Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość euhenia3

dobry warsztat samochodowy w warszawie

Polecane posty

Gość gość
A pod Warszawą może być? Bo w Markach mam sprawdzone i godne polecenia miejsca. Tutaj namiar http://hondamatraszek.pl - świetni fachowcy, pomocni i bardzo uczciwi w podejściu do Klienta. Jeżdżę tam już drugi rok i zawsze jestem zadowolony z usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś już którąś osobą która poleca ten warsztat www.hondamatraszek.pl, z tym że kilka pozostałych to osoby, które znam z reala. z tego co teraz sprawdzam w necie, to Honda Matraszek ma bdb opinie również na forach. wychodzi na to, że to warsztat godny mojej uwagi. akurat mam parę drobnych rzeczy do zrobienia, więc chyba w końcu ich przetestuje na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulkaa
Mam zaufanie do mechaników z warsztatu na Chodeckiej (www.auto-mlynarski.pl). Kilka razy mi już auta naprawiali dla firmy i za każdym razem wszystko przebiegało sprawnie, bez zwłoki. Na czas napraw jest auto zastępcze do dyspozycji. Rozliczają się z polskimi ubezpieczalniami i zagranicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ochronę antykorozyjną,to ja zawsze korzystam z autoryzowanego warsztatu. Na stronie http://www.rustcheckcorolon.pl/ macie listę miejsc,w których profesjonalnie się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez poszukuje dobrego serwisu, znajoma polecala mi www.autotrans.com.pl bardzo chwalila, czy moze ktos korzystal z ich uslug juz i moze powiedziec cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 76
Ja mogę polecić dobry warsztat w Warszawie . Posiadam vw tiguana 5.0 tdi Pewnego dnia nie mogłem uruchomić silnika. Było kilku specjalistów i wszyscy chcieli demontować silnik bo inaczej się nie da naprawić a elektryk z Jutrzenki naprawił auto w godzinę! Kosztowało mnie to 400zł Ale to nic w porównaniu z wyjeciem silnika za 3000zł Mogę podać telefon na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 733
Ja też polecam warsztat na Jutrzenki 108 W serwisie mercedesa namówili na wymiane filtra za 700zl a samochód nadal nie chcial jezdzić i dymił . Koleżanka mnie namówiła bo sama tam naprawia mercedesa. W warsztacie nnie ma glazury ani poczekalni ale za to Pan naprawił mi auto w 20 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertt
W przypadku typowo powypadkowych napraw z rozliczeniem z OC, czy AC to polecam taką firmę jak Auto Młynarski -www.auto-mlynarski.pl. Oni mają warsztat na Chodeckiej. Łatwo trafić. Załatwiają auto zastępcze bezpłatnie, nie ma problemów z kontaktem, szybko reagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dobry serwis samochodowy w Markach, ulica Nikołaja Ciurlionisa 5. Mają fajne terminy i dobre ceny. Już jestem stała klientką i moja Honda czuje się bardzo dobrze. Zobacz strone www.unicarservice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Green-Car w Nadarzynie http://www.green-car.com.pl/ Ostatnio wymieniałem sprzęgło. Chłopaki szybko sobie poradzili a ceny mają niewarszawskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka 87
wiem jak teraz ciężko znaleźć dobry warsztat dla swojego samochodu. Sama baardzo długo się męczyłam, ale w końcu znajomy mi pomógł www.unicarservice.pl Młody zespół, znają się bardzo dobrze na naprawach. Im mogę ufać. Serwisowali mój stary samochód, pomogli przy zakupie nowego i teraz też o niego dbają. polecam www.unicarservice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, musisz szukać warsztatu samochodowego, który specjalizuje się w twojej marce. Jeśli masz opla to raczej staraj się szukać warsztatu wyspacjalizowanego na ople, dodatkowo fajnie gdyby miał jeszcze sklep z częściami dzięki czemu od razu i na miejscu można się w taką wyposażyć i wymienić. Ja korzystam z takiego warsztatu u siebie w Tychch - www.pmix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry mechanik, świadczący usługi w zakresie m.in. zerwanych gwintów , wykręcaniu zerwanych świec żarowych, wykręcaniu urwanych śrub wtryskiwaczy to http://www.mechaniq.pl/ . Robi szybko, fachowo i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wszystkich dostępnych warsztatów mercedesa najbardziej konkretni są dla mnie przy Daimlera, bo takiej sprawnej i szybkiej obsługi nie