Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mebleee

czy opłaca sie inwestowac w kuchnię ikea??

Polecane posty

Jak jest w Szwecji dobrze wiem :) tylko wydaje mi sie że albo Ty nie wiesz tego z pierwszej ręki albo znasz jakichś innych ludzi niż ja :D i owszem, ludzie tam posiadają gadżety z Ikei, ale nie uważają ich za rzeczy dobrej klasy, po prostu są bo są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) mówcie sobie co chcecie i kupujcie co chcecie :) ja nie kupię nic, a juz na pewno nie meble. Widziałam na własne oczy Polską wytwórnię mebli ikea i nie chcę pamiętać tych wszystkich pijaczków, którzy to składają :o dla mnie to żadna firma. Co do tego że stolarz schrzani :) pewnie że moze, ale kupując w Ikei nie masz absolutnie żadnej gwarancji, przecież nie oglądasz swoich mebli, ado zlożenia dostajesz zupełnie inny komplet - zakładając że pijaczek pracujący przy pakowaniu włożył do paczki wszystkie elementy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
Akurat autorka mieszka wtym samym panstwie co ja i nie wiem moze tu meble z ikea sa inne niz w pl.Mysle ze wiekszosc naprawde sie nie orientuje jakie sa ceny w ikea.pewnie mozna tam kupic wazon za3euro.super szafa ubraniowa kosztuje juz sporo.no ale polacy jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
Kokarda tak ty oczywiscie wszystkich znasz i wszedzie bylas.wez sie nie osmieszaj.ja mam to szczescie ze z polskimi pijaczkami nie mam do czynienia.jaki to zaszczyt byc w fabryce mebli ikea.czytamy z siostra te twoje bzdury i nie mozemy przestac sie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kokardą-> no pewnie. U stolarza masz pewność, ze w jego zakładzie od lat obowiązuje prohibicja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokpp
Przestance ta idiotka jest znana ztego ze ciagle klamie,a tak naprawde sprzedaje jakies stare szmaty po swoim dzieciaku.Kasy to ona na pewno nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytacie z siostrą????? A to ciekawe :) tak jak policjanci parami? że jedna literuje a druga sklada w wyrazy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokpp
O juz przylazla ta klamliwa dziwka.Co tam kokardo szmaty na allegro schodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U stolarza który robił moje meble pracuje 5 pracowników, z których zaden nie nadużywa alkoholu, to mala miejscowość i nikt ochleja do pracy nie przyjmie :) Poza tym to porządna firma, pracownicy dobrze zarabiają i nikt nie będzie ryzykował posady żeby potem musiał w Ikei na taśmie zapieprzać :o ale oczywiście lepiej kupić w sieciówce bo wszyscy mają no i reklamują w TV:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokpp
Wez kurwo juz tak nie klam bo az mi ciebie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
oczywiście, nie piją, nie palą i nawet kupy nie robią. jak kazdy robol hahahahahahahahahaha wez wypierdalaj tępa dzido bo kupilas meble u jakiegos wiejskiego stolarza i indorzysz teraz na forume, a pewnie blaty masz ze sklejki a'la marmur a płyta w okleinie imituje lite drewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
tak oczywiscie,ty wszystko wiesz i wszedzie bylas.widze ze nie ma sensu z toba dyskutowac.dziewczyny nie wyzywajcie jej,zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokpp
Z kokarda to taka forumowa kurwa ktora trzeba zezwac bo inaczej bedzie myslala ze jej tu sluchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
Ja nie wiem jaka jest w Pl,bo mieszkam w De.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhurieghuihyr
w zetce mówili ze co 3 -ci inernauta jest obrażany na forach...Opanujcie sie.Kazdy ma prawo miec swoje zdanie conie znaczy ze jest nieprwdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
I autorka tematu rowniez mieszka w De wiec o czym mowa.My pijaczkow z polski w niemieckiej ikei nie spotykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż zgłodniałam przez tę dyskusję - idę poszubrować do mojej montowanej przez polskich pijaczków (a myślałam, że przez mojego chłopaka) ikeowskiej badziewnej kuchni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rruriereuiorir78
