Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mii

- 7 kg a biust bez zmian. dlaczego?

Polecane posty

Gość powiedzcie mii

schudłam przez miesiąc ( z 65 na 58 kg ) , wszystko straciło w obwodach, rozmiar ubrań noszę mniejszy, a biust nadal w takim samym rozmiarze jak wcześniej. Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooooooooooooo
biust masz zbudowany z tkanki gruczołowej a nie z tłuszczowej.Są różne biusty-niektóre to większość tkanki tłuszczowej-i te mogą schudnąć-ale nie martw się wtedy robi się obwisły.Ciesz się takim jaki masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mii
ja się cieszę...dopóki nie najdzie mnie ochota pobiegać, poskakać na aerobiku itp. :-O albo kupić fajny stanik, koszulę itp. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfh
Chyba się źle wyraziłaś. Nie możesz mieć biustu w takim samym rozmiarze, jeśli zgubiłaś na obwodach. Jeśli nosiłaś np 85D to teraz pewnie masz 75E. To jest inny rozmiar. Chyba że nosiłas za mały stanik.Jeśli wielkość piersi ci się nie zmniejszyła, albo zmniejszyła, tylko do figury wyglada tak samo. Ja tez mam więcej gruczołu niż tłuszczu i to ma swoje dobre strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba dobrze że biust został duży, przecież taki modny. NO ja bym była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradź nam tą cudowną dietę
na jakiej schudłaś tak ładnie :) co jadłaś? też z takiej wagi chce schudnąć 7kg tylko nie wiem na jakiej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×