miałem jeszcze nigdzie. A jezdze mercedesami od 10 lat i w niejednym miescie musialem oddawac auto do naprawy a to po stłuczce a to opony a to cos. Nie korzystaja z podwykonawcow, maja swoja lakiernie i blacharnie z porządnymi fachowcami co widac po tym jak mi zrobili auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w warsztacie, który tu wspomniano - Honda Matraszek, http://hondamatraszek.pl, w Markach. Bardzo fajne miejsce, godne polecenia. Trafiłam tam w sumie przez przypadek, był jakiś problem z hamulcami, mąż kazał szybko interweniować, namiar znalazłam w internecie. Panowie w warsztacie na miejscu bardzo profesjonalni, szybka diagnoza, równie szybka i skuteczna naprawa :) Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinncc
Solidnego lakiernika mają w warsztacie Auto Młynarski (www.auto-mlynarski.pl). Ostatnio mi robili małą naprawę, bo miałem kolizję na parkingu. Nie ma się do czego przyczepić, koronkowa robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, ze nie oddal bym auta do malego salonu malego mechanika bo nieraz już się na tym przejechałem. A w tych autoryzowanych, fabrycznych tak jak ten salon Mercedesa przy daimlera może i biora troche wiecej pieniędzy, ale czesci maja od reki, pracuja tam najlepsi fachowcy od danej marki auta wiec nie ma takiego strachu o samochod;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qubbek
A ja do powypadkowych napraw z rozliczeniem z OC czy AC to polecam www.zgloszenie-szkody.waw.pl Przyjadą z lawetą, załatwią wszystkie formalności, dadzą auto zastępcze bezpłatnie. Dla mnie najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockMan
Najlepszy z jakiego korzystałem to besthol. Przyjeżdżają na miejsce i działają. Z blacharką to pewnie wezmą Ci samochód i jak skończą to go Ci przywiozą we wskazane miejsce. http://besthol.pl/mechanika-samochodowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam najlepsze doświadczenia z Euromasterem... Szybko, sprawnie rzetelnie. Często mają opłacalne promocje. Teraz cos słyszałem o darmowym przeglądzie. Fajna sprawa, szczelnie jak się jedzie daleko na wczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berggg
Dobrze i tanio przeglądy robią w Auto Remar – autoremar.pl. Warsztat jest przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Ja ostatnio u nich za przegląd plus komputer dałem 200 zł już ze wszystkim, brutto. Profesjonalne podejście, miły kontakt, łatwo się można było dogadać co do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Też jestem posiadaczem mercedesa. Polecacie serwis fabryczny przy Dailmlera.. będę musial się przejechac, a z cenami jak tam u nich?" ja tam jeżdzę i jestem bardzo zadowolonony. po naprawie nie mialem zadnego problemu z samochodem. a ceny to tak jak wszedzie.. wiem ze sa tansze salony, ale do nich nie jezdze bo moj znajomy kiedys probowal zaoszczedzic i pozniej bardzo tego zalowal. koles mu sprataczyl robote i pozniej trzeba bylo wydawac dwa razy wiecej. serwis przy dailmlera jest przeze mnie sprawdzony i chyba zbyt bardzo kocham swojego mercedeska zeby oddawac go w jakies inne niepewne rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez odstawiam na dailmlera i jestem bardzo zadowolony. Maja nowy sprzęt i fajnie sie gada z chłopakami. Lubię sobie czasem cos zmajstrować a chłopaki dużo wiedza wiec za każdym razem dowiaduje sie czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi ci chyba o ten warsztat na Daimlera! Ale tak, zgadzam sie z Tobą, solidny warsztat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę dorzucić serwis silników Deuts www.bthfast.pl. Profesjonalni i rzetelni, służą fachową poradą. Można też u nich dostać potrzebne części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dodać od siebie serwis turbosprężarek www.turbosprezarkiserwis.pl w Warszawie. Znajomy mi ich polecił i są naprawdę rzetelni. I mają dobre ceny za usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemik123
Polecam świetny autoserwis, miałem problemy z filtrem cząsteczek w stałych oraz zaworem EGR w moim audi A6, panowie bardzo szybko, profesjonalnie i tanio uporali się z problemem Jeszcze nie spotkałem się z tak dobrym i efektownym serwisem. Gorąco polecam! adres: Jana Ostroroga 10, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×