Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

mam chore jajniki a moj eks ma jutro operacje i dostaje pier dolca

Polecane posty

Gość banana czy gruszka
no wlasnie ze Ciebie nie chuj, tyko idz do lekarza - skoro czujesz ze jajniki, to nie daj boze porobia sie komplikacje i bedziesz miala problemy w zajscie w ciaze czy inne....masz to jedno cialo i innego miec nie bedziesz, o ktoreg dbac trzeba i nie ma bata ze cos tam cos tam wiesz, to naprawde jest zalosne, te polskie metody leczenia...sredniowiecze i gnojowisko, inaczej tego nazwac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie nie chce straszyc
kciukiem ale moj koelga po wypadku tez mial zgorzel i po kilku dniach zmarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana czy gruszka
widzialas/es zdjecie jego nogi? on nie ma zgorzeli (bo zgorzel i martwica to nie to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to zgorzel, ale wiem, ze jest marwica. smierci nie bedzie bo prosze mnie nie straszyc. a co do jajnijkow. pojde, choc to nadaL Najmniejsze moje zmartwienie. ale jednak do gina? pierwszy raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana czy gruszka
zgorzel to "gnijacy" rodzaj martwicy. Na zdjeciu widac wyraznie, ze nic nie gnije, tylko to sucha martwica. pierwszy raz do ginekologa? a moge spytac ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest sucha martwica, bo jak pisalam wyzej, foto robione wczoraj, te dwa czarne placki polaczyly sie juz dzis mam 22 lata, za miesiac skoncze 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana czy gruszka
:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajkde temat to napisze co i jak po operaacji i nadal mi w berecie ryje cos. nie wiem co. chyba lepiej umrzec i zobaczyc co jest po 2 stronie niz trwac nadal w tym doczzesnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana czy gruszka
wiesz, po drugiej stronie masz czasu w pizdu....po tej stronie jeszcze daleko nie zaszlas, ledwo 23 lata, wiec nie bedziesz miala wiarygodnego porownania;) wyspij sie dziewczyno, idz do lekarza i dbaj o siebie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:39 [zgłoś do usunięcia] kciukiem kciukiem@tlen.pl'; bo lezy w szpitalu? no k**wa, przyjaznie sie z nim az tak, ze wiemy o sobie naiwiecej, ja mam nowego faceta, ktory to absolutnie rozumie, on jest na razie sam, ale nawet moj to rozumie. nie maja za bardzo rodziny, a ktos musi im dowozic kosmetyki, uprane pizamki, zarcie itd i w ogole pobyc. daleko nie bo cale 20 km autobusem albo jade z moim. tymbardziej ze oni jeszcze minimum pol roku beda w szpitaluMINIMUM. Max o czym ty gadasz?" Kosmetyli to chyba żeby ich dobić:O.Polecam to przeczytać: http://www.halat.pl/kosmetyki.html :O. No i podawałem metody na kuracje:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam o tam
i jak poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryc***jana trzeba bylo mu Noxelke przyłożyć do kutopsa. Jak reka odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×