Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex prostytutka

Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

Polecane posty

Gość k***ik
Czytajcie wszyscy się *****my juz tyle pokoleń a nawet jak nie to i tak jestesmy ******* k***a wszędzie nas dymają w d**e w pracy w urzędach na ulicy w szkołach w kościołach w komendach cały ten k***a system to wielkie *****nsko rząd nas ***** najbardziej k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham prostytutki kurfy i d***** ktos je musi kochać jestem kurfiarzem i lepszy rydz niż nic te kobiety mają przyjemność i kasę kochają mnie a ja lubię je bzykać może też mieć HIV mi to nie przeszkadza bo nam raka i chuj .Wale wszystko co się rusza wuja do orgazmu zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł gim
Ty nie byłaś prostytutką ty nadal nią jesteś nie myl pojęć od tego nie uciekniesz ty to zostawiłaś ale w sercu jesteś kurfa a ja takie uwielbiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiacie się prostytutek a nasza planeta to jeden wielki p*****lnik jestem robotnikom też *****nym w d**e i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie lepiej jak zlikwidować ten dom publiczny na wiejskiej to jest ważne a nie piszecie głupoty oiergolony rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj każdy normalny facet ma kogoś i nie musi korzystać z usług prostytutek. Żal tylko tych seksoholików co chodzą do prostytutek ale samych prostytutek rzeczywiście w ogóle nie jest szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysier hebel
W tym życiu wszyscy potrzebujemy alkoholu narkotyków zabawy bo życie byloby nędzne a najbardziej potrzebujemy seksu nie ważne jaki to jest czy za kasę z prostytutka czy z kobietami na imprezach czy też w domu.Wale wszystko co się rusza wacka do orgazmu zmuszam. Większość gada o tirówkach szmaty ale jak się wyginają i świecą piczkami to się spuszczają w locie można je obrażać ale natury nie oszukany .Podmywajcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny.Zawsze byłem przytulakiem mam żonę ale prostytutkę bym tylko chcial przytulić i powiedziec coś miłego a nawet dać jej dom z ogrodem i samochód bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obal mity czy gubisz kartofelki, taka duża dziura ? a wagina już tak wyrobiona i rozlazła , już nie będziesz miała przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santa claus
Żeby nie było prostytutek to wszyscy użytkownicy dróg musieli by sami sobie obciągać i walić się nawzajem.Dziwi mnie to że tylko panie stoją na trasach a panowie nie dlaczego.A kobiety też jeżdżą pojazdami dlaczego czy one nie chciałyby zapłacić dla takiego pana i skorzystać z usług seksualnych.Przecierz wszyscy możemy być prostytutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęgą guma
Teraz powinna być zamiana przy lasach powinni stać faceci a kobiety im powinne płacić za sex na parkingu na pewno baba która jedzie pojazdem też ma kisiel w majtkach i potrzebuje ogiera po długiej drodze to działa w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka_x
Jak tak czytam te komentarze to jedno muszę przyznać... Pani ex prostytutka odpowiada spokojnie i z należytym szacunkiem na te wszystkie wasze ataki! Właśnie teraz wychodzi kto jest inteligentny i ma trochę szacunku dla innych.... Pani exprostututko ja na Pani miejscu już dawno bym wyszła z siebie! Gratuluje cierpliwości:) ja oczywiście również nie popieram prostytucji ale zaimponowała mi Pani tym jak rozmawia z tymi uszczypliwymi i okrutnymi Paniami:) życzę dużo dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazdrosnych i naiwnych
