Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość euhenia3

dobry warsztat samochodowy w warszawie

Polecane posty

Gość polamaks
Jak dla mnie najlepszy warsztat mają przy stacji diagnostycznej tutaj http://www.diagmot.waw.pl/ . Co prawda zazwyczaj korzystam z diagnostyki, ale pare razy korzystałem z usług mechanika i byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone i rzetelne miejsce to warsztat Honda Matraszek, tu macie namiar: www.hondamatraszek.pl. Poważne i uczciwe podejście do Klienta macie zagwarantowane w tym właśnie warsztacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKUP AUT Kupimy Twoje auto niezależnie od stanu technicznego.. Każda marka , Każdy model.. Osobowe i dostawcze.. Darmowa wycena i dojazd do klienta.. Działamy na terenie całego województwa Mazowieckiego i okolic.. Płacimy nawet do 90% ceny rynkowej za auto , uczciwie i bez ukrytych opłat.. Jesteśmy od 1993r na rynku motoryzacyjnym. Kontakt: 880-163-880 7dni w tygodniu. *Zapraszamy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Auto-Blak, szybko naprawili usterkę i ceny też są przystępne. W sumie to bardzo im ufam, bo totalnie nie znam się na samochodach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przeglądy, naprawy i sezonowe wymiany opon i oleju w swoim aucie jeżdżę do http://swidnicka4.pl/ z których usług jestem zadowolony i nie planuję zmiany warsztatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna jeśli potrzebuję naprawy, przeglądu lub wymiany klocków hamulcowych jeżdżę z tym do http://motolab.pl/ gdzie mam pewność, że solidnie zajmą się moim autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie najlepszy warsztat to chyba www.green-car.com.pl. Naprawia Ci wszystkie szkody bardzo solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila naidne
Bóg jest miłością i kocha Cię bardziej niż ktokolwiek kiedykolwiek Cię kochał, jest to miłość szalona i niezrozumiała dla istot ludzkich a nawet samych aniołów, nie zmarnuj tej jedynej szansy którą masz- tego życia tu na Ziemi by pokazać mu że warto było za Ciebie umierać, oddawaj mu cześć co dnia, mów mu że jest Twoim Panem i proś by dał Ci dar w postaci Twojego prawdziwego głębokiego nawrócenia, proś gorąco a spłynie na Ciebie lawina uczuć niewyobrażalnych które odmienią WSZYSTKO co było, jest i będzie w Twoim życiu, WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawieź auto do www.carro.pl/ Oni zrobią wszystko tak jak należy. Możecie byc pewni, że wszystko bedzie dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątekWsobotę
Interesują cię naprawy powypadkowe nadwozi samochodowych, blacharstwo, lakiernictwo, likwidacja szkody itp.? To dobrym wyborem będzie www.serwis-lakierniczy.pl Są m.in. w Ełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem mogę polecić Warsztat ECC koło warszawy. Bronisze, Piastowska 38. Robią wszystkie marki, solidnie i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargoP
Ja polecam ten http://auto-blak.pl/uslugi.html, jeździłam od serwisu do serwisu i nikt nie wiedział co się dzieje z autem. Dopiero w Auto-Blak zlokalizowali problem i szybko się z nim rozprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Owczarskiej jest STS Turbo, bardzo dobry serwis zajmujący się ogólnie turbosprężarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od siebie polecam salon mercedesa przy ul. Daimlera. Mieszkam na Mokotowie – po pierwsze mam blisko, po drugie to oryginalny salon, mam większe zaufanie do nich niż do przypadkowych salonów nie specjalizujących się w danym typie samochodów. Jest to jedyny serwis fabryczny i największy w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo jeżdżę i musiałem jakoś zmniejszyć wydatki na paliwo więc zdecydowałem się na gaz ale nie wiedziałem, w którym warsztacie go zamontować na szczęście mój kolega polecił mi abym udał się do jego brata Sebastiana