Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robolllll

praca w ROBAN-maskara!

Polecane posty

Gość gość
skończcie już gadać głupoty bo to się nudne i żałosne robi, w d***e byłaś gów** widziałaś :) Pamiętaj- nie wiesz? - nie wtrącaj się ..głupie nudzące się anonimy ... cwaniaki , przyjdź i powiedz w twarz jak masz jakiś problem bo po drugiej stronie monitora każdy taki cwany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mowilam jest na kamerce i co cos dalo? Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta CZ
Ja jeb... ludzie po co to....rozwala mnie to.. wchodze tu i wymiekam. Pracuje na Swidnickiej od roku... Nigdy nie bylo problemu z wolnym z p. Justyną, szefem czy inną osobą odpowiedzialną.. Ona jako kordynator robi kupe swietnej roboty... daje wolne....pomaga, rozumie nas, doradzi. A jeśli osobo bezosobowo masz inne zdanie to przedstaw sie , zrobimy konfrontacje i skonczą się Twoje wywody i pretensje co do firmy i P. manager... Miej jaja i napisz kim jestes i co Cię gryzie a nie czepiasz się i krzywdzisz osoby które niejednokrotnie ci pomogly i podały ci rękę zapewne....pozdrawiam Aneta ze Swidnickiej.. KIEROWNIK. Podpisz sie dobrodzieju... bo o to w tym chodzi a nie debil...... ukrywasz sie pod pseudo gosciem i wielcie udajesz poszkodowanego.. gdzie twoja odwaga ciulu....no chyba jej nie masz... lub jestes osobą z niską samooceną.. Z racji niepowodzeń prywatnym und zawodowych pozostalo Ci tylko napisac negatywny komentarz wlasnie tutaj tchorzu,... powodzenia w dalszym zyciu w ktorym oczywiscie bardzi ci cięzko i założ sobie maske zorro lub inko gnito bo na wiecej cie nie stac... no to baw sie. Obudzisz sie rano, spojrzysz w lustro i będzie tam napis ' YOU WON'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz po tym jak napisalas mozna jasno stwierdzic jak szanujesz ludzi. Rozne tu osoby pisza i wcale nie musza sie ujawniac. Na wymianie towaru nikt nie moze nawet poprosic o wolne wiec tez przestan opowiadac glupoty ze mozna... Prawda boli oj boli z tego co widac jak jedziesz o anominkach,gosciach itp. Zapamietaj raz jeszcze ludzie maja prawo do wypowiedzi czy Tobie sie to podoba czy tez Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiscie kochanie ja rowniez mam prawo do wypowiedzi. I nie potrzebuje sie ukrywać jak kto po nie którzy...Anonimowość jest cechą tchórzostwa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na Kierownika takie teksty jak : ciulu itp Gratulacje ! Wlasnie widac kto tu ma niska samoocene...a z tym ze kierownik da wolne no prosze te bajki zachowac dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kochanie to masz w swoim lozku. Kolorowych Pani Kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 21 wiek i kapitalizm i nikt nikogo do pracy nie zmusza. Nie chcesz pracowac nie przychodz na wymiany, skoro twierdzisz że nie mozesz odpoczywac to zwolnij sie i znajdz inną pracę... Problem jest taki że to ludzie tworzą firmę a nie firma ludzi... Skoro brak Ci charakteru to nie masz prawa wypowiadac sie na temat organizacji pracy i osób odpowiedzialnych za nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba odzielic ziarno od 'plewu' kochanie.... pozdrawiam.. Świdnicka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz dawno temu zwolnilam sie z tego lumpa. I jestem zadowolona. Ale jak widze inne kierowniczki tez sa nie lepsze a szkoda bo mialam bardzo dobre zdanie o Tobie. No nic dalej wciskaj te kity o wolnym o pomocy itp ale prawda i tak wyjdzie na jaw. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że nic złego się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac to zwlaszcza po wszystkich opiniach tu i na go worku:) te twoje nic sie nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta CZ
poczytaj książkę albo zacznij dziergać na drutach a nie od miesięcy siedzisz tu jak obłąkana i wypisujesz te wszystkie bzdury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca w ROBAN-maskara! x Produkują maskary? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba odzielic ziarno od 'plewu' kochanie.... x od PLEW kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swidnicka zajmij sie praca bo zaraz juz nie bedziesz Pania Kierownik od lumpow.I wpadniesz w depresje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od miesiecy siedza ludzie ,ja od tygodnia wiec nie zapominaj ze piszesz nie z Kochaniem tylko ludzmi ... ale przeciez jestes tak bystra ze wiesz wszystko wiec nic tu po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swidnicka
A co zwolnisz mnie ..... ? Na temat depresji widzę wiesz bardzo dużo... Przechodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolnic to moze Ciebie pracodawca jak dalej zamiast pracowac bedziesz jak to nazwalas < goglowac> ... Co do depresji to raczej Tobie grozi jak bedziesz tak wiekami bronila na kazdym portalu firmy. Widac ze slaba masz ilosc klientow na sklepie. Co utarg zmalal? To na ulotki przed sklep a nie sie obijasz i obijasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swidnicka
