Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

"nie chcę mi się tak byle jak" hmmm,czyli bardzo ci zależy na jakimś moim zdjęciu. Tylko ciekawe jakim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przez to ze mam odstajace uszy jestem prawiczkiem" fajny temat haha wypaliło skóre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiasz swoją nokie na stoliku,włączasz samowyzwalacz. Jesteś ubrana w bluzkę/koszulkę i jakieś spodnie. Stajesz na tyle daleko aby było widać całą sylwetkę razem z głową. I masz stać przodem do obiektywu i się nie uśmiechasz. Taki ma kaprys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,że brzydki ale ciekawi mnie twoja twarz ustawiona przodem bez uśmiechu. Ale to dopiero muszę wygrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym ci nie zrobił. No chyba,że jakoś byś mi to wynagrodziła :D to może byśmy się dogadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo w nagrode po wypiciu kawy mógłbym umyć szklankę. Ot,twoja łaskawość :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest kompromis. Na coś takiego to ja się nie piszę. Żeby ci zrobić na złość idę sobie zrobić frytki.a ty myśl o kawie :p wracam za 30min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomyśleć,że w innych okolicznościach moglibyśmy razem zjeść te frytki ahhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś nie chciała jeść to ja bym Cię nakarmił własnymi rękami. Tak by Ci się spodobało,że pomyliłabyś palca z frytką i byś mi go odgryzła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×