Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

mam chore jajniki a moj eks ma jutro operacje i dostaje pier dolca

Polecane posty

2dni sraczki i rzygania, bez temperatury, objawy zjebanych jajnikow plus jeszcze rozjebana noga eks z martwica. kurwa. sie nazbieralo, az nie mam czasu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pciukiem
Do tego mam żylaki na nosie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żylak to inna sprawa, tez mnie meczy i noga mi sie spoznia, ale to od lat. wspomozcie psychicznie;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam na to wyjebane!
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda i bezużyteczna
przynajmniej nie musisz studiowac.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ogół też bym miała, ale mnie jakiś melancholijny nastrój dopadł i mnie jebie:O mam mus wyżalenia sie w równoległym świecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, do czego porównujesz w ogóle? chuj wie,czy mu nogi nie utną, bo martwicy od cholery, a Ty mi chrzanisz o studiach, ktore możesz rzucić w każdej chwili:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie okrutni, nikt ze mna nie pogada? akurat wtedy, gdy srednio mi odpowiada pobabulic z realnymi osobam9i:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z psycholem nie bedzie gadal. git i tak gadam sama ze soba i rozprawiam co by tu sobie zrobic czy jak sie znieczulic, by nie myslec zu viel;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co zrobil eks
Ze ma martwice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieli wypadek, ze swoim bratem. debilny, podwojny, kretynski, az niewiarygodny. na 4 nogi, sprawna maja jedna. eks ma jedna tak potluczona, ze chuj wie czy nadal bedzie ja mial, martwica sie szerzy jutro kolejna operacja. i dostaje pierdolca:O szczegolnie jak dzis zobaczylam te noge bez opatrunku, moge dac foto, lepsze niz slynne fotki ze smolenska;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzduuuraa
Daj foto. Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fssefsf
A czemu aż tak się martwisz nogą eksa? Faktycznie to słabo że mu się to przytrafiło ale żeby tak się przejmować żeby na kafe o eksie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karri
wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu ktos. naprawde dziekuje, bo juz mi sie nie chce i nawet nie moge mowic o tym:(:O rokowanie sa zadne. obaj maja jutro operacje. eks ma wycinana martwice, oni sa pojebani bo dwa dni temu zalozyli mu rynne by ja wczoraj sciagnac i zapowiedziec zabieg. zobaczymy, czy znowu mu cos nie zacznie gnic:O noga wyglada strasznie, nadal wspominaja amputacje, ale o dziwo raz, dwa dziennie kustyk kustyk do kiblsa naprzeciwko sam sie dowlecze przy mojej pomocy, a nawet czasem sam. jego brat niestety przysrubowany z ciezarkami lezy od 2tyg i jeczy na bol tylka-nie dziwota skoro od wypadku czyli poczatku listopada nie ma mozliwosci ujebac sie chopcby na boku. kurwa. swiat jest pojebany, jeszcze zeby tak debilnie zaliczyc prawie inwalidztwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzduuuraa
A wez wstaw to zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem z tych, co po rozpadzie zwiazku mowia wypierdalaj, tylko do tych, co mowia do jutra na kawie. przyjaznimy sie do dzis i to najbardziej na swiecie choc minely, mina 2 lata niedlugo. wypadek byl powazny, bardzo i jest sie czym martwic powazniee chcesz foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzduuuraa
Mieli wypadek czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzduuuraa
No chcialas wstawic. Wstaw. Wiem,ze glupie,ale jak juz zaproponowalas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Gnije mu noga ? A drugiemu co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Nawet gdy mu tej nogi nie obetną to i tak będzie kaleką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mieli wypadek. po czym staneli na poboczu, by wicagnac trojkat i gdy szukali go obaj w bagazniku przyjebala w nich osobowka czyli 2 naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Kurwa jaki pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli po operacjach bedzie ok to moze za rok bedzie chodzil , ale i tak zapewne o kulach, fajna perspektywa dla 40letniegofana rolek. o 30 letnim eks szwagrze nie wspomne, ten uwielbia jezdzic na quadach i dopiero jakies mistrozstwo konkretne zdobyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Mam nadzieję, że jednak uratują mu tą nogę. Moim zdaniem lepsza własna koślawa, niż prosta plastikowa. Co dziwne jednak, spotkałem się z przeciwnymi opiniami. Ludzie chcą sobie ojebać nogę z o wiele błahszych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby. jutro sie okaze, najpierw brat jego, pozniej eks. tyle, ze raz juz na te martwice mial operacje i zrobila sie jeszcze wieksza. to foto bylo robione wczoraj, dzis juz te dwie czarne plamy sa polaczone w takim tempie to sie rozrasta. i niby wesolo, ze z eksem chadzam, by mu gatki opuscic, sami sie smiejemy, ze wychodzac naprzeciwko do kibla postawic mu trojkata trzeba zeby pigula wozkiem w niego nie pierdolnela, ale jednakl. dla mnie stres jest dla nich tez choc tak bardzo tego nie okazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×