Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

a jak miałem 6 lat to brat we mnie rzucił od tyłu takim kanciastym kawałkiem żelaza i mnie tym znokautował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koksiarz pisałeś o myszach, jak pisałem o bear grylsie i sztuce przetrwania o dziwo dziś mieliśmy mysz, ale jej nie złapaliśmy, prawdopodobnie zapakowałem ją była między koszami i pojechała prawdopodobnie do sklepu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ciekawe kto tę paczkę otworzy bo jak jakieś kobiety to zawału na miejscu dostaną :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekładał makulaturę i znalazł karton z babeczkami, sobie otworzył i wszystkich poczęstował bo myślał, że sąś przez pomyłkę (za 5 minut przychodzi szef zmiany i się pyta o jakieś babeczki bo ktoś po nie przyjechał, ktoś wcisnął kit, że pojechałe gdzieś dalej), a kumpel razem z tym gościem przekładał makulaturę i powiedział mi, że było czuć od niego, alkoholem (prawdopodobnie był trochę wstawiony). Babeczki znikły i nikt już ich nie znajdzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu piszecie i piszecie ... Jak można pisząc tu trenować? Robić obiad i pisać tu? Jak wy to robicie, że prowadzicie normalne życie, a średnio co 5 minut tu się udzielacie? Skupiacie się wogóle na tym co robicie w życiu, bo ja mam wrażenie, że myślami ciągle jesteście tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dowiedziałem po fakcie. Czasem coś tam dostajemy do zjedzenia, więc myślałem, że można, jak zjadłem to powiedział mi, że znalazł (nie wiedziałem z kąd to ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha koks to jeszcze i kuchnię dzisiaj w między czasie pomalował :p nie wiem jak on to zrobił. Ha ha to nie jest takie trudne dzień szybko mija a wszystko można zrobić w przerwach między pisaniem ,ja to i książkę potrafię czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ha ha to nie jest takie trudne dzień szybko mija a wszystko można zrobić w przerwach między pisaniem ,ja to i książkę potrafię czytać " Czytanie książki i udzielanie się tu co 5 minut? Nie ma co wczułaś się w to co czytasz, to tak jak by co 5 minut 120 minutowy film przerywano reklamą, ja bym już podziękował za taki film, no podziwiam ja tak nie potrafię się rozdwoić i skupić się na 2 rzeczach naraz jeśli chodzi o czytanie książki, oglądanie filmu to tym bardziej podziwiam, ja bym stracił wątek i ta książka lub film by mnie znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam was ja jak coś robię to skupiam się na tym co mam, chce zrobić i świata poza tym celem nie widzę. No cóż mam zdekka inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×