Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robolllll

praca w ROBAN-maskara!

Polecane posty

Gość gość
nie wiem, bo byłam tylko sprzedawcą ale też widziałam co się dzieje jak utarg był mały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety admin nie puszcza tego co chciałam napisać w tej kwestii ;( że niby to SPAM :( . Więc nie wyjaśnię tematu zapłaty za szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami o pracy w sieci Roban, praca tam to czysty wyzysk, podejście szefa do pracowników jest więcej niż naganne! Traktuje wszystkich jak swoich niewolników, żadnego szacunku dla pracownika, wyzwiska i telefony z awanturami są na porządku dziennym. Nie warto podejmować pracy w tej sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowisko kierownika za najniższą krajową, pracujesz ponad 200 godzin bo po 10 godzin dziennie i nie ma że boli, 10 godzin od pon do piątku i sobota 6 godzin, bynajmniej tak jest we Wrocławiu na świdnickiej, jak zrobisz tyle godzin i za 5 zł na godzine to fakt wychodzi około 2000 tys, ale życia w ogole żenada, stanowsko kierownika tylko chyba dla tak zwanego szpanu;) Odradzam wszytskie możliwe stanowiska w tm syfie, nie dosć że sprzątasz sklep za darmo, przychodzisz wczesniej aby przykleić ceny, tez za za darmo, bo nie płacą a co lepsza nie oddają tego czasu, a jak się spóźnisz czyli jak przyjdziesz nie za 15 minut przed otwarciem sklepu (kiedy prace zaczynasz o np 9) to zrypa taka że żyć się odechciewa, ogolnie obóz pracy za 5 zł na godzine, umowa o pracę po 6 miesiacach pracowania za 1000 zł (dzień w dzień- może jeden dzień wolnego w miesiacu, i to nie sobota- każda sobota pracujaca!!) a najczęściej po 6 miesiącach nie przechodzisz na umowe o prace tylko biorą kolejną która na zlecenie robi kolejne pół roku, wypłata przy umowie o prace 1300 zł wiec szału nie ma;), pozdrowionka robaneczki! Zwolnijcie sie z tamtąd i nie róbcie nawet tam zakupów bo ostatnio natrafiłam na majtki z krwią w bieliźnie! Szkoda zdrowia, nerwów i niszczenia swoich ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i zapomniałam dodać Pan Roman, kierownik nasyła "swoich ludzi" czyli znajomych do sprawdzania jak sprzedawczynie się zachowują tzn czy odpowiednio według standardów założonych przez lumpeks pracownik dobrze odsługuje klientów, nie raz dostałam zrype za nie zapytanie się "w czym pomóc"? :)Uwazajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam źle się wyraziłam- nie kieronwik tylko Pan Prezes sieci eksluzywnej odzieży użwanej gdzie mozesz kupić majtki z krwią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowa o pracę po 6 miesiacach dopiero, warunki straszne, nie płacą za sprzątanie sklepu o godzinach pracy, czyli codziennie prazujesz 20 min dłuzej za darmo, a wymiana towaru? tragednia! 70 zł za obóz pracy i mieszanie się w brudnych smiedzących ciuchach w kurzu, noszenie ciężkich worków po 10 kilo, układanie ich pod stelaże, i to wszytsko za 70 zł a wymiana czasem trwa około 10 godzin ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kierownik przy wymianie zamiast robić to stoi za ladą i udaje że coś liczy i dyryguje- ty tamto rób, ty ubieraj manekiny, nie tak, tak! a często gęsto jest tak że nie ma w co ubrać manekina! bo same brudy przchodzą! A jak już coś zanjdziesz fajnego dla siebie? Nie ma mowy o odkładaniu albo kupujesz albo nie, jako pracownik nic nie możesz sobie odłożyć! a jak zobaczą że coś na manekinie chowasz dla siebie to od razu zjebka! śmiech na sali, tak traktować pracownice!!! Tego Romana to powinno się do sądu podać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda też kierowniczek bo te telefony co mają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również odradzam pracę w Robanie . Praca we wrocławiu na Ładnej to mobbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly35
Witam Czy ktos wie jak wyglada praca koordynatora w firmie roban(obowiazki ,zarobki)?Mam isc na rozmowe ale po tym co przeczytalam nie wiem co myslec...Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeczytalas, odpowiedz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koordynatora tez jest za tak zle???Oferuja auto tel i umowe o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly35
Halo halo !Czy ktos wie jakie warunki pracy ma koordynator???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś był na rozmowie o pracę na stanowisko koordynatora??? jak to wygląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly35
