Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaaaaaaa taaaaaaaaaam

czy wasze dzieci jedza slodycze?

Polecane posty

Gość Karolina Kwiecień
Moje dzieci mogłyby pochłaniać słodycze kilogramami, co mnie trochę martwi :/ Ale znajoma poleciła mi Zdrowe lizaki Mniam Mniam, które nie mają w składzie cukru, są bezglutenowe, niski indeks glikemiczny itd. W środku mają kawałki owoców. No i są pierwszymi na rynku, które w składzie mają fiński ksylolit, działający przeciw próchnicy. Generalnie, to podaję dzieciakom je 2 razy dziennie po posiłku, bo ponoć powinno się je podawać jeśli dzieciak nie ma możliwości umycia zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamillaCami
Moje dzieci jedzą jeszcze (4 i 6 lat), ale staram się bardzo mocno ograniczać, ze względu na często pojawiające się zaparcia, które mogą jak wiadomo być źródłem innych problemów. Ostatnio musiałam właśnie podać czopki przeciwzaparciowe Eva/qu. Dopiero po kilkunastu minutach problem się rozwiązał. Tak więc polecam dodać czopki do domowej apteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamillaCam ja też stosuję te czopki dla dzieci Eva/Qu. Słodycze mocno ograniczyłam dziecku, ale niestety babcie i dziadkowie przemycają je, a potem jest problem: tydzień bez robienia kupy. Te czopki są naprawdę super i pomagają po chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jadłaś ? Czy ci ojciec batony wyliczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajla90
Rzeczywiscie zaparcia to masakra. Też jadłam słodycze oczywiście, mama stosowała na zaparcia lewatywę albo jakieś dziwne czopki, które nie były komfortowe o ile pamiętam. Teraz są o wiele lepsze chociażby te wspominane wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×