Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Kurwa od tygodnia brat mi po kilka razy dziennie pierdoli "stawiamy na ksw? stawiamy?" Ja się nie ugiąłem i nie postawiłem,ale wpadłem na fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Podajemy zwycięzcę i sposób w jaki wygra (TKO/KO, sub, dec) 2Wygrywa osoba która zgromadzi najwięcej punktów # za poprawne wytypowanie zwycięzcy i sposobu zwycięstwa - 3pkt # za poprawne wytypowanie zwycięzcy - 1pkt TKO/KO ---nokaut sub----poddanie dec-----decyzją sędziów Khalidov vs Grove Materla vs Wallace Saidov vs Mańkowski Kułak vs Strus Sowiński vs Jewtuszko Martin vs Horwich Bońkowska vs Kowalkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bierzemy udział ja i Ty. Kto przegra(zgromadzi mniej punktów) to drugiej osobie wysyła zdjęcie takie jakie sobie zażyczy.Oprócz erotycznych oczywiście :p (np jak wygrasz to możesz sobie zażyczyć moje zdjęcie w fartuszku lub coś innego :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalidov sub Materla dec Mańkowski dec Kułak ko/tko Jewtuszko dec Horwich sub Bońkowska ko/tko Moje typy zwycięzców i sposobów w jakie wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To doda takich lekkich emocji oglądaniu gali i będzie w tym jakaś,mała nutka hazardu :D Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :-) ha ha ha ha ha jaki pomysł no poprawiłeś mi humor po parszywym dniu ha ha :D pomysł mi się podoba ale ty to zaraz jak przegram, wymyślisz jakiś szalone zdjęcie :p boję się tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic szalonego. Tak jak mówiłem,żadnej erotyki nie zarządam ;) a może wygrasz kto wie? Masz 50% szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic,upokarzającego nie wymyślę. A w dodatku to ty możesz wygrać. I będziesz miała większe emocje na ksw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już idioty ze mnie nie rób haha :p i tak całymi dniami piszemy razem więc masz czas. Umowa taka:kto przegra to ma czas na zrobienie i wysłania zdjęcia do środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci robiłem zdjęcia "z marszu" jak stałem tak robiłem więc i ty możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawaj swoją listę,żmijo(oczywiście niektórzy zwycięzcy mogą się powtarzać. Lub sposoby zakończenia walk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jak wytypujesz poprawnie sposób zakonczenia walki ale pomylisz sie co do zwyciezcy to masz0pkt za tę walkę. Np napiszesz,ze mankowski wygra nokautem z saidowem. A to saidov znokautuje mańkowskiego to masz 0pkt :) ogarniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesłuchałam iii ... Pono feat Albert Sosnowski Żelazna Wola - ma coś w sobie :D Shellerini - Paręset Słów feat. Onar, Kaczor (prod. Donatan fajne ,tylko za Kaczorem trudno nadążyć :P NULLO o kurwa , co ten typ potrafi :D czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×