Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robolllll

praca w ROBAN-maskara!

Polecane posty

Gość maciek jescze nie wie
"No chyba nie macie pracy ani życia prywstnego skoro cały czas przeżywacie Robana,! Człowieku daj sobie siana. Życie toczy się dalej. Było minęło nie on pierwszy nie ostatni. Trzeba było iść do sądu. No ale cóż jak mówią karyka wszystko przyjmie i internet też..." -justyna - nie bądź bezczelna, ludzie siano dostają po 2 m-cach... ty się lepiej robusiem wiki zajmij.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłaniam się
Nasyepna damessa ktora narzeka na brak wypłat ale śmiało rano pewnie po***********..c na swojej kozie leci do pracy.. zwolnij się... na oklaski nie musisz czekać. . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek  jeszcze nie wie
" damessa" , "na swojej kozie" - to twój szacunek do pracownic z ciebie wychodzi... - gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciek jeszcze nie wie ????? co to za pseudonim?! żyj własnym życiem, a nie przeżywasz wszystko jak mrówka okres. masz swoje zdanie, swoją opinię po to jest to forum, ale ciągle robisz wielkie halo ze wszystkiego. zajmij się sobą, a nie ludźmi dookoła. pozdrawiam Natalia S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wikipedia też nie  wie
szybka odpowiedź, szkoda że (trudne słowo) NIEmerytoryczna... - mrówki nie mają okresu, ale ludzie miewają POROŻE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłaniam sie
Zapewne twój szacunek zasługuje na podziw! rewelacyjny wpis... "maciek jeszcze nie wie" "zajmij się robusiem". No powiem Ci zasłużyłas na wielkie uznanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne twooy joostynko zasloogooje na szacunek- - maciek juz wie o tobie i robusiu? - a co viki na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robanek banio
jak maciek i viktoria to skomentują - to mozemy dalej gadac o "zyciu" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest ten Maciek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam pojecia-:) nawet nie wiem o czym piszecie w tych postach (kilku powyzej) powaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozrobirobuś
Natalia S. uświadom Brata, świat się nie kończy na żelazie... Naprawdę, już wszyscy wiedzą o WIKIpedii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tą WIKIpedią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy zapytać na Brochowie!podać adres?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jeżeli wypłata była płacona po terminie, to naliczcie odsetki za opóźnienia. Wyślijcie im noty odsetkowe, ustalcie termin zapłaty i do sądu z nimi jak nie zapłacą. Oprócz tego warto napisac do pipu, bo za to sa kary. Trzeba walczyć z takimi pseudo biznesmenami. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.04 Mamy 21 wiek i kapitalizm i nikt nikogo do pracy nie zmusza. Nie chcesz pracowac nie przychodz na wymiany, skoro twierdzisz że nie mozesz odpoczywac to zwolnij sie i znajdz inną pracę... Problem jest taki że to ludzie tworzą firmę a nie firma ludzi... Skoro brak Ci charakteru to nie masz prawa wypowiadac sie na temat organizacji pracy i osób odpowiedzialnych za nią... xxxx własnie niechcacy przedstawiłeś/wiłaś koncepcję firmy, która żeruje na bezrobociu i tym, ze niektórzy muszą pójśc do pracy i cos zarobić, bo musza jeść... takze niech się przyszli pracownicy zastanowią porzadnie, czy są aż tak zdesperowani. co do reszty to nie wiem na jakim szkoleniu byłas, ale nie zrozumiałaś zupełnie jak widać - ludzie tworza firmę, dlatego warto o nich dbać, bo oddany pracownik jest dużo cenniejszy niż niewolnik, który nienawidzi swojej pracy,na którego sie krzyczy i wyzywa. Od razu widać, że nikt z was nie pracował nigdy za granicą i nie wie jaką można stworzyc atmosferę i jak to trzyma cennych pracowników jesli się dobrze ich traktuje, no, ale coż... Argument z brakiem charakteru jest już w ogólę prześmieszny i zero logiki w nim - każdy ma prawo komentować, a już na pewno ten, który nie ma charakteru niewolnika, o czym zapewne byscie marzyli... argument z brakiemzcyia prywatnego tez podpada pod tą kategorię - pisza tu rózne osoby, ale jakoś to ogarnąć małym móżdżkiem.. p.s:nigdy nie miałam nic wspólnego z tą siecią, pierwszy raz się tu zetknęłam z nazwą nawet, ale nie wyglada to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro wiesz wszystko najlepiej to dlaczego Ty szanowna internautko tego nie zrobisz ? pozdrawiam Natalia S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak u was z wynagrodzeniem? Jest na czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne... Powinny byc 10.wg umowy a są 20. lub nawet na koniec