a w zasadzie jednej może góra dwóch mnożących posty pod różnymi nickami. Prawda jest taka - nienawidzicie prostytutek za co? Ano za to, że dobrze wiecie, że to właśnie WASI mężulkowie do nich chadzają. TO JEST PRAWDA. To są ci wyszydzani przez was "obleśni i śmierdzący, bezzębni, spoceni, ...uje". Tak tak nie ma czemu zaprzeczać. I to was WŁAŚNIE TAK BARDZO BOLI. I nie mówcie mi, że to nieprawda "bo mój cudowny, szlachetny mąż, nigdy by się nie zniżył do czegoś takiego" hahahahha. Otóż naiwność jest owszem słodka ale bolesna. Gratuluję autorce odwagi i dystansu. To właśnie cechy osób, które znają szerzej życie i cokolwiek widziały. W odróżnieniu od kołtunów, którym wciąż się "wydaje". Większości namnożonych bzdur tutaj przez różne podszywy, udające zmaltretowane ex szkoda nawet komentować - piszecie w sposób, który zdradza kompletny brak wiedzy o tym jak ten biznes działa. Tak jak prawdziwy był obraz "przestępcy" w serialu 007 zgłoś się :)))) Prostytucja była jest i będzie. Dawno do lamusa odeszli "alfonsi" i stojące na ulicy obleśne baby. Tak może było 20 lat temu. Dziś jest internet. Kamerki na anglojęzycznych portalach. To jest milionowy biznes. Potem wyskakują "afery" jak ze słynnym Dubajem i wszystkie Grażyny są w szoku... cooo ta znana modelka też? Otóż tak też i tamta też i tysiące innych też. I pewnie w waszym bloku sąsiadka, którą widujecie też. Bo to są normalni ludzie. Tylko jak zwykle wam się wydaje, że jest inaczej... O słodka naiwności ;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex bez zobowiązan to najlepsza rzecz jaką moze miec facet zonaty jak i zwykły facet, jest stronka tu https://leadn.pl/p_uri/E4wkyO7Z7yKAvMN2rzdo/e5kqy7h/?parametr=kaf dzieki której mozna znalesc laske wswojej okolicy ja znalazłem z mojego miasta 3 ulicy dalej 300m i sie co 7 dni spotykamy tylko na sex bez zobowizan dla mnie najlepsza opcja bo mam zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam te Kobiety !! to najwspanialsze czułe istoty i najlepsze Żony..!!!! dają za pieniądze bo znają swoją wartość a nie za jabola jak zamężne sąsiadki..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz i zacznij chudnąć w oczach jeszcze dzisiaj Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curwa Jepana
Jestem curwa lubię jepanie i to moja pasja.Wszyscy sprzedajemy się w życiu Jesli mogę czerpać zyski i przyjemności to czemu mam się nie Curwic .Do końca życia będę się Curwila bo to lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% CURWA czerpiąca radość z racji wykonawanego swojego zawodu i nie widzącego w tym nic złego czy niewłaściwego,tylko dlaczego 95% zdjęć na roksie jest zamazanych,dziewczyny palá po trzy paczki fajek na dzień i spijajá się wódá do nieprzytomności i wbrew temu co usiłuje nam wmówić Gardzá i Nienawidzá swoich klientow,Skoro jest tak fajnie czemu nie chwalá się swojá profesjá?Niektorzy ludzie nie powinni mieć dzieci..,Zal mi Ich skazujá się na samotność lub życie w klamstwie(ja bym wybrał kłamstwo),w realnym świecie rzadko który facet dałby rade zaakceptować postępowanie swojej wybranki i nie wytrzymalby presjii rodziny i otoczenia gdyby dowiedzieli by się o przeszłosci dziewczyny..ps To co pisze autorka źe moźna odmówiç klientowi to kompletna bzdura jesli odmowi jej alfons się Niá zajmie,a jesli go nie to kolezanka z sasiedniego pokoju to zrobi,poza tym po kilku miesiácach pracy w tym zawodzie nie robi to na Niej wrażenia (co smutne)czy się tylko kasa,pracuje jako taksówkarz to coß o tym wiem ,zdarzało mi się wozić 70-letnich dziadkow,grubasów i innych prawdziwkow w obie strony ,od niektorych opowiadań chciało sie rzygać.Woziłem teź dziewczyny ,czasami po dwie