Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no po co???

Jaki jest sens kupować mieszkanie na kredyt, a nawet za gotówkę?

Polecane posty

Gość gość
a może dlatego żeby mieć coś swojego? Żeby nie bać się, że ktos CIe wyrzuci bo właśnie będzie chciał tu zamieszkać. Przeprowadzanie się z kąta w kąt nie jest przyjemne. Kiedy będziesz mieć dziecko i przyzwyczai się do swojego pokoju - zrozumiesz. DLatego właśnie zrobiłam wszystko, żeby kupić mieszkanie. Znalazłam takie w ofercie www.multinieruchomosci.pl . TEraz mam mieszkanie, które z wolna spłacam i jest super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca bestia
te kredtyt to wogóle wielki przekręt, i spłacać to połowe życia? 30-40 lat? za miejsce do spania i srania? bo w pracy i tak musicie po 12godź 6 dni w tygodniu, to miekszkania prawie nie widzicie. To dopiero jest idiotyzm, system zrobił z was niewolników długu na coś co ledwo używacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BańkaAńka
Kupowanie mieszkania ma sens - no chyba, że czyimś marzeniem jest mieszkać całe życie na garnuszku rodziców :) Jeżeli ktoś ma gotówkę - to super, nie musi pakować się w kredyt. Ja niestety musiałam kupić swoje mieszkanie na kredyt i wcale tego nie żałuję. Spłacam go bez problemu, rata nie jest wysoka jak na moje dochody i wiem, że jestem na swoim - jak na dorosłego człowieka przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jest jedyne rozwiązanie. Wiadomo nie jest fajnie, jak trzeba taki wysoki kredyt spłacać. Ale coś za coś. Ja też mam kredyt na mieszkanie i jestem bardzo zadowolona. Udało mi się dostać go na dobrych warunkach dzięki pomocy doradcy finansowego http://www.eurekafinanse.pl/ to naprawdę bardzo dobra inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ogólnie inaczej kupić mieszkanie ? Albo na kredyt albo za gotówkę (zazdroszczę tym co taką gotówkę mają). A czy jest w tym sens ? No chyba lepiej jest mieć coś swojego. Własne nowe mieszkanie to zupełne inne samopoczucie. Jeżeli chodzi o kredyty to też można znaleźć jakieś opłacalne oferty. Ja przykładowo kupowałam u dewelopera Barc www.barc.com.pl który współpracuje z takimi naprawdę sprawdzonymi bankami. No i dzięki nim znalazłam faktycznie fajny. Jakbym miała się tym sama zajmować i za tym biegać to …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jes sens kupownia mieszkania, glownie taki ze jest twoje i nikt Cie z niego nie wyrzuci. z wynajmowanego i owszem nawet nie wiesz kiedy i dlaczego. dlatego ja kupuje mieszkanie w www.osiedleprzylesie.eu/ , by miec swoje 4 katy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taki, ze masz cos swojego, swoje 4 katy, z ktorych nikt Cie nie wyrzuci i zostawisz to swoim dzieciom. osobiscie ostatnio szukalam mieszkania do kupienia przy pomocy http://www.nliberty.pl/ i oferty byly naprawde swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w coś swojego, a nie całe życie wynajmować. Dlatego my kupiliśmy działkę www.dzialki-szczecin.com w Kobylance by się pobudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×