mca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pracowałam w Rabanie pare miesiecy,dalej to samo gonią do roboty jak wolała...pieniędzy nie ma w terminie złożyłam sprawe do prokuratury bo mam w rodzinie prawnika ktory mi napisał pozew ,że nalżą mi się odsetki za każdy dzień zwłoki...trzeba tego garbatego ch*** Romana nauczyć . Po drugie pani Paula która jeździ po wszystkich sklepach wyżej d**e ma niz sr**,tylko na telefonie dama siedzi i gowno robi.Na wymianach które trwaja po 10/h Sylwia przyprowadza handlarzy którzy wynoszą pół sklepu najlepszych ciuchów i zadowolona że ma w łapę pare groszy.Na kasie nie wybija paragonów możliwe że Romus im tak zalecił by mniejsze podatki płacić,albo dziewczynki zarabiaja na boku,nikt wyliczyć szmat nie jest w stanie.Zacznijcie dbać o pracowników albo bedziecie po sądach ciagani.Anita wez d**e w troki i zacznij myśleć mózgiem ze pieniadze czyli wynagrodzenie moze trzeba Drukowanymi!!płaci sie do każdego dnia miesiąca a jest to 10!!!i umowy śmieciowe piszcie ile stawka,ile godzin i obowiązki ,bo taka umowa moge sobie d***pe podetrzec.Niebawem spotkamy sie w sadzie mamy następny miesiąc a pieniędzy od 2miesiecy nie ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny!!mam dobrego prawnika!!czy wasze pensje nie sa placone w terminie okolo moesiaca lub dwoch sa nie wyplacane w terminie ??mozemy wyciagnac odszkodowanie z tej firmy do 30tysiecy !!nie bojcie sie walczyc o swoje!!a ten spedalony frajer niech uwaza w srody by nog mu nie polamali przy robanie.ludzi nie szanuja to trzeba to innaczej zalatwic!!pensje placa nie co miesiac tylko co 2-3jest opoznienie co za kur***wy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa zlecenie powinna byc do max 3miesiecy ,na to Rowniez jest parafraf...gdy masz umowe od np 10wrzesnia to 10pazdziernika moga wyplacic ale w prawie jest ze maja 10dni zwloki wiec twoje pieniadze powinny byc 20juz na koncie wedle kodeksu I prawa.Prosze poinformowac gazete wroclawska o zaistnialych sytuacjach I zaniedban by nikt wiecej nie zostal oszukiwany w tej firmie Raban.Niebawem wszystko I tak sie rozsypie bo nie ma ludzi do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt Paula kiedys zwykly pracownik teraz podwladna Romcia,pewnie mu czasami gałe oblize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny te ktore tam pracujecie po co tam jeszcze jestescie? Jak nie placa to trzeba uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech jakis dobry prawnik sie zajmie ta firma kogucik!!bo ludzie sa oszukiwani i okradani w bialy dzien by na pensje czekać po 2-3miesiace !!! Rozgloscie to w telewizji ja pokaże wam kiedy zaczelam pracowac na śmieciowej umowie o prace a kiedy dostałamwynagrodzenie po 2miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Gratulacje dla wspanialych kierowniczek za pracowitosc za wkrecanie pracownic i skazywanie na zycie bez grosza przez dlugi dlugi czas. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo to zeby sprzatanie odbywalo sie po godzinach pracy za darmo jest chore. O tej o ktorej zamyka sie sklep o tej godz sie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajera stać na nowy samochód, na otwarcie nowego sklepu, a pracowników ma się w d***e. Jakby nie robiły tam dupowłazy to firma już dawno by nie istniała. Takich frajerów trzeba wyeliminować z rynku. On ma co do gara włożyć, a Ci którzy mają rodziny i dzieci na utrzymaniu się dla niego nie liczą. Załóżcie mu sprawę w sądzie w pozwie zbiorowym, naróbcie szumu w mediach i firma zniknie, a nikt po niej nie zapłacze prócz tych dupowłazów. Żałosne jest to że p*********e tu głupoty że jak ktoś potrzebuje pieniędzy na życie to będzie pracował w tym pier.....m Robanie. Pracuj w Robanie to padniesz z głodu zanim dostaniesz wypłatę. Sprawę ponownie trzeba poruszyć w Mediach tak jak to już raz było. Urząd Skarbowy, PIP i do sądu pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam tam 5 lat i jest tam mobbing, nie szanowanie pracowników, na szczęście juz tam nie pracuję, ostatnio spotkałam kolezanke która tam jeszcze pracuje i podobno od wrzesnia nie widziała wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o mnie to nie pracowałam tam aż 5 lat ale również uważam że paula to dziwny chodzący ewelement. Te jej nieudane podsłuchiwanie rozmowy mej z klientem mnie rozśmieszały.Ciągłe kontrole sprawdzania czy oby dobrze posprzątane. Notoryczne poniżanie pracownic dające do zrozumienia jaka to ona nie jest najmądrzejsza wszystko wiedząca i dbająca o zdrowie i urode. Jak taka to ona nie jest przecudowna to co ulicha robi w sklepie z odzieżą używaną? No skoro my jej do pięt nie dosięgamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×