Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

hmm..czy nie wierzę w miłość, to nie takie proste jak ci się wydaje w tej chwili.. A co do zioła nie mam konkretnego zdania i nie powiem trochę uległam powszechnej opini z jednej przyczyny nigdy nie miałam z tym styczności. Nie powinnam wcale zabierać głosu w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś mówiłaś,że absolutnie nie wierzysz. A teraz,że to nie takie proste(czyli nie jesteś pewna). Jest jakiś progres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie sprawdzony ale nie długo sprawdze :-) ej mogę zadać ci pytanie/stwierdzenie bo cholernie mnie to ciekawi a gadamy o wszystkim więc myślę że to nie będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaj o co tylko chcesz i kiedy tylko chcesz ;) nie krępuj się. Od żadnego pytania nie ucieknę :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie nie pytanie ale..jesteś tak słowny czy tylko zauważyłam to przez przypadek ,zbieg okoliczności .. mianowicie tylko raz użyjes słowa "przepraszam" i chociaż specjanie starałam się o to w żartach to nie uległeś ..taka tam ciekawostka ,czy jesteś typem faceta nie przepraszającego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem pytaniem na pytanie (tak się niby nie robi ,ale za chwilę Ci odpowiem na tamto) Kiedy powiedziałem "przepraszam"? bo serio nie pamiętam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ja umiem przeprosić,ale muszę mieć powód.Jeżeli kogoś skrzywdzę lub bezpodstawnie obrażę to potrafię przemyśleć błąd,ochłonąć,wrócić i przeprosić.Więc nie jestem facetem,który nie potrafi się przyznać do błędu i przeprosić.Korona od przeproszenia kogoś mi z głoiwy nie spadnie,i przeprosiny ujmą na honorze dla mnie nie są,ale muszę mieć powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
http://www.youtube.com/watch?v=tEcfuwidbug "Szanuj przyjaciół, wrogów miej blisko Nie pozwól pluć na własne nazwisko SPLAMIŁEŚ WRÓĆ,PRZEPROŚ ZA BŁĘDY Swój zapał studź to prawda zwycięży"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądre słowa nie mogę teraz na kompa wejść ale przesłucham napewno. Satysfakcjonująca odpowiedź ,dzięki wiesz pytam bo nadal się poznajemy a tak mnie to zaciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się ponosić 100% odpowiedzialność za swoje słowa.Szczególnie te duże ,mające wielkie znaczenie,które mogłoby kogoś zranić.W sumie "przepraszam" nie jest jakimś wieeeelkim słowem,ale jakoś też na prawo i lewo,bez powodu nim nie szastam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz pytam bo nadal się poznajemy " dziwne uczucie nie? W jakimś stopniu się z kimś "znać" a nawet go nigdy na oczy nie widzieć.W dodatku ja i Ty lubimy kogoś,z kim nigdy się nie spotkaliśmy.(oprócz zdjęć) Dziwne :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwne ale i fajne :-) nie wiem jak ty ale ja nigdy jakoś się nie paliłam i nie poznałam się z nikim wirtualnie. Najlepsze jest to że polubiliśmy się za charaktery :-) a dopiero potem było pierwsze wrażenie po zobaczeniu się na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż też nie twierdzę,żę czasami nie przeproszę za żart.Bo zdarza się ,że zażartuję ,ale zby dosadnie i kontrowersyjnie. Wtedy też przeproszę.Ale napewno nie będę szastał takimi słowami w stosunku do dziewczyn.Wiesz jak to jest,czasami sobie jakaś coś ubzdura i udaje obrażoną tylko po to żeby ją ZA DARMO przeprosić :D na takie "babskie sztuczki" to ja się nie dam złapać :p (nie kieruję tego posta w Twoją stronę,tylko ogółem stwierdzam to obserwując zachowania kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ha ha pewnie chodzi ci o tego sławnego "focha" taaa,a faceci pokornymi oczkami przepraszają,trzymając kwiaty w ręce..... ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie też nie miałem,tam jakieś takie,że ze dwa dni z kimś popisałem, ale to żadna znajomość :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no,raz miałem taką tygodniową "znajomość"(może i dłuższą,nie pamiętam) ale rozmowy były tylko i wyłącznie o rapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×