Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość euhenia3

dobry warsztat samochodowy w warszawie

Polecane posty

Gość Lizaczek89
wg mnie z dobrych warsztatów w warszawie to moge polecić Emti serwis . Jest to warsztat gdzie można dać samochód do anprawy z poważnymi uszkodzeniami komunikacyjnymi jak i równiez przy drobnych stłuczkach . Panowie równiez zajmują się szybkimi naprawami lakierniczymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfdr
Najlepiej to moim zdaniem sprawdzić sobie warsztat Auto Młynarski (www.auto-mlynarski.pl). Z różnymi firmami miałem do czynienia jeśli chodzi o naprawy z ubezpieczalni i oni zdecydowanie wypadają najlepiej. Pracują szybko, załatwiają wszystko za klienta, nie trzeba sobie głowy zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie to ja mogę polecić serwis turbosprężarek www.turbosprezarkiserwis.pl - rzetelny, ma dobre ceny, zawsze wszystko na czas zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaga4
Ja byłam zadowolona z obsługi w emtiserwis. Szybko zdiagnozowali co jest nie tak i przedstawili możliwości. Cała naprawa trwałą kilka dni razem z dostarczeniem części przez kuriera. Według mnie dobry warsztat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w Wawie, ale zaraz pod Wawą - www.hondamatraszek.pl. Profesjonalny serwis nie tylko dla hond, ale też dla innych marek. Dodatkowo bardzo dobre ceny, konkurencyjne względem okolicznych warsztatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość dobrze jest rozwiązana obsługa powypadkowa w Auto Młynarski -www.auto-mlynarski.pl. Naprawa bezgotówkowa z ubezpieczenia, bardzo szybka i zrobiona solidnie. Na czas naprawy dostałem auto zastępcze, co też było zrobione sprawnie, bez niepotrzebnego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję odwiedzić warsztat samochodowy www.swidnicka4.pl na warszawskim Targówku. Mają przystępne ceny, a samymi naprawami zajmują się terminowo i rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fordek
Swojego forda od kilku lat serwisuję w ASO i nie mam z nim żadnych problemów, przeglądy przechodzi bez problemu, a od stacji zazwyczaj dostanę jakiś gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem klientką http://motolab.pl/zakres-uslug/ mam do nich bardzo blisko. Bardzo dobrze radzą sobie z moim volvo 2005. Regularnie udaję się na przegląd, dzięki temu wiem, że auto jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie w stolicy dobry serwis od turbosprężarek? Jeśli nie, mogę wałaśnie wam podrzucić namiar do STS Turbo, są na Owczarskiej. Oni serwisują te części i je sprzedają, tak więc zakres usług jest pełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza sieć warsztatów to speed car ;) we Warszawie są chyba dwie ich "filie". Na pewno jest na Górczewskiej. Polecam, bardzo rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuki02
ja też robię przeglądy albo naprawy u nich na górczewskiej. mają fajną ekipę i na moje oko bardzo kompetentną. nigdy się nie naciąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebix33
Polecam warsztat na Chodeckiej w Warszawie. Szybka, profesjonalna obsługa. Mają doświadczenie właśnie jeśli chodzi o naprawy powypadkowe i rozliczenia z firmami ubezpieczeniowymi. Na stronie www.auto-mlynarski.pl jest więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyszłość radzę wam postarać się też o konserwację samochodu. Środek Rust Stop bardzo dobrze się sprawdza. http://www.rustcheckcorolon.pl/nasza-siec-warsztatow - tu macie listę warsztatów,gdzie można fachowo dokonać takiej antykorozyjnej konserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie nie znam ale za to pod Warszawą, w Pruszkowie, w którym mieszkam znam warsztat www.faben.pl. Mają świetne ceny, o wiele lepsze niż w wawie i dobrych fachowców. Moim zdaniem warto tam się przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam mercedesa do naprawy.. i chyba zainwestuje w ten salon przy daimlera, jest wieksza gwarancja ze nic mi nie zepsuja…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ten na chełmżyńskiej? bardzo dobrze wspominam u nich naprawę błotnika po stłuczce parkingowej. szybko - chyba po 3 dniach już samochód był do odbioru i jakoś wiele nie zapłaciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Takcie Brzeskim jest Moto Lab: http://www.motolab.pl/ oferują całościową mechanikę pojazdową. Cenowo ok, czasowo również. Jest ok moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie drobna stłuczka spowodowała, że musiałam wymieniać całą chłodnicę w samochodzie. Więc różnie to bywa. Nawet do takich niewielkich zleceń warto mieć warsztat samochodowy, który bez najmniejszych oporów podejmie się zadania a dodatkowo jest w stanie szybko załatwić części, co dla mnie jest absolutnie kluczowe - najcześciej jeśli chodzi o naprawę samochodu korzystam z www.auto-radex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało możesz spróbować naprawy w warsztacie http://www.dekar.radom.pl/ Zawsze naprawiam tam auto,bo mam zaufanie do mechaników i jeszcze mnie nie zawiedli. Widać,że lubią swoją pracę i mają o niej pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto czasem wyjechać poza Wawę, bo taniej a nierzadko także solidniej :) Godnym polecenia warsztatem jest ten działający przy aso Honda Matraszek. Serwisują wszystkie marki samochodów. Kontakt na www.hondamatraszek.pl, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ultravox
Za dobry warsztat samochodowy w Warszawie uważam emti serwis , zawsze jeżdże tam na przegląd samochodu czy wszystko jest w porządku . Ceny uważam ,ze są takie umiarkowane , czyli dostępne dla każdego kierowcy . Jakiś tydzień temu miałem przeprowadzaną u nich renowacje felg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno jest znaleźć dobrego mechanika i to w dodatku w dobrej cenie. Dobre ceny ma http://robcar.pl - robią przeglądy i naprawy samochodów osobowych wszystkich marek, mają w ofercie też wymianę i przechowywanie opon, odgrzybianie klimatyzacji samochodowych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001funia
Po kolizji oddałam Mazdę do serwisu http://www.lakiernictwo-auta.waw.pl Polecało mi go klika osób, wiec zdecydowałam się na oddanie autka właśnie tam. Sprawnie wszystko naprawili, bez żadnego oszukiwania, a co najważniejsze nie za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić warszat na chełżyńskiej emtiserwis. Naprawy wykonali szybko a auto czyste oddali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem posiadaczem mercedesa. Polecacie serwis fabryczny przy Dailmlera.. będę musial się przejechac, a z cenami jak tam u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam godny polecenia serwis turbosprężarek w Warszawie - www.turbosprezarkiserwis.pl. Znają się na swojej pracy, są profesjonalni i rzetelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×