Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

pod moim wpływem zmieniłaś gust muzyczny,telefon i całe dnie masz zajęte na kafeterie :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boję się. Już ci kiedyś pisałem,że gdy byłem młodszy to oglądałem omena i nawet wywarł na mnie wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam. A pamiętasz jak kiedyś pisałaś,że jak twoi rodzice wrócą to odchodzisz z kafe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moglibyśmy razem oglądać,ja już mam ciarki na plecach" a oglądanie filmu ze mną,dało by ci poczucie bezpieczeństwa? :) .hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,ja powinienem być koneserem filmów na telefon. Jak ktoś się boi to zamawia mnie jak prostytutke na telefon i ja przyjezdzam i oglądam. Haha żartuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ciekawości,rodzice nie zauważyli czegoś po powrocie? Że więcej na tel i kompie siedzisz? Czy zawsze tyle czasu na necie spędzałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie. Mógłbym teraz oglądać filmy,grać na kompie i kilka innych rzeczy. Ale sto razy wolę pogadać z tobą. Mówię to całkiem szczerze. Przecież jakbym nie chciał z tobą rozmawiac to bym ci to powiedział lub bez słowa bym się zmył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kurwa chcę cię zgwałcić i pobić! Zadowolona? Jestem bo cię lubię,fajnie mi się rozmawia,mamy wspólne tematy,nie jesteś drętwa,nie jesteś sztywna i obrażalska i mimo moich wad jesteś w obec mnie bardzo tolerancyjna. Podobasz mi się po prostu jako człowiek,z którym można fajnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywołałaś we mnie chwilową agresję :p zadałaś pytanie w taki sposób. Jakbyś myślała ,że ja traktuję cię jak jakiegoś odpadka,śmiecia,z którym "jestem"tylko z litości jak z jakimś bezdomnym psem.... Jakbym miał cię w dupie to dawno by z tego tematu spierdolił. Rzeczą oczywistą jest ,że czasami wyjdę z kolegami lub coś. Bo niestety wirtualna rozmowa (mimo,że fajna)to do prawdziwej jednak jej trochę brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebnie się denerwujesz nie chciałam tego , chciałam tylko tak naprawdę dowiedzieć się dlaczego tu jesteś. Wiesz że nie lubię niedomówień..tylko cię niepotrzebnie wkurzyłam wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przytulam cię na zgode :) i po problemie ;) jestem tu bo jesteś spoko. Jakbyśmy mieszkali bliżej siebie to już dawno znajomość by była na gruncie realnym bo wydajesz się być super dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×