Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek oczekuje..........4 cykl.....@20.01 .2013......test.19.02..........21 Kanika........2,5 roku.......@08.02.13..........04.03.13............28 przemadrzala_rzepinianka....6 cykli.....@30.01....28.02................28 Owylacji spodziewam mniej wiecej miedzy 13-15dc...czyli do środy w tym tyg :) Bedzie dobrze..czuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leże. Leże i mysle. Boje sie, że w środe usłysze, że jest już po wszystkim. To jest okropne poprostu. Powiedzcie mi co sądzicie o tym co wyczytalam na edziecko.pl "Zagnieżdżeniu zarodka może towarzyszyć plamienie, ból brzucha, ogólne osłabienie. Zagnieżdżenie zarodka w błonie śluzowej macicy zwane jest implantacją, a towarzyszące mu czasami plamienie - plamieniem implantacyjnym. Zarodek zagnieżdża się dobrze w macicy około 6 tygodnia ciąży i wtedy następuje jego najbardziej dynamiczny rozwój. " Myślalam, że koło 6 tyg ciązy zadorek już jest daaawno zagnieżdzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarodka to i tak widać nie będzie teraz. Najwyżej pęcherzyk i może ciałko żółte. Bo to bardzo wczesna ciąża. Prawda jest taka, że niewielu lekarzy się tak wczesną ciążą przejmuje. To przykre. Staraj się myślec pozytywnie Kropelko. Na zagnieżdżenie to mi się wydaje, ze czas był dużo wcześniej. Może po prostu zmiany, które powstają w związku z ciążą spowodowały, że jakies drobne plamienie się pojawiło. I jak jest teraz, nadal coś się wydobywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale serduszko juz widac? Czytalam,ze tworzeniu sie czopa sluzowego moze towarzyszyc plamienie. Ze w tym czasie zarodek jakby mocniej sie wczepia i mozna odczuwac skurcze i plamienie. Na zewnatrz nic nie wyplywa. Ale w srodku jest nadal jasno brazowy/ciemnorozowy sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopisywac sie i to koniecznie... nie wazne ze macie rozne cykle... wazne ze wszystkie sie dopieszemy i bedziemy wiedzialy ile nas jest, kto jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4ty tydzien od owu sie skonczyl a od ostatniej @ juz 6ty tydzien. Zgodnie z wszelkimi kalkulatorami i sposobem liczenia od ostatniej @ jest to pocztek 7go tygodnia. Martwie sie dzisiaj okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko badz dobrej mysli...wierze ze skoro tyle sie naczekalas na swoje malenstwo to teraz nic wam nie przeszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nie czuje dolegliwoście bólowych. Nic nie wypływa, ale w środku śluz jest w kolorze kawy z mlekiem. Nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, z tym liczeniem tygodni to trochę uważaj, bo liczenie od pierwszego dnia @ jest jak dla mnie pomyłką... Wydaje mi się, że u Was jeszcze serca nie będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde nikt nigdy nie moze byc pewny ile tygodni ma ciaza. Przeciez nikt nie wie kiedy doszlo do zaplodnienia. Kiedy do zagniezdzenia. A sposoby liczenia sa poprostu umowne. Nikt nie twierdzi, ze sa dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zgadza się kropelko, nikt nie wie. Tylko jak idziesz do lekarza i on Ci liczy wg swoich kalkulatorów i wychodzi, że dziecko już powinno być dwa razy większe niż wskazują pomiary, to wtedy już nie jest tak fajnie na wizycie. Wiem, bo przeszłam to i dlatego o tym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko jedz do szpitala niech sprawdza. nie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do ginekologa. Kazal przyjsc jutro na 15. BO mowi, ze to i tak nic nie zmieni czy wizyta bedzie dzis czy jutro. Jak nic sie nie dzieje to jutro bedzie ok, a jak sie mialo cos stac to sie stalo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz bardzo spokojnego lekarza, no ale skoro tak Ci zalecił, oby tylko miał rację. ja mam nadzieje i bardzo w to wierze że nic się z Twoją kruszynką złego nie dzieje, że po prostu jakiś krwiaczek się usunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie w szpitalu. Plamienie/krwawienie niby ustapilo. Jednak moj wynik beta hcg z 30 stycznia za niski jest. Po usg powiedzieli,ze to ciaza pozamaciczna chyba bo maja na zdjeciu jakas torbiel na jajniku. Tym prawym z ktorego byla owu i tam wlasnie jajowodu nie ma. Nie wyrazilam zgody na pozostanie na oddziale. Zrobie jeszcze jutro wynik Hcg w środe do gina i wtedy jak od niego dostane skierowanie na oddzial to przynajmniej pojade przygotowana. A dzis nic ze soba nie mialam. Narazie nic sie strasznego nie dzieje wiec lekarz sam powiedzial,ze moge ta sprawe ambulatoryjnie prowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko jestem z Tobą myślami, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, leż i odpoczywaj. Trzymam kciuki mocno, mocno, mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej karcie co dostalam ze szpitala napisali podejrzenie wczesnej ciazy lub ciazy pozamacicznej. Mowi,ze na normalna ciaze beta hcg jest za male. Ciezko mi sie z tym lekarzem rozmawialo tak naprawde. Albo ja bylam jakas tepa albo on mowil niejasno. Powiedzcie mi jesli ta ciaza jest na jajniku to jak ja usuna? Znowu laparoskopia mnie czeka? Bo chyba wyjscia nie ma? Nie ma chyba szansy zeby sie wchlonelo jak zwykla torbiel niekeidy? Jestem tak rozbita,ze powiem Wam SZOK. Jakby mi ktos w głowe przywalil czyms ciezkim. Wolalabym chyba uslyszec,ze poronilam niz ze od samego poczatku tej ciazy nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane, kropelko-bardzo mi przykro z Twojego powodu, nie wiem jak postepuja lekarze w takiej sytuacji...nie ma jeszcze pewnosci co sie dzieje-czy to ciaza czy ciaza pozamaciczna-to tylko podejrzenie.a czy ta torbiel na jajniku (z ktorego byla owulacja) to nie przypadkiem cialko zolte? oby jutro Twoj lekarz ocenil i Ci wszystko wyjasnil. jestesmy z Toba i trzymamy kciuki. pamietaj, ze w zyciu dzieja sie rzeczy, na ktore niestety nie mamy wplywu i nie jestesmy temu winne. po zlym zawsze przychodzi dobre. kazda z nas zyczy Ci jak najlepiej. trzymaj sie. czekamy na wiesci.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za slowa otuchy. Mój mąż zapytal mnie czemu mamy ciagle pod gore. Tak wiele spraw sie sypie. Nie uklada. A tu jak czlowiek mial nadzieje na odrobine szczescia znowu to samo. Klapa po calosci. Czytalam,ze czasem ciaza wyniszcza jajnik i tez musza go wtedy usunac. Cudowna perpektywa. Znajac moje szczescie oczywiscie. Mam tylko nadzieje,ze uda sie bez krojenia to jakos usunac. Na ciaze nie licze. Bo przeciez skoro owu byla potwierdzona na usg to nie ma szansy na zdrowa ciaze po takim czasie. Przeciez cos w macic by zobaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko mam nadzieje ze lekarze w szpitalu pomylili sie. napisz jak bedziesz po wizycie u gin co powiedzial. u mnie 4 dc @ powoli sie konczy, od wczoraj biore 2 x clo. dzis lekko boli mnie glowa moze wlasnie od tej podwojnej dawki clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala moze owu sie opozni moze stres zwiazany z hsg opozni ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×