i czekam na telefon z kliniki kiedy transfer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemądrzala_rzepinianka
kropla tak na boćku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemadrzala, i jak tam u Ciebie? Jak pozostałe dziewczyny? Jak wasze maluszki? Ja zaczynam 29tc. niestety przyplatala mi sie cukrzyca. Takze walcze na diecie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemadrzała... GRATULUJE!! Bardzo sie ciesze, az mi sie lezka w oku zakrecila :). Mocno trzymam za Was kciuki, zeby ciąża mijała spokojnie!! Odzywaj sie czasem tutaj, pisz jak sie czujesz i co u Ciebie. Jupi!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×