Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ninien

Zmiana wizerunku do świat. Kto się pisze:) ?

Polecane posty

Gość Ninien
Dobry wieczór:) ja też źle się czuje jak nie poćwicze ale jutro jak wrócę z dzieckiem od lekarza to postaram się lecieć na siłownię:) wczoraj nie byłam bo mój partner przyjechał i nie było na to czasu. No i przydałoby się w końcu zakupy zrobić bo wszystko wymiecione, teraz nawet budyn jem bo nic sensowniejszego nie znalazłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Dzień zaliczam do udanych:) Piłam kiedyś ocet jabłkowy dwa dni. Łyżeczka octu jabłkowego na szklankę wody. Nie polecam tej metody. Mimo, że piłam tylko kilka łyków to bolał mnie mocno żołądek. Jak odstawiłam po dwóch dniach to przestał. Jutro mam jazdy:) Nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
O prawo jazdy się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Tak:) Zapisałam się na kurs i zaczęłam już jazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Ja w przyszłym tygodniu mam teorię:) drugi raz zresztą bo pierwszy egzamin mi się przeterminował. A no i dwa razy oblałam jazdę ale może następnym razem będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie przywitac zaraz lece do pracy tak mi sie po tym weekendzie nie chce ale jak mus to mus jutro sie zwaze bo rano zapomnialam juz, a wypilam ze 3 szklanki wody i teraz kawe wiec waga moze byc zawyzona ) a nie chce sie dolowac pozniej ocet wypiłam w pracy zjem cos na szybkiego milutkiego dnia dziewczyny ja prawko mam za soba pare lat juz trzymam za was kciuki za egzaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Dzięki:) u mnie syn już po śniadaniu, teraz ja pójdę sobie zrobić. Planuje 3 kromki razowca z żółtym serem (to już naprawdę ostatnie co w tym domu jest do jedzenia) a potem się szykujemy powoli także odezwę się na wieczór dopiero. Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikus_0
hej dziewczyny. a ile chcecie schudnąć do świąt? jakie macie cele? Ja od dziś zaczynam robić peleengi i maseczki na twarz, żeby do świąt promieniała, zadbam też o moje włosy no i oczywiście ciało, zaczynam ćwiczenia codziennie i masaże podczas kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza manna:)
Hej laski mogę się przyłączyć? start: 55kg 159cm meta: 50kg (wzrost pewnie zostanie taki sam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja po porannym ważeniu mam 70,7 kg. Cel zaznaczyłam w stopce ;) może jak będę w miarę powoli gubiła kg to nie powrócą już ;) Byłam z synkiem na spacerze bo cudna pogoda i zakupiłam bułki proteinowe - bardzo smaczne i przydatne w odchudzaniu ;) Na śniadanie była owa bułka z makrelą , na obiad jakieś warzywka duszone może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Ja też się zważyłam:) dzisiejszy wynik 76 kg :D pół kg w weekend, aż się boję że może trochę za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Dzień dobry:) Ja już po śniadanku. Zaraz idę na jazdy:) Ja zaczęłam w poniedziałek, więc zważę się w niedzielę albo w poniedziałek:) Mam nadzieję, że będzie 1 kg mniej. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Zapomniałam napisać. Gratuluję utraconych wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Utraconych kilogramów* Przepraszam za błąd w pisowni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie troche mniej na wadze wiec micha mi sie cieszy mało jem bo mam brak apetytu nie wiem czemu , miłego wtorku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Dziewczyny przeżywam kryzys :( od wczoraj nie mogę się upilnować, uległam tylu pokusom że moje wymuskane 0.5 kg szlag już pewnie trafił. Wczoraj na kolację pierogi, dziś gulasz zaprawiony mąką, chyba tona soli tam była (ojciec robił) i teraz nie wiem czemu zjadłam zupę chińska :( tyle tylko dobrego że wczoraj i dziś byłam na siłowni. Dajcie mi jakiegoś kopa żebym już tak nie żarła bo cała moja praca pójdzie na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zalamuj sie! to po pierwsze!:) Lepiej, ze raz mialas taki napad a nie kila dni pod rzad i nie karz sie za to! Od czasu do czasu kazdy ma jakas zachcianke i slaba wole, glowka do gory:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Nie, o każe nie myślałam, no może tylko takiej że jutro grzecznie chudy rosół zrobię w ramach odtruwania:) szkoda że już jutro nie pójdę na siłownię, jakoś tak lepiej się po niej czuje. I dziękuje za wsparcie :) bardzo go w takich chwilach potrzebuje a kiedy mówię o tym swojemu partnerowi to całą moja dietę obraca w żart i chwali się jakie to on tłustości jadł :( czasem to mnie motywuje i myślę sobie że jeszcze wszystkim pokaże ale częściej łamie się i wtedy łatwiej o sięgnięcie po coś niedozwolonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się - ja mam tak samo. ulegam niestety pokusom , ale całe szczęście póki co małym ;) Ja jutro się wybieram na zumbę i może czasowo troszkę siłownię ogarnę ;) dziewczyny , z jakich miejscowości pochodzicie? Ja z Bydgoszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Ja z Włocławka. A co na tej zumbie robisz? Tu niby też są zajęcia tego ale słono się płaci ze względu na małą liczbę klubów które ja prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! To mieszkasz niedaleko mnie ;) zajrzyj na youtube i zobacz jak to mniej więcej wygląda z tą zumbą ;) ja mam to szczęście , że mam kartę multisport i płacę naprawdę niewiele. Ja właśnie popijam kawkę a dzieciaki jeszcze śpią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
A ja pisze z telefonu i dlatego pytam bo tu nie dam rady wejść. Moje dziecko od 6.00 nie śpi a ja niestety razem z nim :/ a myślisz że ryba wędzona pasuje na śniadanie? Czy lepiej na kolację zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Halo zagląda tu ktoś jeszcze? Opowiadajcie jak Wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjtrhgfdx
Ja schudłam dzięki Yerba Mate ( i chudnę dalej;) ). Polecam szczególnie tą z dodatkiem ziół, np. z miętą, bo fajnie działa na trawienie i dzięki temu brzuszek robi się płaski;) Yerba pomogła mi w walce z kompulsywnym jedzeniem i podjadaniem ;) W zasadzie pozbyłam się obu problemów, jem regularnie, między posiłkami popijam Yerbę, żeby dostarczyć energii, witamin. Super rzecz, Yerba sprawia, że jedzenia już nas tak nie interesuje jak wcześniej ;) No i do tego mnóstwo witamin! To jedyna rzecz, jaką moge polecić jako wspomagacz odchudzania (wszelkie tabletki, diety cud, herbatki i toniki oczyszczające za mną-szkoda kasy). A Yerba jest tania i wydajna ;) Paczka 500g już za 15 zł ;) Jak jeszcze ktoś porzuci kawę na rzecz Yerby, to w zasadzie wyjdzie mu taniej w miesiecznych wydatkach ;) Tu macie odchudzający skład Yerby: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Wygląda na to że mój topik upadł:( ale nic to, ja ciągle dietuje, mam zamiar dotrwać do tych świat i zadziwiające wyglądem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×