Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

nie,ale na mnie nikt szczególnej uwagi nie zwraca. Raz po walce z fifą pod okiem 3dni chodziłem i tylko brat się kapnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Jakoś jak byłem młodszy bardziej się "cykałem" :) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałem jak dojść :p a tak serio,będąc ze mną "sam na sam" i w okół żadnych ludzi. Nie bałabyś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a tak pytam bo pisałaś,że czułabyś się bezpieczna oglądając ze mną film. I ciekawi mnie czy nie bałabyś się człowieka,którego nigdy na żywo nie widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie :-) a co filmu ..mówiłes kiedyś że byłbyś miś coś tam coś tam ..a że film był wyjątkowo straszny to ci wyznałam sekret że miło by mi było oglądać film razem. Ej jaka ja jestem głodna nie masz pojęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym przytulaniem to pewnie jest też trochę tak,że w dzieciństwie nikt mi nie okazywał uczuć,nikt nie przytulał i to może dlatego chciałbym sobie to w dorosłym życiu odbić... To zrób sobie kanapke i się nie głoduj :p bo ci uda zmaleją hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kijem byś mnie nie odgonił od siebie ha ha " kolejna rzecz,w której byśmy się dopasowali :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz jak mówiłem,że jak jest po pierwszej w nocy i nie odpisujesz 10 minut to znaczy,że śpisz? Wczoraj Twój ostatni post o 01:01 hahaha czyli moja teoria się sprawdza :D bo już po pierwszej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadstawisz mu szpary
szybka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×