Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robolllll

praca w ROBAN-maskara!

Polecane posty

Gość gość
godzina i 3 m minęły - nadal anetka i justysia uzgadniają wersję? czekamy na opinie że: nasza pani koordynatorka jest z******ta, daje wolne kiedy chcemy, premie pełnym ryjem od 2 m-cy z góry, wolne - na zawołanie, prawnik mój was zniszczy (cyt. justynka) boimy się wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zesrani jesteśmy:) a jak tam justynka na podglądzie za nie swoje mandaty za nie nabijanie na kasę - dalej bierze na klatę Urząd Skarbowy z Klimasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justynka - jak twój prawnik? - da się zajebać w imię: - fałszywych FV VAT? - zatrudniania przy ciężarach głodnych ludzi? - czasu pracy? 10h na dobę za 5zł? - wymian za 10zł netto /h w nocy? - fałszowaniu FV i paragonów fiskalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat ja lubię jak psują opinie tym co żle się zachowują :-) będę podbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justyna justyna justyna ;-) ;-) ... zazdrości Ci. Pewnie rozgoryczona panna która poniosła porażkę w tej firmie i teraz się mści. mam ubaw z niej a za ciebie trzymam kciuki. .. panna ma iloraz poniżej normy i sposób na bezrobocie. dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny wciąż Pracownik
nie:-)nie justynka...ale blisko,ktoś z twojego otoczenia...zgaduj dalej mała.pozdrawiam z dnia wolnego których podobno nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wymianie towaru sprzedawca czyli jak to lecialo : kiepski sprzedawca nie ma wolnego . Tak bywalo u cudownej Pauli. Kto wie moze dziewcze na salonie luma zmienila sie troche w co watpie. Bezrobocia nie ma . Jak ktos chce pracoeac to robote ms na dzien dobry. Tylko trzeba sobie odpowiednia wybrac bo mozna sie nadziac na dwulicowa malpe z pazurami jak u kury z mo..da tepaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to super jest w gorach w lumpeksach. Na nowej dostawie mozna spokojnie chodzic po sklepie i nikt nie pyta czego p .posz... ,kierownik sie nie wydziera i dziewczyny nie stoja z ulotkami. Naprawde super nie to co we Wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- ul.Piłsudskiego - Pani Anita - zca sklepu - ul.Żelazna - Pani Sylwia - kierownik sklepu - ul.Świdnicka - Pani Aneta - kierownik sklepu - ul.Widna - Pani Kasia - kierownik sklepu - ul.Strzegomska - Pani Asia - kierownik sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yebatzromana
to kadra kierownicza, która po ostatnich 4-3 latach sama się zwolniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to 3 m-ce pani koordynator justyno... efekty- 4 kierowniczki - out + 1x zastępca - o co chodzi? towar chujowy - fakt... co dalej? ile osób przed sklepem? - jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna ok
czepiacie się Justyny - niepotrzebnie, to dobra kobieta jest i serdeczna, to nie Jej wina że romek poy****y jest i w d***e ma ludzi i kodeks pracy, gdyby tylko szansę miała w innej firmie, byłoby ok, pracownice i ex kierowniczki - to nie wina Justyny że syf w firmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak szacunku dla pracownic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była robanka
Ryba psuje się od głowy!!! Gdyby pan Baniowski był normalnym człowiekiem ta firma byłaby też normalna. Pani koordynator nie zawsze ma wpływ na decyzje "góry". Myślę, że odpowiednie instytucje powinny zainteresować się tą firmą. Czy panie kierowniczki zastanawiały się dlaczego mają ryczałt za nadgodziny? Radze sięgnąć do KP bo to w jaki sposób rozwiązuje się problem z wielogodzinnym tygodniem pracy jest niezgodne z prawe. A może brak wody w upały to też rzecz normalna? Myślę, że można by tak długo. Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy. Nie dajcie się nie szanować i walczcie o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam swego czasu w robanie na piłsudzkiego. praca sama w sobie ok,naprawdę fajna. płacą średnio fajna wtedy 1300 na rękę ale może coś się już zmieniło. za to wyzysk??? straszny. zapraszanie,kontrolę,dajcie ryja nawet za zetknięcie na telefon na godzinę,zostawienie po pracy nie płacone,no masakra. atmosfera do bani,brak szacunku do pracownika który naprawdę co by nie robił to źle,trzeba nieźle d**e lizać żeby było dobrze. nie polecam.podziwiam i współczuję yym dziewczynom które tam robią,naprawdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda caly czas sie wydzieraja to jest az smieszne bo tak sie nie traktuje pracownikow.Pracownik w Robanie jest gnebiony. Atmosfera tragiczna. Wymiany ciezkie zwlaszcza w czasie miesiaczek.Do tego problemy z wyplacaniem wynagrodzen za czas pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na Ladnej szukaja sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniej reż byłam kilka razy na wymianie. Miałam też przyjemność osobiście poznać wiktoria wtedy ze strzegomskiej. Zostałam przeniesiona do jej sklepu i dopiero wyszła z niej sucz. Wtedy robiła za kierownika. Wytrzymałam kilka dni bo dala się na mnie bez powodu a jak zagadałam do klientki która przychodzila wcześniej na piłsudzkiego zmieniłam z nią kilka słów,taka stała klientka starszą pani to oderwał mi się od tej Wiktorii za to.... Miałam łzy w oczach bo zależało mi wtedy na pracy ale nast dnia złożyłam wypowiedzenie i wygarnelam jej wszystko. Oj źle babsko,kto ją poznał to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z poprawną znajomością języka polskiego w piśmie i w mowie, byłoby łatwiej utrzymać się w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to nazywacie praca? To nie praca tylko ....Wiktoria, Paula ...tragedia. Dwie suk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula awansowala ciekawe co takiego zrobila ? -:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One tak robia notorycznie sie wydzieraja i do tego maja pracownikow za nic. Czasy komuny albo sredniowiecza no ale szmat..to powazny interes-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One tak robia notorycznie sie wydzieraja i do tego maja pracownikow za nic. Czasy komuny albo sredniowiecza no ale szmat..to powazny interes-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że na Robanie Wam się zakończył świat skoro ciągle to wałkujecie. Ludzie zacznijcie żyć!! Piszecie o nich, a one mają zapewne to generalnie w d***e. Dajcie sobie spokój i poszukajcie nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo my nie mamy pracy ha ha -:))) dobre -:))) parodia zwlaszcza po 12h ...-:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie macie pracy ani życia prywstnego skoro cały czas przeżywacie Robana,! Człowieku daj sobie siana. Życie toczy się dalej. Było minęło nie on pierwszy nie ostatni. Trzeba było iść do sądu. No ale cóż jak mówią karyka wszystko przyjmie i internet też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to moze Ty idz do sadu skoro tak proponujesz ,widocznie masz spora ilosc wolnego czasu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mam, ale widzę, że Ty masz skoro co chwile wylewasz gorzkie żale zamiast dać sobie spokój. Ale jak już pisałam kartka i internet wszystko przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich dziewczyn szukajacych pracy. Omijajcie Roban z daleka. Wiem co pisze i wystarczy poczytać opinie na forum. W pierwszy miesiac praca od poniedziałku do soboty.Każda sobota pracująca. Trzeba zostawac po godzinach i sprzatać-za to nikt nie płaci.Kierownictwo aroganckie, nie można się doprosic umowy. Przerwa trwa 15 minut i jak posiedzisz minutke wiecej dostajesz opieprz... ;/ To słowa mojej poprzedniej opiniodawczyni. Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Syf, syf, syf i jeszcze raz syf. Kadra kierownicza /we Wrocławiu/ to zidjociała kretynka i karierowiczka, której się wydaje, że jest najmondrzejsza i najpiękniejsza a tak naprawdę większość pracowników tego SYFU ma lepsze wykształcenie, więcej kultury i ogłady a przede wszystkim więcej rozumu. Wrocław teraz szuka ludzi więc NIE DAJCIE SIE NABRAC, błagam was. A co najgorsze i najważniejsze mamy koniec maja a tam nie było jeszczs kwietniowej wypłaty. Na rozmowie mówią, że wypłata jest do dziesiątego????????????!!!!!!!!!!!!!! Same kłamstwa. Mamy bagatela 28 maj a wypłaty za KWIECIEN ani widu ani słychu. Nie chcę myśleć co będzie z majową wypłatą, która powinna być wypłacona do 10.czerwca 2015. Nie wiem jak inne miasta ale Wrocław /kilka osób/- na razie, idzie do PIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wiadomo czemu szukaja pracownika na stanowisko sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×