Bylam :)piszesz rowniez na GO.WORK?Bo tam troszke napisalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie polecam
Czy ktoras z was pozwala pana romana do.sadu o.mobbing badz nadgodziny,btrak listy obecnosci.czy tez przerwa na.10godzin15minut,ja sie gleboko.nad tym zastanawiam?jesten ciekawa czy ktos go.pozwal,praca kordynatora to.mega kpinybjak ci da 2tys to super. Auto da albo.nie.praca kupe godzin.jazdy po roznych miastach od poniedzilaku do.soboty czy nawet niedziele jak.wymiany sie przedluza....zjeby od romka.na.porzadku dzinnym.dla mnie to praca dla.czlowieka bez wyksztalcenia bez rodIby i bez oceby swojej wartosci,ja pracowalam.rok.i orok za dlugo kazdy nowy kordynator jest kilka.tygodni i.papap sam.rezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra masakra zastanawiam się czy z osob pracujacych w robanie choc raz ktos miak wyplate na czas...dzis jest 14 a pieniazkow nadal nie ma za to szanowny pan szef buja się bmw 7 po krakowie.Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosnie tej atmosfery ktos wczesniej napisal.. ja tez sie zgadzam. Strasznie jenda z kierowniczek wydziera sie na pracownikow i to nawet na wymianie towaru. Stale cos nie tak. Nawet jak wina nie lezy po stronie pracownika to i tak opier...,oczywiscie Pani regionalna nic nie widzi i nic nie slyszy. Za to wychwala kierowniczke sklepu i popiera w calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżbyś mówiła o Wiktorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o Paule kierowniczke sklepu we Wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Ms.Wiktorią miałam i ja do czynienia, widzę,ze dalej beznadzieja w tym temacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ktorym sklepie kierowniczka Wiktoria pracowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie są złe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze nie wszystkie. Ja mimo iz nie pracuje w Robanie juz od dawna to bardzo lubie Paulinke ktora dali na Pilsudskiego i Pania kierownik ze Swidnickiej i Pania z Zekaznej szkoda ze mialam pecha i przydzielili mnie na Ladna:( do tej z mor..a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria na Widnej robiła wówczas a jeszcze wcześniej na Strzegomskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtajemniczona1
popieram w 100%, jesli jestes cyborgiem, ktory nie potrzebuje dnia wolnego, kasy i lubi prace w smrodzie i kurzu startuj, aha i jeszcze nie straszne upokorzenia ze strony pseudo kierowniczek to praca dla Ciebie. ładna to najwiekszy syf, dzieki oczywiście kierowniczce, smierdzacemu leniowi który krzykiem zalatwia sprawe. jest to babsko nie do ruszenia bo idealnie wpisuje sie w oczekiwania koordynatorki justysi wiecznie skrzywionej panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były klient
no tak, przecież justysia to koleżanka anitki - byłej nałożnicy romanka:) laska bez pojęcia o handlu i tak zadufana w sobie że mimo depresji wierzy w misję jaką je powierzono:) czyli - towar chujowy, ale to wina klientów, smród w sklepie - wina klientów, chujowy utarg - wina personelu, szkoda, że nie tego samego towaru przebranego przez 3 tygodnie w innym sklepie w innej części PL, pretensje do świata - gdy któraś z pracownic chce należne jej (qrwa) wolne przy pracy 220h (zapłacone 160h) - odp. szef się nie zgodzi (nawet nie zadzwoni do niego kryjąc własną dupę), totalna indolencja ze strony pani justysi przekonanej że jest kimś... na pytanie dlaczego jest taki chujowy utarg zawsze stwierdza że to wina personelu, a sama ma zajebiste spadki w pseudosprzedaży, opierdala towar handlarzom na wymianach, a potem się dziwi że na świeży towar przychodzą ludzie z ulicy i mlaskaja że najlepsze wykupione... - handlowiec roku... wymagania co do personelu - 20 min przed otwarciem - trzeba podać romusiowi lub anitce ile osób przed sklepem (jakby to miało qrwa wpływ na bilans dzienny), raporty co 2h z porównaniem z miesiąca i roku przed? i wieczne pierdolenie że słabo i trzeba nadrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parodia jest tez sledzenie pracownikow na sklepie jak rozmawiaja z klientami jak pracuja co robia w danym momencie. Czy oby stoja pod sklepem z ulotkami ( bo i taka tez praca jak malo osob na sklepie) . Zimno czy upal a sprzedawca z ulotkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×