z firmy Alltop i miał racje to świetny fachowiec zamontowanie trwało naprawdę szybko a i sprawdził mi też stan techniczny całego auta jestem bardzo zadowolony z jego obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy pomogę, ale na Wałbrzyskiej 2 (od Dominikańskiej) jest całkiem przyzwoity warsztat. Zapłaciłem za olej i wymianę opon mniej niż kiedykolowiek wcześniej. Skutecznie wyczyścili też filtr FAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyzwoity warsztat samochodowy jest w Markach k. Wawy, dokładnie na ul. Słonecznej. Jest to warsztat przy aso Honda Matraszek, http://hondamatraszek.pl. Robią nie tylko hondy, ale również wszystkie inne marki. Moim zdaniem warsztat godny polecenia, przede wszystkim ze względu na uczciwe podejście do Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę emti serwis. Szybko i dobrze wykonali mi naprawę. Miałam coś ze sprzęgłem nie pamiętam już co ale teraz juz wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTO SKUP WARSZAWA Kupimy Twoje auto niezależnie od stanu technicznego.. Każda marka , Każdy model.. Osobowe i dostawcze.. Skorodowane,Sprawne,Uszkodzone,Każde.. Darmowa wycena i dojazd do klienta.. Działamy na terenie całego województwa Mazowieckiego i okolic.. Płacimy nawet do 90% ceny rynkowej za auto , uczciwie i bez ukrytych opłat.. Jesteśmy od 1993r na rynku motoryzacyjnym. Kontakt: 880-163-880 7dni w tygodniu. *Zapraszamy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam odwiedzenie Emtiserwis - świetny warsztat, w który nie trzeba Bóg wie ile czekać na naprawę. w warsztacie czekają specjaliści, którzy wszystko dobrze sprawdza i każdą usterkę naprawią. nawet nas kobiet nie oszukują;) a zdarzało mi się to w innych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdww
Polecono mi serwis B&B (http://www.bodych.pl), przy cmentarzu na Służewie, bo podobno specjalizuje się we francuskich markach. Pojechałem, szybka i kompleksowa diagnostyka, zalecono wymianę łożyska w skrzyni biegów, poinformowano o cenie, potem w terminie dokonano wymiany (mimo że potwierdziłem w ostatniej chwili). Spoko jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Honda Matraszek, www.hondamatraszek.pl - faktycznie warsztat wart uwagi. Solidne podejście do roboty i dobre ceny. Mój samochód już kilka razy serwisowali i zawsze byłem zadowolony z poziomu usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci zajrzeć tu: http://motolab.pl/zakres-uslug/ jak miałem kłopoty ze swoim wolwo i klimatyzacją samochodową to pojechałem do nich i wszystko ładnie naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta89
są dobre warsztaty w warszawie , kto powiedzial ,ze nie ma . Chociażby Emtiserwis , ja tam zawsze jeżdże z samochodem jak coś nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Honda Matraszek, http://www.hondamatraszek.pl - solidny, uczciwy serwis. W skali 1:10 oceniam ich na 10 :) Warsztat nie tylko dla Hond. Co prawa to nie Wawa, ale jak najbardziej opłaca się podjechać. Zrobią dobrze i nie zedrą z Ciebie kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam zajrzeć do STS Turbo. Oni się zajmują naprawą turbosprężarek to bardzo fajny warsztat, w którym mechanicy znają się na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio098
Ja korzystam z usług http://jhlserwis.pl/ To dobra i rzetelna firm specjalizująca się w naprawie samochodów francuskich, chociaż z innymi też sobie świetnie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa co pisal o salonie mercedesa – wiesz może ile tam przy daimlera biora za malowanie zderzaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie polecam Dukiewicza www.dukiewicz.pl. Przyjeżdżam tam swoim fiatem i jeszcze nigdy nie miałam poczucia że jakoś na mnie żerują co się niestety często zdarza. Przeglądy też robią solidne a nie ‘na oko’.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×