Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość euhenia3

dobry warsztat samochodowy w warszawie

Polecane posty

Gość gość
Jak pod Warszawą, to ASO Matraszek, http://hondamatraszek.pl. Bardzo fachowa, rzetelna pomoc, bez naciągania. Mimo że jeżdże skodą, to naprawiam u Matraszka, bo nigdzie indziej nie mam takiego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktos z was ma swoich warsztatach takie zbiorniki www.zbiorniki.szczecin.pl? zastanawiam sie nad kupnem, a opinia bedzie kluczowa;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo, moj znajomy prowadzi wasztat samochodowy i ostatnio zamowil sobie takie zbiorniki www.zbiorniki.szczecin.pl - co sadzicie o nich ? moga sie przydac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdramus
W warszawie i we wrocku polecam zamawiać warsztat przez superservice.pl szybko, profesjonalnie i tanio. Mozna u nich też zamówić usługę w autocrew czy bosch. Moja panna tam oddaje swoją mazdę i bardzo zadowolona jest - bo jak dodała - "nikt jej nie grzebał w samochodzie i nie palił". A nosa to ona ma, oj ma.. Ja u nich tydzień temu wymieniałem olej i opony - przyjechali po samochod, wymienili, oddali samochód. - Wszystko gdy siedziałem w pracy. A w weekend do mojej panny gnałem już na nowym oleju i nowych kapciach (ja we wrocku, ona w wawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w Wawie, a w Markach k. Wawy - Honda Matraszek, http://hondamatraszek.pl . Robią wszystkie modele, solidnie, dokładnie, bez naciągania. Finansowo naprawdę atrakcyjni, przy starszych modelach dają nawet jakieś ekstra rabaty na naprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie na owczarską do sts turbo, ogarniają turbosprężarki. Jestem ich stałym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaciliście za wymianę klocków? Mam Kia ceed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieopodal Warszawy mam sprawdzoną firmę od pomocy drogowej: www.holowanie.mazowsze.pl kiedy potrzebowałam nagłej pomocy po stłuczce,szybko przyjechali na miejsce i bez żadnych uszkodzeń odholowali moje auto do wskazanego warsztatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej okolicy na mechanice świetnie znają się w warsztacie http://www.dekar.radom.pl/ można u nich liczyć na fachową i szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem zawsze samochód dajemy do naprawy do emtiserwis. Robią szybki i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawie nikogo nie polecę, ale pod Wawą, w Markach, już tak :) http://hondamatraszek.pl - robią wszystkie marki, solidnie, w dobrych cenach i szybko. W razie potrzeby w ekspresowym tempie sprowadzają części. Bardzo proklienccy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak dobry warsztat samochodowy,w Polsce aby się utrzymać na rynku trzeba być oszustem i naciągaczem,uczciwy szybko padnie na ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musiałem szukać mechanika, po tym jak na moje auto, po burzy zwalił się znak drogowy i narobił niezłych szkód;/ naprawiałem bezgotówkowo, w emti na chełmżyńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w Markach w Honda Matraszek, www.hondamatraszek.pl. Moim zdaniem robota zrobiona na poziomie, finansowo bardzo przystępnie, rozsądnie. Śmiało bym ich określił jako dobry warsztat samochodowy. Nie każdy musi kantować, żeby wyjść na swoje. Dobra usługa zawsze się obroni, takie mam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że ktoś wyżej napisał o www.emtiserwis.pl. ja tam robiłem naprawę bezgotówkową po stłuczce - dali mi auto zastepcze i ogarneli formalnosci, noo i od tamtej pory wszystkie przelady,, wymiany olejow tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedyś siadł samochód w Warszawie, kiedy byłam tam przejazdem. Wtedy skorzystałam z serwisu na Farbiarskiej, znalazłam go wtedy przez http://www.pomoto.pl/. Pomogli i to nawet za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariam
Też jestem zadowolona z emti serwis. Nie znam sie na samochodach wiec jak tylko cos mi się nie podoba to jade do nich i mi sprawdzają. Zawsze starają sie szybko oddać mi sprawne auto. Nie miałąm jeszcze z nimi problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM CO MÓWIE WIEC ZAUFAJ
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o www.hondamatraszek.pl to mogę polecić ten warsztat. Co prawda nie Wawa, a Marki, ale ja tam sobie jeżdżę z moim Oplem i zawsze jestem zadowolony. Prawda jest taka, że za dobrym fachowcem warto pojechać parę km dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaM32
Ja oddawałam auto do naprawy w Hondzie Matraszek i mogę polecić - na pewno świetna obsługa, doradcy serwisowi - nie pamiętam w tej chwili imion, ale było dwóch panów - bardzo kompetentni i konkretni. Z mechanikiem samym nie miałam styczności, ale robota była wykonana bez zarzutu. Czyli miła i profesjonalna obsługa + fachowy serwis, tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich lepszych lakierników jakich znam to na pewno warto się umówić w zakładzie Ecoral. Mają rewelacyjne farby i całą technologię, po prostu znają się na tym i nie partolą sprawy tak jak niektórzy tzw. fachowcy. Najlepiej do nich zadzwonić i się umówić na jakiś dzień (kontakt na ich stronie www.ecoral.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobre doświadczenia z emit serwis. Szybko i dobrze naprawili mi dwa razy auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitau
Zależy czego dokładnie się potrzebuje. Ja mogę polecić Auto-Młynarski: http://www.auto-mlynarski.pl/, ale oni zajmują się naprawami powypadkowymi, nie robią w ogóle napraw mechanicznych czy przeglądów okresowych. Niemniej w momencie wypadku są przydatni, zwłaszcza kobiecie, bo podpisujesz kilka dokumentów, odbierasz auto zastępcze, a potem od razu gotowe i naprawione autko. Więc komfort ogromny, a firma solidna, bo on lat 80. działająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubid
W Warszawie kiedyś przy wyjeździe na Łódź tak mi "zrobili" autko, że we Wrocławiu (gdzie mieszkam) w Pol Motorsie powiedzieli mi, że to cud, że przychechałem cały i zdrowy. Warto sprawdzać co robią "fachowcy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1212
No akurat Pol Motors to chyba jeden z najlepszych zakładów jakie znam, a dużo Polski objeździłem (jestem kierowcą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaKosz
Długo szukałam sprawdzonego mechanika który zajmie się moim autem nie zdzierając przy tym kasy - w Warszawie to nie jest łatwe ale udało mi się. Przypadkiem dzwoniądz do kolejnego warsztatu znalazłam Altmot i jestem bardzo zadowolona - skrzynie wymienili szybko i w dobrej cenie a panowie z warsztatu byli bardzo mili i jak nigdzie do tej pory normalnie mi wytumaczyli wszystko - moge z całego serca polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyn
Co do Pol Motorsa, to ja ich znam od strony motocyklowej i mogę powiedzieć same pozytywne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry warsztat jest na chełmżyńskiej emti serwis lub jakoś tak sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii tirów i ciężarówek to zdecydowanie Hussar gruppa. Nie tylko w Polsce są ale w całej Europie działają. Bardzo dobra polska marka, nie odwalają maniany. http://hussar-pomoc.com/ a wiekszosc usterek naprawiają na miejscu na trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolony z EMTI serwis - mają swoją siedzibę na Chełmżyńskiej. Zawsze jak jestem w potrzebie to chłopaki pomogą, jak dla mnie i na warszawskie ceny nie są wcale tacy drodzy więc myślę, ze warto ich odwiedzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×