Kokarda, przestań bredzić Ludzie lubią Ikeę za design i funkcjonalność i nikt nigdy nie twierdził, że jest to jest luksus w stylu Ludwika XVI-stego, więc przestań w kółko dowodzić, ze nie są, to elitarne i luksusowe meble, bo to jest oczywistość i banał i nie musisz udowadniać czegoś co wszyscy wiedzą. no i jak sie bawiłas Simami, to mogłas się przekonać jak fajnie można takimi mebelkami urządzić Simom dom, więc tym bardziej nie powinnaś się dziwić, chyba że należysz do osób, które lubią stosować przesadzony styl "na bogato" i wstawiać masywne barokowe meble do swojego M- 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnia moze być modna, funkcjonalna, ładna, dobrze zaprojektowana i wcale w tym celu nie musi być z sieciówki :) ale głupim polaczkom tylko co w tv pokazać :o od razu sie do tego będą modlić bo zagraniczne :o Tak podziwiacie Szwedów że lubią Ikeę :) moze i lubią rzeczywiście bo jest ich własna :) a Polacy zupelnie nie mają takiego odruchu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rruriereuiorir78
oczywiście, ze nie musi być z sieciówki, ale nie wiem dlaczego cie boli, że komuś sie meble z Ikei podobaja i sobie takie kupuje. nie twoja sprawa. masz swoja kuchnię i możesz ja meblować jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delfin rrr
Jaka ty jestes popierdolona babo,ja uwielbiam IKEA a polakow mam w dupie i ich rodzime meble i firmy.I dzxisiaj pojade i kupie sobie zajebista posciel w ikea zaczle 150zl.Aty szmato mozesz nawet za1000zl ja mam to w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam meble kuchenne z ikei białe, nazwy nie pamiętam,. Powiem tak, najtańsze nie były wg mnie. Mam je prawie 2 lata i już w niektórych miejscach widać, ze okleina odchodzi lekko. Tylko nie wiem co w tej cenie można innego, bo drewnianej za to nie kupisz pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna__OG
GDY PO RAZ PIERWSZY ZOBACZYLAM REKLAME IKEA NICZYM NARKOMAN NA GLODZIE POJECHALAM KUPIC OD RAZU NA ZAPAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna__OG
ZAWSZE KIEDY WIDZE W TELEWIZJI COS ZAGRANICZNEGO MUSZE TO MIEC TERAZ NATYCHMIAST.O NIE ZNOW REKLAMUJA BIEDRONKE NO TO LECE NA ZAKUPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaopatrzona w kiełbasę wiejską (podejrzewam, że polska) i ogórka z własnego ogródka, śmiem twierdzić, że nie wiedzieć czemu obrażasz wszystkich Polaków, którzy nie mają z bala urządzonego w stylu cepeliowskim (bo polskie) i nie jeżdżą starymi fiatami 125 i 126 (bo przecież nowe fiaty są wyprodukowane wg wloskiej mysli technicznej i montowane przez polskich pijaczków). Kochana, naprawdę nie obrażaj ludzi, którzy mają inne zdanie niż Ty. Dyskusja była o tylko i wyłącznie o kuchniach z ikei, jej zaletach i wadach, a Ty nam wyjechałaś z polaczkami, pijaczkami, cukrem diamantem i czort wie czym jeszcze. Myślę, że nikt nie ma powodu do wstydu za swój gust i że podoba mu się ikea, czy szwedzkie samochody, a innemu podobają się włoskie lampy i alfy romeo. tym internacjonalnym akcentem siadam dalej do pracy w mojej amerykańskiej firmie dla mojego niemieckiego szefa. I cholera jakoś nie wstydzę się, że jestem Polką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna__OG
GON SIE POJEBANA Z KOKARDA.W DUPIE MAMY TO ZE TY SWOJE MEBLE ROBILAS NA ZAMOWIENIE U PANA ZDZISIA KTORY UKRYWAL PRZED TOBA ZE NIEGDYS NALEZAL DO AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie dlatego w Polsce nigdy nie będzie Szwecji :) i zawsze będziecie u innych narodów popylać na zmywaku :p bo Polak zawsze będzie Polaka tępił i prędzej kupi zagraniczne bo lepsze :p Strasznie sie cieszę że tylko w połowie jestem Polką :D może dlatego nie ma we mnie nienawiście to tego co nasze i lokalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×