Na każdym mówisz.. widzisz mam tak dobrego managera że miewam wolne, których ponoć w tej firmie nie ma... no cóż, bardzo mi przykro że latałaś z ulotkami, najwidoczniej kiepski z ciebie sprzedawca był... mam dobry środek na nudę i bezrobocie...gdybyś miała ochotę zapraszam...pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za twoj srodek ale ja pracuje i mam sporo zajec. Wolne to moze i masz ale nie na wymianie towaru:) Kolejna sprawa Sprzedawca w Robanie niestety stoi tez przed sklepem z ulotkami ,skoro jestes kierownikiem to zdajesz sobie swietnie sprawe z tego ze wlasnie teraz pojechalas na maxa po swoich pracownicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że ktoś stosuje tu zasadę "nie znam się to się wypowiem". Osoby ubiegające się o zatrudnienie na stanowisko sprzedawcy, są poinformowane o zakresie swoich obowiązków. Zapewne rozdawanie ulotek nie jest niczym szokującym ponieważ w wielu firmach stosuje się podobne praktyki :) Upał, mróz ? Od dwóch lat pracuję w firmie i nie spotkałam się z tym by któraś pracownica wychodziła na ulotki w momencie gdy warunki pogodowe temu nie sprzyjają. Jeśli chodzi o wymiany towaru, to pracownicy sami chętnie na nie przychodzą, ponieważ są dodatkowo płatne. Ja będąc kierownikiem sklepu otrzymuję dni wolne i nigdy nie mam z tym problemu. Wszystko jest kwestią dogadania z P.Justyną, a każdy kto ją zna wie, że robi ona wszystko by nam pomóc :) Pozdrawiam Paula !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne nie zrozumiesz - "łubu dubu - niech nam żyje prezes naszewgo klubu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anetka cz - już się nie spotykasz z kierowcą? teraz roman cię podejmuje z pks na podkarpaciu? :) a wie o tym że już po kierowcy nań trafiło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak paula, w 1989 się rozdawało ulotki... teraz mamy internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula chyba zapomnialas jak wreczylas parasolke jednej z pracownic i na mega deszczu kazalas rozdawac ulotki.. Zapomnialas rowniez jak tlumaczysz brak mozliwosci wolnego na sklepie podczas wymiany? Cyt: Nie bedziesz juz miala pracy. Co do wymiany wydzierasz sie na pracownikow i obgadujesz do tego wiecznie dyrygujesz cyt: No idz juz juz ..Notorycznie podsluchujesz jak pracownik rozmawia z klientem. ..Na Paulinke wydarlas sie tak ze na socjalnym plakala i sie z tym kryla byle nikt nie widzial. Twierdzisz ze ktos nie pracuje a inny zapier... Guzik prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny wciąż Pracownik
czytam,czytam i uwierzyć nie mogę...jako pracownik (OBECNY) rozumiem, że kwestia komentarzy negatywnych czy pozytywnych to kwestia sympatii lub nienawiści jaką się darzymy nawzajem, ale żeby tak od razu z grubej rury po kimś jechać - to już nie rozumiem. gdybyśmy były facetami to dałybyśmy sobie po razie i koniec, ale czy to że jesteśmy kobietami świadczy o tym, że mamy się zniżać to takiego poziomu???chyba, że po odejściu z pracy jednocześnie człowiek zostaje pozbawiony rozumu i pisze brednie!Obym więc jak najdłużej pracowała!bo nie pracuję po 220 godzin tylko etat miesięcznie i za to mam płacone, a co do wymian to owszem zarabiam dodatkowo i nawet chętnie chodzę na inne sklepy żeby dorobić i nie tylko ja tylko parę innych dziewczyn też.i zgodzę się ze warunki miałam przedstawione od razu, ale najwyraźniej parę osób z forum przerosło dokładanie towaru, obsluga klientów i utrzymanie porządku na sklepie! Szkoda mi tylko byłych pracowników...którzy po odejściu z pracy nie mogą poukładać sobie życia i jedyną ich rozrywką jest przesiadywanie na forum.Musi być wam strasznie ciężko...zero pracy...obolałe oczy od przesiadywania w nocy przy komputerze z nudów...zero zadowolenia z dzieci...zero zadowolenia z partnerów...Po tym jak bardzo uczestniczycie w zyciu firmy mimo że już w niej nie pracujecie, wiedzę że ta praca była dla Was jedynym sensem Waszego życia!może pora zmienić nazwę watku z 'roban-masakra' na 'roban-ostoja' , bo po rozstaniu z firma nie możecie znaleźć zadowolenia chociażby z 'robienia na drutch czy czytania ksiązki'. pozdrawiam wszystkie kierowniczki i olewam durne wpisy i wam tez radze, bo anonimy piszą Ci którzy naprawdę są NIKIM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa Nikim ?? Nie maja dzieci? Zycia prywatnego itp?? Oj bujna masz wyobraznie. Watek zmieni ten co go zalozyl a reszta opini jest czysta prawda. Wymiany ...jak mozna kazac kobieta nosic te ciezkie wory...kazac tyle pracowac za tak marne grosze. Nikomu nie polecam pracy w tym lumpie, bo to strata czasu i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecny wciąż Pracownik - justynka idź już spać - rano trzeba zameldować ile osób przed sklepem:) naprawdę wierzysz że to jakaś zadowolona z pracy pracownica mogła napisać i ludzie to łykną? zadzwoń do prawnika lepiej:) pogrążasz siebie i firmę:) ile jeszcze każesz dziewczynom nie nabijać na kasę fiskalną paragonów? ile przyjmiesz na klatę mandatów z US?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza nastała zarówno od anetki - jak i od justynki... uzgodnią wersję to i bluzną jadem, prawnikami już obie straszą - ale to broń obosieczna (trudne słowo) - chcecie skandalu na całą Polskę - to będzie... - spytajcie tylko romanka z zawiasami za pobicie (tak - waszego szefunia) - czy aby warto (przyjebał kobiecie i dostał zawiasy) - teraz się bumą wozi i kwiatki sobie do domu kupuje za 17 koła bo lubi, pensje w robciu tydzień póżniej, premie niezapłacone pracownicom od roku... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×