Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna 121

Kłótnia z facetem...

Polecane posty

Gość Justyna 121

Po 2 latach małżeństwa mamy pierwsze ciche dni. Poszło o to że jego była w padła do niego na kawę. Ja zrobiłam mu awanturę. Już nie czuje gniewu, ale nie wiem czy mam go przeprosić czy też zaczekać aż on mnie przeprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
Kolejna mądra inaczej.Robi awanturę ,jest wina i oczekuje przeprosin.Taki Kaczyński,jego też każdy ma przepraszać. Żenujący poziom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 121
Jego była podrywała Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
Ona jego,a nie on ją,więc czemu pretensje do niego? Czy do prostych wniosków jest trudno dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 121
Ale on dał się podrywać. Ja jakoś nie utrzymuje kontatków z moim byłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
Proste pytanie,masz dowód na to,że Cię zdradził? Jeśli tak,to zakończ związek,jeśli nie ,to zwróć mu uwagę,że sobie nie życzysz i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Ludzie ktorzy robia awanture, po prostu nie potrafia rozmawiac. To zenada. Powinnas SPOKOJNIE powiedziec mezowi, ze nie zyczysz sobie ich spotkan. Do tego nie potrzeba wrzaskow. Poza tym to ona do niego przyszla, tak? Czy oczekujesz, ze twoj maz zachowa sie jak cham i uda, ze jej nie zna? To ty powinns przeprosic meza i starac sie w przyszlosci nie robic awantur, tylko spokojnie rozmawic o problemoach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna121
O tóż znamy się 4 lata i to jest nasza pierwsza awantura. Więc nie użądzam mojemu mężlwi awantur. Poprostu wkurzyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan odpowiedz
Seks z byla to najprostsza sprawa. Pstryki juz jest jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna121
Ale nasz seks jest udany. Nigdy nie nażakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan odpowiedz
Widzisz. Ja jestem zdania, ze lepiej z bylymi nie miec do czynienia. Bo to rozniebywa. Moja eks kiedys byla taka zazdrosna o nowa partnerke, ze przyszla do mnei pod jakimis tam pretekstem kiedy bylem sam w domu. Weszla zakrecila sie i nagle juz byla naga u nas w lozku. Tak mnei zachecala, ze ledwo z tego uszedlem z zyciem. Ale nie powiem, ze bymm jej nie bzyknal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×