to wiem co myślá o facetach,widzą w nich tylko bankomaty,wyłáczają się w czasie dymania i uwaźają ich za frajerow ktorych mozna doic z kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tą sodomią to już przegiecie mam nadzieje ze to zgrywa i ze nikt dziewczynąom tego nie proponuje to naprawdę OBRZYDLIWE,po takim czymś musiałaby by leczyć psychiatrycznie do końca życia,FUJ ,rzygać się chce na samą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ppznyć szybko klikęta z wyra bo mam z nimi problem bo mnie nie oszcędzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co nas jakaś k****a interesuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwiazekzprostytytka
witam, Chcie nawiazac kontakt prostytytka lub z exprostytutka. Chcem sie doradzic. Od pewnego czasu jestem w zwiazku z prostytutka. Bylem jej kliente od 3 lat. Od samego poczatku jakos wpadlismy sobie w oko. Cos tam bylo bo spotykalismy sie czesto a szczegolnie miala czas dla mnie poza swojimi godzinami. nie caly rok temu zaczelismy sie calowac. Na poczatku tego niechcialem ale oboje to robilismy. Wiadomo ze caloweanie zlibza i to sie stalo ze oboje zakochalismy sie. Ona Nadal pracuje a ja juz ja odwiedzam jako chlopak. Ona pracuje bo zarabia na mieszkanie i na swoja emeryture. Ma swoje przytulna mieszkanko 3 pokojowe po Warszawa i tam czesto bywam. W pokoju "pracy" niespimy tylko w goscinnym lub na kanapie. Moje pytanie dla was kolezanek jest nastepujace. Moja dzdiewczyna ma alfonsa od 6 lat i znaja sie dobrz, na wzajem niby sobie pomagaja, a napweno on ja przelatuje, nie wiem czy on jej placi, czy tylko tak dla kolezenstwa.Spotkalem jego pare razu, taki koles z wloska porszche ale zupelnie bez wykrztalcenia. Ona chce aby my kiedy zamieszkali razem i rodzine zalozyc. Mam dobra prace i w zasadzie ona by mogla zakoncyc swoja. Ale czy jest ona s stanie to zrobic? Mowia ze prostytucja jest charakter a nie praca? Nieby narzeka na swjego alfonsa ale on jest czesto u niej mimo ze ma zone i trojke dzieci. jest one rwac ten kontakt? piszce tez na prywa : megusgigus(malpa)tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz jesteś w związku z prostytutką??? Jakie to żałosne, staczasz się coraz niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazekzprostytukta
Ona ma wykształcenie wyższe i rozpoczęty doktorat. Lecz życie i losy rodziny spowodowały ze została prostytuka. Ona jest jaka każda inna kobieta. Jest to tylko jej praca i wiadomo ze w pracy można mieć dobry i zly dzień i czasami trzeba o tym porozmawiac. Kochamy sie bardzo i nie widzę różnicy aby jej miłość różniła się od moich poprzednich związkach. Wręcz przeciwnie stara się aby nie klucilismy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż pozostaje pogratulować. Faceci to jednak całkowicie niespójni i nielogiczni osobnicy. Przyjemnego leczenia chorób nabytych od klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są tacy niespójni. Wziął to co było dla niego dostępne. W to mieszkanie pod Warszawą nie mam powodu nie wierzyć, a studia i doktorat z czego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z politologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te brzydkie glupie ciiipy mysla ze ich misio nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te brzydkie glupie ciiipy mysla ze ich misio nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazekzprostytukta
nie chodzi o zdrace. Oboje mamy odtwardy zwiazek w sensie seksie. Oboje mamy potrzeby wiec kazy moze zaspokojic to na lewo czy prawo. Nam obojga to nie przeskadza. Problem ze 99% polakow nie wiedzia oczym mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×