Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Gość Pomocna dłoń :)
Ja teraz zmykam, ale wrócę później, a temat już sobie wrzuciłam do obserwowanych, bo to moja dzialka, natura ponad wszystko :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Jaka rados mi sprawiliscie...:):)Ta radosc jest bezcenna:)Bede niedlugo, kielki scinam, sieje nastepne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
A dlaczego Tobie radośc ??powiedz prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Posililam sie:PDzis kielki dyni, lnu i fasoli mung(jesli pomyle nazwe to przepraszam):) Dlaczego radosc?Dlatego, bo wiem, ze sa tez inni ludzie poza moim mezem, ktorzy mnie rozumieja, a dokladnioe sa swiadomi jak szkodzili sami sobie:)Dlatego radosc.:):):)Taka wielka to radosc ze slow mi zabraknie by ja opisac:) Oczywiscie nie jem samych kielkow:DMozna tak pomyslec;)Jem wszystko co nie zawiera chemi.Zeby bylo smieszniej, skonczylam gastronomie, dokladnie technologia zywienia zbiorowego:DWiedzialam tyle o zdrowiu co nic, bo wiedziec nie chcialam. Nigo nie chce tutaj obrazic, sama swiadomie i nie, jadlam caly syf.Z mezem jezdzilam do supermarkietow, koszyk wystarczal na dwa tyg, dokupowalismy chleb, warzywa..Tak jadlam przez wielenascie lat. Dlatego nie chce nigo tutaj obrazic, mi samej brakowalo rozumu. Zaczelam chorowac, czasami nawet z lozka nie potrafilam wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Potem lekarze, antybiotyk za antybiotykiem...flory bakteryjne, dla mnie dzis, sztuczne, kazda tabletka, nawet najzdrowsza, poddawana jest suszeniu, podczas takiego procesu traci praktycznie wszystkie witaminy i wartosci odzywcze:)Nie polecam zadnych, mozna zastapic swiezymi, zdrowymi warzywami, kazdy chyba wie, ze nim dane warzywo wyrosnie, najpierw zaczyna kielkowac, obojetnie jakie:)Kazde:)Wyobrazcie sobie suche nasionka, wystarczy im woda a na nowo odradzaja sie do zycia.Suche nasionka, potrafia odzyc kiedy juz nie zyly:) Nasionka kupuje w sklepach EKO w ogrodniczych nie nadaja sie, zawieraja chemie, nawet ziemia ktora kupujemy, jest nawozona przez stuczne nawozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Probiotyk mozemy zastapic jogurtem z L.casei, to jogurt z zywymi probiotycznymi bakteriami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Na poczatku tygodnia mialam zostac w szpitalu, powazna operacja a potem chemia.Maz wspomnial bym spakowala torbe, powiedzialam ze jesli bedzie trzeba to przywiezie:) Kilka godzin czekali na mnie, cytuje mojego 6 letniego synka" Mama ty umrzesz i juz nie wrocisz do nas, nie chce zebys byla w szpitalu, jak umrzesz to ja bede caly czas plakal nawet w szkole..." Synek dal mi takiego kopa...:D Obiecalam ze wroce, nie zostane w szpitalu:) Trudno slowami opisac uczucia, byly tez lzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Rzodkiewka na bakterie,najlepsze jest kwasne mleko robione samodzielnie,kupowane w sklepach sa chemiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń :)
jogurtem z L.casei ? nie bardzo, to też chwyt marketingowy. Czytałam infomacje z dobergo źródła, że wszytskie jogurty razem wzięte, z probiotykami nie mają nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń :)
Ja tylko z doskoku teraz, bo cięzko pracuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe to wszyćko
gonda, a ty potrafisz sam produkować mleko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Jak to cięzko pracujesz???usiadz ,pogadaj,napij sie zielonej herbatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ciekawe to wszyćko,oczywiście,ale nalezy dodac kwasne mleko,kupujesz u rolnika z ekologicznej hodowli mleko słodkie i stawiasz na dwa dni i masz kwasne,a co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze jak ja bym chciala
miec tyle kasy by sie zdrowo odzywiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń :)
Akurat zielona herbatka to mój ulubiony napój, już wydoiłam 2 kubki dzisiaj. A ja siedzę sobie, siedzę, ale muszę się skupiać nad czymś innym niż kafeteria, tutaj sobie zerkam tylko w wolnych chwilkach, czaasmi te wolne chwili są dość długimi chwilkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam książkę
"Zwyciężyć chorobę" Są tam opisane przypadki ludzi którzy wykonując specjalne ćwiczenia wizualizujące zdrowie wychodzili z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Pomocna dlon- Ja wzielam dzien wolnego, bezplatnego:D Fajna masz prace;) To lepiej kupic wysuszony w apcete??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
polecam książkę,a to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń :)
Kurcze jak ja bym chciala- Na pewno ją masz, tylko tym jeszcze nie wiesz, jak spróbujesz to będziesz miała nagrodę w postaci dobrego samopoczucia, śwtnego wyglądu, więc później trudno będzie z tego zrezygnować. wiadomo, że będzie Cię ciagło do starych przyzwyczajeń, ale przcież raz za czas można sobie zaszaleń, najwazniejsze, żeby nie szaleć codziennie. Tak jak napisałam, nie mam czasu żeby teraz wiele pisac, ale ja też kiedyś byłam mega paskudnym żarłkiem i jadłam paskudne jedznie i myślałam, że już tak zostanuie na zasze, a jednak teraz jest całkiem inaczej :) skoro taki paskud jak ja dał radę to kazdy potrafi, trzeba tylko spróbować..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń :)
Ja polecam też cwiczenia oddechowe Butejki. Ogólnie warto się przypatrzyć jak oddychają male dzieci, wciagajć powietrze, brzuszek się napełnia i unosi, wydychając, brzuszek opada i tak powinniśmy oddchac jak najczesciej, najlpeiej robić sobie takie ćwiczenia na świezym powietrzu, przperaszam że tak chaotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń :)
rzodkiewka- Fajną mam pracę, bo pracuję sama dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Zastap syf zdrowiem, najesz sie bardziej, kasze do zup zamiast maki, do zageszczania, osobiscie polecam orkiszowa. Pomocna dlon-Ciesze sie bardzo, ze i do Ciebie dotarlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Tez podobnie pracuje, nie wyrabialam fizycznie, dlatego ta zmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kurcze jak ja bym chciala miec tyle kasy by sie zdrowo odzywiac" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nie widzę większego problemu! Od lat zajmuję się zdrowiem i zarabiam z tego bardzo fajne pieniądze. Jeśli chcesz, to ci też pomogę w tym zaistnieć i odnieść sukces finansowy. Polecam i zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Rzodkiewka na bakterie,a co robisz??jak pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Rzodkiewka na bakterie,a co robisz??jak pracujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Polecam tez, czytanie Biblii, a w szczegolnosci Ksiegi starego testamentu.Tak wiem, nie jestem katolikiem...:D Kiedys ludzie mieli wiecej rozumu niz dzis w 21 wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Rzodkiewka na bakterie,no bo kiedys ludzie zyli blizej natury,potrafili cieszyc sie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Nawet reklame mamy gratis-chodzi mi o wpis ouuJezu:)Eko nasionka pszenicy poprosze, bo mi sie koncza, dostane u Ciebie?:) Sprzedaje artykuly kuchenne.(Patenie, garnki, kubki....wiele wiecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×